Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imigranci z Afryki, co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość
Co innego zaliczać przygody z cywilizowanym Europejczykiem, a co innego z dzikusami innego wyznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha a to dobre. Żart roku. Już samo zauroczenie się brudasem świadczy o debiliźmie. O reszcie nie wspomne, bo kasa od mamusi nie jest niezależnością :-) na Twoim miejscu nie pisałabym już nic bo się tylko bardziej pogrążasz i wychodzisz na jeszcze większą kretynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko udajesz kobietę a tak na prawdę jesteś facetem, jakbyś była kobietą to sama wiedziałabyś jak trudno się odkochać w takim Egipcjaninie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentna kobieta nie zakocha się w facecie po kilku pustych słowach. Musi bajerować kobiety bo z tego żyje, wyciąga od turystów kasę jak tylko się da. Dziś jedna,jutro druga,a potem trzecia. A ty idiotka myślisz że jesteś jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz umarłam :-). Uciekam bo się zesikam ze śmiechu. Odkochać się w brudasie :-). Na koniec dobra rada. Jak masz tyle pieniedzy to leć teraz i zrób mu niespodzianke. Tylko uważaj żeby nie był zajęty posuwamiem drugiej takiej tępej laski jak Ty. Odkochasz się szybko. Uciekam dzieciaku bo szkoda słow. Masz pewmie 16 lat :-) Pa brudna i tępa d***** :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z godziny 00:49 Naprawdę nie można nazwać cię osoba inteligentną. Ja rozumiem pojechać do jakiegoś egzotycznego kraju miło spędzić czas, wypocząć, pozwiedzać. A nawet rozumiem to, że można poznać ciapatego czy murzyna i świetnie się z nim zabawić. Niestety ty, mówisz o wielkiej miłości a on tak mówi do każdej kobiety twojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez podpisu. Myślę, że odważyłabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajjjebista dyskusja. Kretynki z idiotką. Obie ze swoich wioch nawet nosa nie wychyliły. Żeby matka z ojcem wiedzieli , co za bzdury one tu klikają, to na tyłkach z miesiąc nie usiadły by.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie dyskusja. To jedna i ta sama osoba prowadzi monolog. Jakieś tępe dziecko ma wakacje. Nie komentujcie, nie odpisujcie i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w egipcie to nie murzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara1981
Mieszkam w Anglii, moja czternastoletnia córka spotyka się z czarnymi chłopakami i nie mam nic przeciwko Nawet wolałabym żeby jej pierwszym nie był polaczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baśka, frajerka jesteś jak się patrzy. Głupich nie sieją, sami się rodzą. Poza slumsami w których mieszkasz życia nie znasz i nie widziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I piszesz to mieszkając w zacofanej Polsce? Śmiech na sali. Wyjedź spoza swojej wioski, poznaj kilku czarnych i sama się przekonasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potomkinią pegeerowskich chłopków w gumiakach, po co ja mam wyjeżdżać z " zacofanego" kraju rodzinnego ? Chyba tylko na wczasy.Zimą na narty do Chamonix, latem na safari w Kenii, jak ostatnio, lub na Arubę, jak planujemy w tym roku.Trzeba było się uczyć a nie wystawać pod tancbudą z disco polo.Według ciebie murzyński nastolatek to właściwy partner dla córki a dla mnie i moich dzieci , to może być najwyżej boy w hotelu, któremu dają napiwek za odniesienie bagażu do apartamentu. Z perspektywy twojej "kariery" na zmywaku lub przy sprzątaniu, to rzeczywiście, córka zrobi " karierę". Będzie dziewczyną szczerbatego murzyna. Cały świat przed nią. Co za awans !!! Congratulations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara1981 wczoraj Skoro siedzisz w Anglii i jestes tak zafascynowana lokalnymi ciapatymi i innymi, to nie ma powodu, zebys zagladała tutaj. Nie wiem co w ogole tutaj robisz. Jazda do murzynskich pał, they wait to get ....polished. (I think you know what I mean) 🖐️ Co do tych pier....ych emigrantów sprawa prosta, 1 czy 2 tysiace chrzescijan z Syrii czy innych regionów moznaby ewentualnie rozważyc (potem tak czy owak uwaznie ich obserwowac), a tych je(....)ych muslimów z punktu won na te ich łodki. z powrotem wyholowac ich na srodek morza srodziemnego i tam niech ich ten ichni Allach ratuje, w koncu tak bardzo mu wierzą ze dla niego zabijają. Och tak, wrzucam wszystkich do jednego worka. Nie mam z tym problemu, skoro sami go sobie uszyli. Czas sie opowiedziec, czy sa dla nich wazniejsze wartosci bialych czy ten ich Allach. Skoro Allach, to do widzenia. Bezwarunkowa tolerancja sie skonczyla. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram islamiści won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chlopcow siepnelo :) popraw, przeciez jeden z drugim nawet nie zaczail , ze to prowo :) obroncy rasy z gimnazjum :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandralove
Gimbaza Hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sandra zamierzasz zaliczyć któregoś z tych 2 tysięcy emigrantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandralove
to dalej ty? Może pogadamy na mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Sandra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandralove
Hej. Co ty na to? casandra23@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz coś tutaj, wiele osób jest ciekawych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandralove
Pewnie tylko czekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ostatnio dosiadlas czarnego fiutka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×