Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość wl
No i mamy następną DOBRĄ ZMIANĘ rządu PiSu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawę humoru :-D :P x Powtórka z Kwaśniewskiego? Posłanka PiS: "Ja nie wiedziałam, że nie mam wyższego wykształcenia" x http://natemat.pl/167717,powtorka-z-kwasniewskiego-poslanka-pis-ja-nie-wiedzialam-ze-nie-mam-wyzszego-wyksztalcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka będzie telewizja Kurskiego x "Kto chce podnieść rękę na Kaczyńskiego, musi wiedzieć, że Jacek Kurski mu tę rękę obetnie" – mówił nowy szef TVP. "Ziemia obiecana" w TVP Rozrywka i Slayer w TVP Kultura – to jego marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kto chce podnieść rękę na Kaczyńskiego, musi wiedzieć, że Jacek Kurski mu tę rękę obetnie" – mówił nowy szef TVP. Czy Kurski wcieli się w role Cyrankiewicza ?! :p To nie te czasy panie Kurski . Chcialo by się powiedzieć "trzeba z żywymi naprzód iść" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmmmmmm Dobrze, że możemy zrobić pstryk ... i mamy inna stację :-D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są kpiny, czy nieporozumienie ?!- Kurski, który ma najwięcej zasądzony prawomocnych wyroków za kłamstwa i oszczerstwa ma być gwarantem prawdomówności, uczciwości i rzetelnosci? Ludzie ! W co gra ten PiS ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr Liroy-Marzec: część ludzi powinna wyjść nago na ulicę - Każdy, kto ma choć trochę oleju w głowie, przeglądając tę ustawę, jest załamany - tak Piotr Liroy-Marzec wypowiada się o nowelizacji ustawy o policji, która mówi o uprawnieniach służb dotyczących między innymi inwigilacji internetu. Zdaniem parlamentarzysty nowelizacja przekracza granicę nienaruszalności. - Część osób powinna wyjść nago na ulicę, żeby pokazać, że nie ma nic do ukrycia - ironizuje przedstawiciel Kukiz'15 na łamach "Gazety Wyborczej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaniem Liroya-Marca nowelizacja ustawy nie uściśla, czym dokładnie są dane internetowe, w które mogą mieć wgląd służby, co sprawia, że jest to bardzo niebezpieczna inicjatywa, która znacząco ogranicza zakres swobód obywatelskich. Postawa "ja nic nie robię, więc nie mam nic do ukrycia" jest zdaniem posła niedopuszczalna. - Nie ma znaczenia, czy ja się czuje winny z jakiegoś powodu, czy mam coś za skórą - mówi. - Chodzi o rzecz najistotniejszą dla ludzi od zarania dziejów, czyli o wolność osobistą - dodaje, porównując obecną sytuację do prozy Orwella z "Roku 1984".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gowina
Krzysztof Burnetko: Jarku, zostaw już może Księdza Profesora! Jego słowa skrytykował m.in. publicysta "Polityki" i portalu "PolskaMaSens.pl" Krzysztof Burnerko. "Panie wicepremierze, ministrze nauki i szkolnictwa wyższego, Jarku (pozwalam sobie tak się do Ciebie zwracać, jako że znamy się przecież już ponad ćwierć wieku z krakowskich czasów pracy w bliskich sobie redakcjach »Znaku« i dawnego »Tygodnika Powszechnego«)" - rozpoczyna swój list Burnetko. "Przyznajesz, że i obóz rządowy popełnia błędy, zasadniczo jednak powielasz najbardziej kontrowersyjne (dla mnie po prostu a to haniebne, a to świadczące o niezrozumieniu standardów współczesnej demokracji, a często zwyczajnie cyniczne w swym populizmie) tezy aktualnej większośc***arlamentarnej" - czytamy w liście. "Co jednak najbardziej uderzające, to że przywołujesz przy tym autorytet ks. prof. Józefa Tischnera. Piszesz mianowicie, że uczył on „myślenia pod prąd obiegowych opinii, modnych wzorców narzucanych przez kulturę masową, także pod prąd dominujących interesów, o ile są one sprzeczne z dobrem wspólnym”. (Rozumiem, na marginesie, że ma to być sugestia, iż właśnie tak – pod prąd obiegowym opiniom – działasz dziś Ty i Twoi koledzy z koalicji? Tylko jak pogodzić to z retoryką o realizowaniu – wreszcie – woli narodu i polskiej – wreszcie – racji stanu w imię nowej definicji suwerenności, którą postulujesz?)" - pisze Burnetko artykule umieszczonym na łamach "polityka.pl" i "polskamasens.pl". "Powiesz, Jarku, że cytatami zawsze można się przerzucać. Tak czy tak, śmiem twierdzić, że to akurat myślenie Tischnera idzie pod prąd filozofii politycznej i moralnej Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobry czy Stanisława Piotrowicza" - puentuje Krzysztof Burnetko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co naprawdę myśli Jacek Kurski? Zdarzało mu się zmieniać zdanie... '8 stycznia Jacek Kurski został nowym prezesem TVP. Jeszcze kilka lat temu nic nie wskazywało na to, że polityk PiS-u i Solidarnej Polski zajdzie tak daleko. Ale od samych jego dokonań ciekawsze są same poglądy polityka. Dlaczego? Bo okazuje się, że Jacek Kurski lubi zmieniać zdanie. Zobacz, jak na przestrzeni lat wypowiadał się na temat Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza oraz katastrofy w Smoleńsku.