Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Elfika87

Jak modnie urządzić salon?

Polecane posty

oczywiście że widziałem. Oglądałem i jak dla mnie tzw lipa. Mam wrażenie że robi się tu reklamę tych mebli, bo się nie sprzedają albo coś.. Kupiłem 2 lata temu meble do kuchni w brw i są do wymiany. wszystko sie odkleja, tandetne materiały z której były wykonane a za meble do naprawde niewielkiej kuchni wydałem 6 tys! rownie dobrze mógłbym kupić sobie kartony za te cene i zapewne dłużej by wytrzymały :) a co do "idziesz do salonu i widzisz co bierzesz", widze to co chciałbym dostać- nie to co dostaje :) potem jest ogromny problem z reklamacjami. Wolę kupić w mniejszych firmach i to przez internet bo starają się i dbają o klienta a sklepy typu agata i brw mają klienta za nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie zgadzam się z Panem powyżej. BRW ma tylko dobre reklamy, nie produkty.(Reklama dźwignią handlu) Zawiodłam się. Ceny wysokie, nieadekwatne do jakości. Czasem warto zaryzykować i kupić od mniej znanych firm, którzy naprawdę dbają o klienta, bo im zależy. Meble te nie są produkowane masowo a dopracowane w każdym szczególe. BRW pomija ważny aspekt. Liczy się jakość a nie ilość. Także radzę wszystkim dobrze rozejrzeć się po rynku meblarskim, bo jest naprawdę ogromny, i wybrać te od małych producentów. Pozdrawiam wszystkich, Teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merzbow
Cóż, co człowiek, to inna opinia. Ja nigdy nie miałem złych doświadczeń z meblami BRW, podobnie jak moi znajomi. Jeśli u Was było inaczej, no to cóż ja mogę - nic nie mogę. ;) Tak jak pisałem, ja zmieściłem się w 3k za nową kolekcję, więc ciężko mówić, że to dużo. Mnie cena i jakość satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gozdawa
Ja mam podobne zdanie do @Merzbow. Nigdy nie miałem problemu zmeblami BRW i nie narzekałem na jakość, choć wierzę, że ktoś mieć mógł. Przecież Toyota też się psuje. ;) Cenowo te Possi nie odstraszają, więc ja jestem "na tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne, w atrakcyjnych cenach można znaleźć meble w Agacie. Sama niedawno zakupiłam cały zestaw do salonu oraz jadalni i jestem bardzo zadowolona. Sklep wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny byłby betonowy dekor VHCT.PL. To jest absolutna nowość na rynku. Zajrzyjcie sobie na ich stronę- robi naprawdę oryginalne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba cegła (lub inny kamień) na jednej ze ścian. Uważam, że bardzo oryginalnie wygląda i nadaje wnętrzu fajnego charakteru. Do tego jakieś fajne grafiki i najlepiej czarno białe. Tak mniej więcej wyobrażam sobie nowoczesny salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna48
Aby dobrze urządzić salon, najpierw trzeba się poważnie zastanowić nad kolorystyką. Bardzo podobają mi się białe meble + np. jagodowe ściany. W internecie często możesz znaleźć artykuły na temat wystroju wnętrz np. tutaj http://www.dcrp.pl/ . Możesz również spróbować fototapet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modny salon to jednocześnie przestronny i przytulny jednocześnie. Ciepły odcień farby na ścianach i dodatkowo jedna modna ściana dekoracyjna. Jak ją zrobić, która wybrać? My zdecydowaliśmy się na ścianę o największej powierzchni, bez okien i drzwi, taka, która od razu rzuca się w oczy. My swoje pomysły szukaliśmy i internecie i na motyw z jedną ścianą znaleźliśmy tu http://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-porady-dotyczace-aranzacji/efektowna-sciana-dekoracyjna-w-pasy . Strasznie nam się to spodobało i postanowiliśmy zastosować to u nas ;).Wprowadza to fajny wygląd i stwarza ciepłą przytulną atmosferę. Warto rozważyć coś oryginalnego :). Zanim oczywiście znaleźliśmy ten pomysł to błądziliśmy po sklepach, po blogach i innych jakichś forach w tej dziedzinie. Patrzeliśmy tez po pomysłach u znajomych i patrzeliśmy po zdjęciach, ale motyw z jedną wyjątkowo inna ścianą wydał nam się na tyle genialny, że po prostu przestaliśmy dalej szukać i się zastosowaliśmy do tego. Potem pojawił się problem jaka mogłaby być ta inna ściana. Czy inny kolor czy tapeta, no i tu ostatecznie też znaleźliśmy dekoracyjną tapetę w pasy o kolorze idealnie pasującym do naszych pozostałych ścian, mebli i podłogi. Całość tworzy naprawdę bardzo ciekawą, ciepłą i elegancką jednocześnie kompozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię nowoczesny styl a takie pasujące dla mnie meble kupuję w Agacie, w moim stylu jest tam dużo fajnych mebelków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie stylowych i niebanalnych dodatków do mieszkania, zdecydowanie polecam zapoznac się z oferta https://kosd.pl/ Jest w czym wybierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nie warto jest się silić na to, aby salon był modny. Lepiej postawić na to, żebyśmy się w nim czuli dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka45
Do salonu zawsze można porzucić jakiś obraz. Proszę: https://www.desamodern.pl Sztuka współczesna będzie świetnie wyglądała w każdym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chose
Nie może zabraknąć w niej fototapety (są szykiem mody!) - jedną z firm, która je wykonuje, można znaleźć tu - http://www.viewgo.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ovune
Masz rację, fototapeta panoramiczna będzie dobrym wyborem (zdecyduj się na tą, wykonaną z lepszych materiałów - te najtańsze szybko się uszkadzają). Zajrzyj tu - viewgo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do salonu agaty tam znajdziesz super aranżacje i moze coś sobie wypatrzysz przy okazji. My tam urządziliśmy prawie całe mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz salon jest jasny ale mamy kanapę w mocnym kolorze fusion 09 z fargotex która dodaje charakteru całemu pomieszczeniu. https://fargotex.pl/fargotex/fushion-magic-home/ na stronie nie ma takiego uroku i na żywo jest bardziej krwisty kolor. Dla mnie największą uciechą że wszelkie plamy schodzą bez problemu, seria magic home naprawdę spisuję się na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Odważny wybór, ale czasem o to właśnie chodzi. Tkaniny z fargotexy znam i jak najbardziej polecam, u mnie idealnie się sprawdzają i po każdej imprezce dzieciaków juz nie muszę kombinować tylko szybko usuwam plamiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze, żeby to zrobić po prostu z głową, zobaczcie tutaj - http://tapetuj.pl/ Urządzenie salonu nie wymaga żadnych cudów - tapety dopasowujesz niewielkim kosztem pod dane pomieszczenie i całość może wyglądać rzeczywiście wybitnie. Fajnie wyglądają bloki tapety połączone z malowaniem. To wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w salonie mam tylko regały na ksiażki, stolik rtv, narożnik i stolik kawowy. No i najbardziej kolorystycznym akcentem jest kolekcja skarbonek http://pomme-pidou.pl/. Tak mi się podoba ich wzornictwo! Świetne są i kolorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuje Cię piękna i oryginalna biało – czarna tapeta? Polecam tą z wizerunkiem pięknej brunetki z wytatuowanym ramieniem. Na pewno Wam się spodoba! Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czesto kupuje w Agata meble - mają dobrej jakości rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ten salon? w domu czy bloku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z meblami z drewna meble zych. Można sobie na stronie też zobaczyć wizualizacje. Super wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×