Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość gość
KOD-wcy to ofiary urojonego kaczyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wl
Waszczykowski chce handlu - stałe bazy NATO w zamian za prawa Polaków w Wielkiej Brytanii "Witold Waszczykowski, szef polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych udzielił wywiadu Agencji Reuters. Zaproponował w nim układ, w którym Polska da zgodę a ograniczenie praw polskich imigrantów w Wielkiej Brytanii w zamian za stałe bazy NATO w Polsce."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Premier David Cameron od dawna mówił o ograniczeniu praw socjalnych dla imigrantów z innych krajów Unii Europejskiej. Szczególnie dotknęłoby to Polskę, naszych rodaków bowiem jest w Wielkiej Brytanii około miliona. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Mimo nacisków, Polska dotychczas stała na stanowisku, że jej obywatele są równoprawni z Brytyjczykami. Teraz Waszczykowski w rozmowie z Reuters zaproponował zwrot w polityce. - Byłoby nam bardzo trudno zaakceptować jakąś dyskryminację - mówił w wywiadzie Waszczykowski - Chyba że Wielka Brytania efektywnie pomagałby nam spełnić nasze ambicje obronne podczas szczytu w Warszawie. Waszczykowski zaproponował również, że w zamian za stałe bazy Polska nie blokowałaby ewentualnego wznowienia dialogu wojskowego z Rosją.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Polonia głosowała na PiS i Kukiza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS sprzedaje Polakow za bazy! Czy to zdrada!? Czy to lepszy czy gorszy sort!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za granicę jedzie się do pracy a nie po zasiłek :) zasiłek to przejściowa sytuacja do czasu podjęcia kolejnej pracy zatem , nie mają powodu do zmartwień ci którzy wyjeżdżają pracować a nie żyć na koszt państwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg Smerfa Ważniaka gorszy sort. ale w PiSie gorszy sort ! co to się porobilo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie zależnie od zasiłków nadal będziemy My Polonia głosować na PiS :) Cameron podejmuje prawidłową decyzję a My Polacy się z tym zgadzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ci co głosowali na PiS maja teraz swoją DOBRA ZMIANE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polonia w UK do sprzedania, a to początek "dobrej zmiany', kto następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;45 a ty plujesz na oślep i jak już ci tak pasuje być ofiarą to sobie możesz zrobić nawet tatuż gorszy sort mnie śmieszy jak łatwo was zmanipulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent Duda na razie jeździ na stokach , ma urlop (po 4 m-cach urzędowania?), ale na jutro ma już inne plany. Wbije gwóźdź do trumny mediów publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > a ty nie wiesz co mowisz miej pretensje do twojego prezesa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > pan Jarosław Zbawpolskę karze, Duduś podpisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;03 z wami to jest tak "mój" prezes powie część ludzi je tąką gównianą czekoladę a wasi guru będą krzyczeć że kaczor powiedzał że jecie gó/wno i wy będziecie to wkółko powtarzać jemy gów/no,jemy gó/wno az sami w to uwierzycie, wy ofiary urojonego kaczyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet można im wmówić że miłość do zwierząt jest wadą nie zaletą żałośni ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co mi, cholerny PiS-ie teraz poradzisz, co? Rodzice są wściekli i zdesperowani. Nowa minister edukacji Anna Zalewska z PiS zdecydowała, że edukacja domowa, zostaje pozbawiona 40 proc. dotacji (około 460 zł na dziecko miesięcznie). Decyzja, za pomocą rozporządzenia, została podjęta bez żadnych konsultacji i wchodzi w życie niezwłocznie, czyli już od pierwszego stycznia. Po co są domowe szkoły? – Mój syn Julek ma autyzm, lekki, taki, który go nie opóźnia w rozwoju, ale przeszkadza normalnie funkcjonować gdy jest np. zbyt tłoczno, albo zbyt hałaśliwie. Jak go wyślę do zwykłej szkoły, to przepadnie, zamknie się w sobie i będzie po edukacji. Ma natomiast w sobie potencjał, by rozwijać się i uczyć na wysokim poziomie, musi tylko mieć do tego warunki – tłumaczy na FB jedna z matek, która założyła taką szkołę wraz z koleżankami. W Wigilię mama Julka dowiedziała się o decyzji nowej minister. – Szkoła Julka opiera się na edukacji domowej, dzięki temu rozwiązaniu nie musiałam inwestować dziesiątek tysięcy złotych w urządzenie jej. Nie mam tych dziesiątek tysięcy, dlatego rozwiązanie z edukacją domową było dla mnie błogosławieństwem, dzięki temu mogłam tę szkołę założyć. I co mi, cholerny PiS-ie teraz poradzisz, co? – kończy zdesperowana matka. Podobny problem mają też rodzice zdrowych dzieci, którzy z różnych powodów chcieli uczyć je alternatywnymi sposobami. „Moje dzieci i dzieci moich przyjaciół z edukacji domowej zostały właśnie pozbawione zajęć sportowych i językowych” – pisze inna matka na Facebooku. „Akurat takie m.in. miały finansowane z przysługującej im subwencji oświatowej. Za resztę kształcenia z wyboru odpowiadaliśmy sami. Teraz państwo wraca do finansowania tylko tej formy nauczania, nad którą ma pełnię władzy.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;29 coś tam poradzą na początku zawsze jest tak ze nie wszyscy są zadowoleni ,przypomnij sobie jak poprzednie rządy gmerały przy służbie zdrowia szczególnie jak wchodziły "kasy chorych" ludzie umierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 22;40 uśmiałem się aż mnie boki bolą ktoś kto oglądał ten film napisał że powinna dostać nagrodę Leming 2015:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę a taka afera była z babciami moherowymi i dziennikarzem z info a oni kuźwa zawsze świętoszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23;09 okropna baba to już te moherowe babki rydzykowe co dopuściły się rozboju na dziennikarzu TVP INFO przy niej to anioły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż jad z zębów kapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mohery pisowskie gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schetyna na tasmach powiedzał ze wyprowadzi milion na ulice wyobrarzam sobie jak by sie takie baby z moherami naparzały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×