Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obrzydzona swiatem

Wasi byli mezowie 40L na portalach randkowych

Polecane posty

Gość obrzydzona swiatem
gosc -ann naucz sie czytac. Na chamstwo odpowiadam wulgranoscia i tyle w temacie. a czy sie to tobie podoba czy nie, to nie moj problem. dla mnie to jest bydlo co siedzi w internecie i trzepie sobie fiuta przed kamera. Im to obojetne czy dzieci to ogladaja czy nie. najwaznieszy jest ich oblesny fiut :-O :-O :-O nie mow mi nic o wulgarnosci :-O a ze sa to takie czasy to dla mnie zadne usprawiedliwienie. Brak mi slow w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś logika w tym chyba jest: wchodzi do chlewa w chlewie śmierdzi więc pierdzi jeszcze bardziej śmierdzi więc znowu pierdzi...... Tylko czego zrzędzi że śmierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam i rozumiem, ty też przeczytaj i zastanów się, a 24h na portalu to za mało, by wyrobić sobie opinię, powodzenia w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ann
Na chamstwo odpowiadam wulgranoscia na chamstwo na portalu wulgarnością na forum dla kobiet??? bez sensu takie tłumaczenie, wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
gosc-ann po chamsku odezwalam sie do tych, ktorzy sie do mnie po chamsku odzywali. odczep sie ode mnie. jak nie pasuje to spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasuwa się pytanie: jak nie lubi smrodu, to po co wchodzi do chlewa? A może jednak lubi smrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ann
obrzydzona twoje szanse na znalezienie fajnego faceta oceniam jako słabe, bo swój ciągnie do swego, a fajni faceci nie lubią wulgarnych kobiet a forum jest publiczne i mogę sobie tu pisać do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
no akurat tacy jak ty mnie w gole nie interesuja. wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wulgarna stara baba rzucająca mięchem na portalach i na forach. Nie dmuchana z 10 lat. Czy może być coś gorszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Moze byc cos gorszego. Ci "fajni" kolesie trzepiacy se fiuta przed kamerka. :/ Rzyg. A co to znaczy nie dymana? Czyli rozumiem ze dymana to lepsza jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nic nie wiem o jakichś kolesiach trzepiących sie przed kamerką. Jak myślisz - dlaczego? Jak z pewnością wiesz - kobieta składa się z pochwy i obudowy. Oczywiście pochwa to centrala, a obudowa - to obudowa.:) A jak centrala mało contenta, to obudowa jaka? Dobrze się domyślasz - dużo wcur/wiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligencją nie grzeszysz. . Po co jestes na tym temacie? Masz cos konkretnego do powiedzenia czy tylko tak aby pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
pisz do mnie szeptem - dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ann
tak się pocieszajcie, i pewnie dlatego jesteście samotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
a ktos tobie mowil, ze jestem samotna ? niczego mi nie brakuje. a jak ty jestes kobieta to ja jestem facetem. zaloze sie, ze jestes jeden z tych zbokow machajacych fujara przed dziecmi w necie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietą jaką ty nigdy nie będziesz (czytaj atrakcyjną, wykształconą i kochaną ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze wstawiłas to ;) bo jeszcze by ktoś uwierzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wielkie szczęście, że męża swojego mam od bardzo dawna i nie muszę szukać "na rynku". Kiedyś dawno temu bywałam na portalach i faktycznie, meżczyźni tam bywający cechowali się wybitną pewnością siebie. Nie zauważali chyba przepaści między sobą (40letni gruby, łysiejący dziad) a dziewczynami, do których "podbijali (dwudziestokilkulatki). Wypadali przez to bardzo żałośnie. Ale nic na to nie poradzimy :) Nie pamiętam czy mi ktoś fiuta wyslał, bo to dawno temu było. Ale podejrzewam, że tak, bo 90% wiadomości było żenujących, a czasem obrzydliwych. Tyle, że ja się nie nie zagłębiałam tylko od razu szły do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie spotkałam na jednym z tych portali typu sympatia, fotka albo inne facebooki mojego byłego męża..Wiem dobrze, że ma 40 lat i już na te lata swoje wygląda albo nawet starzej..Nie uwierzycie wstawił swoje zdjęcie sprzed 10 lat i jeszcze tam w dodatku zaniżył swój wiek.