Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Elfika87

Jak modnie urządzić salon?

Polecane posty

Gość gość

Na pewno trzeba rozejrzeć się za odpowiednimi dekoracjami do domu. Od siebie polecam wam dekoracje od firmy www.dastal.com.pl Dzięki im produktom nadałam swojemu salonowi ciekawy i niepowtarzalny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. trudny wybór.. myślałaś nad stylem skandynawskim?? Jasne wnętrza są teraz coraz częściej spotykane.. Salony, w których dominuje szary są naprawdę ładne. Dobrze dobrane meble, dodatki i kolor ścian może wydawać się trudny, ale dla chcącego nic trudnego. W moim salonie dominuje właśnie taki styl, najbardziej w tym wszystkim podoba mi się mój piękny fotel w kolorze pudrowego różu, pięknie komponuje się z białymi meblami i szarymi dodatkami, oczywiście nie zapomniałam o lampie... piękna wysoka lampa obok fotela sprawia,że salon zamienia się w miły kącik do spędzania wolnego czasu... :)

R.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście styl skandynawski coraz bardziej popularny u nas też można znaleźć modele odpowiadające temu stylowi np. sofę skandynawską Manstad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co na ścianach mnie podoba się beton architektoniczny jest bardzo nowoczesny i producenci oferują coraz więcej możliwości trzeba tylko pamiętać o zabezpieczeniu go bo jest wrażliwy na wilgoć i zabrudzenia najlepiej zrobić to preparatem Dynasil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wujec

Modnie to znaczy nie tylko ładnie, ale też funkcjonalnie. https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta292

A ja uważam, że nie ma co tak ślepo podążać za trendami, które jednak szybko przemijają. Owszem zwracam uwage na modę ale staram sie wybierać takie meble, które są jednak bardzij powiedziałabym ponadczasowe np ta sofa https://scandicsofa.pl/pl/p/Sofa-Orkide-welurowa-2-osobowa/452 przez wiele lat świetnie będzie wpisywac się w najnowsze trendy, a na dodatek to wspaniale wykonany mebel z dobrych materiałów, a o to tez chodzi w meblach, żeby były solidne i eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena b

Ja wychodzę z założenia, że meble, które zamierzam kupić przede wszystkim muszą się mi podobać, i poniekąd masz rację, że lepiej chyba kupić takie o ponadczasowym designie. Chyba z tego właśnie między innymi powodu zamierzamy nasze kupić na slf24.pl, bo to co oferują zarazem jest teraz modne i będzie za kilka lat tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taśemka

Ja zamówiłam plakaty z haveaniceart.pl, są bardzo estetyczne i modne, a co najważniejsze są bardzo dobrze wykonane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podpowiem stronę fototap.pl. Oferta jeśli chodzi o grafiki mega szeroka. Ja kupiłem tutaj motyw z samochodem sportowym do pokoju synka, i niedawno robiliśmy sobie też z żoną ścianę w sypialni gdzie położyliśmy widok Paryża. Wygląda to bajkowo wręcz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, proszę pamiętać że mamy teraz modę downsainsingu - nie koniecznie duże i wielkie meble muszą być standardem, ja tam wole małe i gustowne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Każdy ma swój gust. Mnie na przykład bardzo podobają się sofy w salonie dlatego też po remoncie zamówiłam dwie na allmeblopl i ustawiłam je równorzędnie do siebie. Jak dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek

Fajne, designerskie meble mają teraz w unia meble - zwłaszcza sofy. Fajny, duzy wybó, a fasony naprawdę na czasie. Warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim w wystroju salonu bardzo ważny jest komplet wypoczynkowy nowoczesne i eleganckie propozycje można znaleźć na Moderno Meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz modnej i wygodnej sofy to polecam model YORK od puszmana. Posiadam ją od pół roku i jestem zadowolona z zakupu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Ja może nie w temacie, ale polecam zakup kartonów i materiałów opakowaniowych na ekartony.pl lub stacjonarnie w oddziale Less Mess Storage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie zgadzam się że w salonie powienien być wygodny komplety wypoczynkowy nasz jest z Moderno Meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz, by Twój salon był modny, poszukaj odpowiedniej sofy:) To jeden z najważniejszych mebli w tym pomieszczeniu, tak więc powinien być wygodny i fajnie wyglądać, jak sofa olsen od puszmana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, masz całkowitą rację. Wszystko musi do siebie idealnie pasować, a zwłaszcza meble. Poszukuje akurat inspiracji na nasz salon i natrafiłam na blog slf24.pl, gdzie z tego co już przeczytałam i zobaczyłam to chyba jeden z lepiej prowadzonych blogów. Człowiek może naprawdę wielu interesujących rzeczy się dowiedzieć, a ja zaczynam już widzę ten efekt końcowy i na pewno stanie u mnie ten ich narożnik puzzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałeś się betonem architektonicznym moim zdaniem świetne rozwiązanie trzeba tylko pamiętać o zabezpieczeniu go najlepiej preparatem Dynasil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podstawa to neutralna baza i dopiero na nią "nanosimy" modne dodatki. Wtedy łatwo zmieniać aranżację. A mody jak wiadomo mają do siebie to, że…mijają! Jak dla mnie baza to dobra podłoga (np. ponadczasowe panele winylowe z https://arbiton.com/panele-winylowe) i komponująca się z nią stolarka drzwiowa i okienna (ja lubię białe drzwi i okna - lekkość, lekkość, lekkość!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl minimalistyczny zawsze jest modny. Im wiecej przedmiotow w salonie,a tym bardziej sciany pokryte obrazami jak w muzeum, tym gorzej pomieszczenie wyglada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×