Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odkamienić plastikową słuchawkę prysznicową?

Polecane posty

Gość gość

W Internecie znalazłam tylko porady dot. słuchawki "metalowej" (głównie ocet - ale on chyba jest zbyt agresywny dla plastiku?...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie usuwaj tych skamielin!!! być może naukowcy odkryją w nich niebawem trylobityy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam rozwadzniam szklanke octu dwiema szklankami wody i tak wrzucam wszystko do odkamienienie na jakieś dzień, tylko plastikwe rzeczy bo na nie ocet nie działa i wszystko mam w porządku, potem tylko szczotką trochę się przeciągnie żeby wszystko łatwo zlazło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak głosi oficjalna paleontologia skamieliny powstaja przez milionyyy lat. zatem twoja słuchawka prysznicowa do dowód na to , że istniały zwierzęta z słuchawkami pryśnicowymi np na głowie jako przystosowaniem ewolucyjnym( czego dowodem sa słonie i ich przekształcone w trąbe słuchawki):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaawidzisz:P tylko sama sie ni zabieraj za prace wykopaliskowe zadzwoń po naukowców. moze trafi sie ekipa młodych asystentów bardziehj zainteresowanych twoim tyłkiem niz udowadnianiem po raz dwa miliony sto piecdziesiąty czwarty błędnej teori ewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toscie pomogli... wu wu wu czytanie ze zrozumieniem pe el ! (ps: ja nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×