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie rozbawił tekst z wcześniejszych stron:"akurat u prostytutki machanie fiutem jest dozwolone a nawet wskazane to zalezy od pieniedzy " - nie no gosciu, akurat u prostytutki to TY dygasz fiutem ale przed alfonsem, żeby Ci czasem nie wpierdolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty byłaś u prostytutki i alfons zabronił ci machać fiutem? I ty dygałaś? Ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież większość prostytutek to studentki które przyjmują w wynajętym lub nawet swoim mieszkaniu. Nigdy nie widziałem tam ale ona, a w burdelu zazwyczaj jest burdel mama i dopóki płacisz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahah :) " ... zaniżył wiek .. " Wydłużył i usztywnił centrum_dowodzenia*.. No i wstawił wirtualne_zęby... mleczaki .. Napełnił " kąto " , oparł się o nie swój samochód .. Reklama dźwignią randki , więc wszystkie chwyty dozwolone :) TAKI*... , że wszystkie ( prawie wszystkie ) wymiękają bez pawulona, ale ów szuka tej jedynej ... W/w musi być : " dzieci samodzielne, pies zdechł " , młoda nie tylko duchem z nogami po pachy, obleśnie bogata ... Wiedząca, który receptor nacisnąć, żeby onemu było dobrze pod każdym względem... A ów w zamian pomimo, że jest pedantycznym prawie .. , pozwoli jej szczęściem nakruszyć*... Normalnie .. , tylko brać .. , jeśli pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz Pracy z zarobkiem Powyżej 98 zł Netto za godzinę ? Zapewniamy również zwrot kosztów na: zdrowie, urodę, sport, rekreację, zagraniczne i krajowe urlopy oraz zwrot kosztów dojazdu i akcesoria do pracy zainteresowana ?? Zostań Web Prezenterką na pewno sobie poradzisz Informacje i rekrutacja przez stronę http://www.studiocam7.com Postaw na swoją stabilność i niezależność finansową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te prezentacje to się robi z prezerwatywą, czy bez? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez. Ale w dopala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks jest nieoderwalną częścią każdego związku- Własnie, DOBRE SŁOWA. JA moge miec seks z KIMŚ, z KIM JESTEM W ZWIĄZKU!!!!! A nie z typem, którego dwa razy na oczy widziałam na kawie i on mi z miejsca seks proponuje!!!!! I dwa- ZWIĄZEK to NIE TYLKO SEKS!!! Związek to przyjazń, czułość zaangażowanie emocjonalne PLUS SEKS> A jakie ja, do jasnej cholery moge miec emocjonalne zaangazowanie z kims, kogo dwa razy na oczy widziałam?? ale nie, facet ma to w 4 literach, on chce seksu i nazywa to " związkiem" SMIECHU WARTE. |Zero pojecia o kobiecych reakcjach, zero zrozumienia- jesli juz nie szacunku - zero INTELIGENCJI!!!! A SEKS - na którym tym panom zalezy tak bardzo - rodzi się w MÓZGU. GLUPI i prymitywny czlowiek będzie mial malo satysfakcjonujacy seks, chocby i setną panienke wymienił na nowszy model . Do tych prymitywow, wysyłających fiuta nieznajomym kobietom, to nie dociera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie znaleźć kogoś nie tylko na seks, ale do poważniejszego związku to szukajcie na http://www.dyskoteka.co/ Zalogowani są tam ludzie poważni, a nie gówniarzeria której tylko jedno w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same stare torby, które tylko kombinują jak się dobrać do portfela? Dziękuję! Postoję. I opadnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×