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seweryn Blumsztajn: najlepszym komentarzem do nowej ustawy medialnej jest jej pierwszy owoc 'W całym kraju odbyły się pikiety Komitetu Obrony Demokracji pod hasłem "Wolne media". Manifestacje te były reakcją na przyjętą przez rząd nowelizację ustawy medialnej. Zobaczcie mocną wypowiedź Seweryna Blumsztajna, który razem z uczestnikami manifestował w stolicy. - Najlepszym komentarzem do nowej ustawy medialnej jest jej pierwszy owoc - powiedział. - Uwaga, jesteśmy w domu wariatów - dodał Blumsztajn.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morze ludzi przed TVP w Warszawie. Jesteśmy na miejscu. Demonstracje w 20 miastach x Wasza telewizja, nasze piloty :-D Wiecej ... http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19448719,manifestacje-kod-u-w-20-miastach-polski-w-obronie-wolnosci.html#Czolka3Img

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemny lud nie kupi tego co chce nam zaserwować aparatczyk Kurski, ktory jest przysłowiowa chorągiewką na wieży. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mają byc wolne media pod egida aparatczyka partyjnego Kurskiego ?! "prosty lud" tego nie kupi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz pilota masz władzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurski zwany bulterierem ma kierować TVP. To kpiny z ludzi. Ja nie oglądam i na pewno nie będę oglądać TVP. Na szczęście mam wybór !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętamy hasło telewizja kłamie, to co teraz, gdy prezes TVP jest kłamcą? – oznajmił były wicepremier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właścicielem telewizji jest skarb państwa, a lekiem na patologię jest jak juz dawno mowiłam sprzedanie tego całego przemysłu propagandy i sprawa się rozwiąże. Jak nowy własciciel będzie łgać, to będzie to robił na swój rachunek i za swoje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie oczekuję od Kurskiego bezstronności". Brudziński nie pozostawia złudzeń, jak będzie wyglądała Telewizja Narodowa ' Ja oczekuję od Jacka Kurskiego, że on będzie dobrym menadżerem i dobrym prezesem – powiedział podczas audycji radiowej Joachim Brudziński z PiS. Jego zdaniem, nowy prezes TVP przywróci tej instytucji normalność, o której nie można było mówić za rządów Platformy. > ooooo To Kurski jest normalny ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Sekretarz generalny PiS zamazuje grzechy młodości. Od objęcia premierostwa przez J. Kaczyńskiego Joachim Brudziński to sekretarz generalny i przewodniczący zarządu głównego PiS, a od jesieni ubiegłego roku prawa ręka Jarosława Kaczyńskiego. Teraz władza w PiS rozkłada się tak: Jarosław Kaczyński ma rząd, Kuchciński odpowiedzialny jest za klub parlamentarny, a Brudziński za partię. W kuluarach sejmowych szeptano, że Brudziński spodobał się prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu bardziej niż Marcinkiewicz, dlatego że nie ma parcia na medialny rozgłos. Być może wiemy, dlaczego nie chciał medialnego szumu wokół siebie. Prawdopodobnie bał się, że ktoś rozpozna w nim dawnego łobuza z Zespołu Szkół Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu. Brudzińskiego koledzy nazywali Jojo.' cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd '– Jojo wyleciał ze szkoły za rozbój i kradzież, której dokonał na torach przed budynkiem szkoły – mówi w rozmowie z nami ówczesny wicedyrektor szkoły i przewodniczący szkolnego zespołu wychowawczego Czesław Hinc. – Matka poszkodowanego chłopca powiadomiła mnie, że Jojo okradł jej syna, który zamiast do internatu wrócił z płaczem do rodzinnego domu. W tym samym dniu Joachim przyznał się do winy i został skreślony z listy uczniów i wypisany z internatu. Hinc żałuje, że po roku dał Brudzińskiemu jeszcze raz szansę i przyjął go z powrotem.' cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd ' Mówi, że po tym, jak Brudziński wrócił do szkoły, wielu uczniów zgłaszało pretensje, że taki łobuz został zrehabilitowany przez dyrekcję. Twierdzili, że kradzież na torach to nie jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się Jojo. Niektórzy uczniowie donosili na przykład, że przed wpadką jeździł specjalnie kilkadziesiąt kilometrów pociągiem, aż do Wolina, aby na tej trasie okradać młodszych mieszkańców internatu. Wicedyrektor szkoły nie przeprowadził dochodzenia w tej sprawie, ponieważ Brudziński już raz poniósł karę.' cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd 'Cóż stare dzieje, młodzieńcze grzechy. Może byśmy w ogóle poniechali pisania o młodości jednego z wodzów rewolucji moralnej, gdyby nie to, co zdarzyło się po naszej wizycie w Świnoujściu. W niecałą godzinę po moim pobycie u pani dyrektor Marzeny Baranowskiej w Zespole Szkół Morskich w Świnoujściu (tak się teraz nazywa szkoła, w której uczył się Brudziński) Czesław Hinc odebrał telefon od samego posła Brudzińskiego. Brudziński po wstępnych grzecznościach powiedział rozmówcy, że wie ...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×