Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baźka

seks po czterdziestce

Polecane posty

Gość gość
Jest tu kilka uwiązanych jak na smyczy.Nie mam ciepłych słów dla kogoś,kto tu dla ściągnięcia uwagi tworzy śmieszny swój obraz.:-) Ty podniecasz się w misji wspierania niezdar na własne życzenie.Czy ja ci bronię?O Madelline nie wspominam,bo po co.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janjan
Czy aby autorka nie powinna dostać rozwodu z powodu zaniku pożycia i bez orzekania o winie? Seks raz na pół roku to równoznaczne z zanikiem współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty aby nie poważniej o jej życiu myślisz niż ona sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty aby nie poważniej o jej życiu myślisz niż ona sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Hey:-)jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baźka Daj znać co u Ciebie nie zamykaj się ze swoimi problemami.Chyba,że zmieniłaś podejście i próbujesz coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takki a ty tylko rad udzielasz,czy problemami też się dzielisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bazka vel Czterdziecha, nie ma pomyslu na dalszy scenariusz i juz nie bedzie pisac- zostala zdemsakowana i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki jeden, u mnie wszystko po staremu, nic się nie zmieniło. Siedzę sama i większość czasu przesypiam, bo jak nie śpię to wpadam w rozpacz.. Przestałam nękać dzieci telefonami, one też milczą. Co więcej mogę napisać.... cokolwiek nie napisze to tutaj znowu zacznie się jazda pod moim adresem. Spokojnej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ann
według mnie (nie muszę mieć racji) dobrze, że nie dzwonisz do dzieci, będą chciały lub niepokoiły się, to same zadzwonią, taka próba sił z ich strony teraz, widocznie w rodzinie masz opinię dość miękkiej osoby, albo osoby niewtajemniczone, bo byłaś lojalna wobec męża i nie mówiłaś o swoich problemach, naprawdę myślą, że popełniasz błąd, jest też trzecia opcja, rodzinie i znajomym zwyczajnie pasuje dotychczasowy stan rzeczy (ze względów towarzyskich, przyzwyczajenia, wygody) i nie biorą pod uwagę Twoich potrzeb, miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janjan
Baźka potwierdza to co napisałem stronę-dwie wcześniej, chciała seksu a wzięła rozwód i jak widzę dalej nie ma seksu, he, he. Do tego zamiast rozwieść się z powodu zaniku pożycia bez winy zrobiła sobie w wyobraźni kochanka i wzięła winę na siebie. Sąd zazwyczaj daje separację na początek. Fejk Telenowela pisana pod większą klikalność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta cała gość_ann to ściema na maksa wymyslona przez autorkę sprawdz&potw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ann
dzięki gospodarzu, nie jestem baźką trolle o czym zapewne dobrze wiecie, ostatni raz odpowiadam na tego typu zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ann
gość dziś fajny o ile kobieta odkryła swoją seksualność i robi to z odpowiednim partnerem, albo sama, jeśli nieodpowiedni ;) w zasadzie w temacie powinnam się wypowiedzieć dopiero po urodzinach, ale co mi tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
hey jest jakąś chętna PANI z pol wlkp kępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Baźka Daj znać co u Ciebie.Nie możesz się teraz zamykać,bo się załamiesz.No chyba,że masz z kim pogadać.A tutaj wieczorami po 23-ej jest spokojnie.Już nie ma takich ataków jak za dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baźka
Nie rozmawiam z nikim, z jednej strony to dobrze, bo nam trochę spokoju. Spławiłam wszystkich którzy namawiali mnie do powrotu. Ale z drugiej strony przykro, że zostałam sama, wszyscy się ode mnie odwrócili. Niewiele sensu w moim życiu zostało. Udanego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×