Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imigranci z Afryki, co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość
To stare ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykle jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nadal aktualne. Ciąg dalszy: W styczniu/lutym tego roku (2014) na spotkanie firmowe przyjechała delegacja z Niemiec. Podchmielona zrobiłam to z czarnoskórym w ubikacji. On pracuje za granicą w oddziale naszej firmy. Najgorsze jest to, że nawet nie mam wyrzutów sumienia. Maż jest naprawdę wspaniały, w łóżku bez fajerwerków, ale za to z czarnym miałam chyba najlepszy seks w życiu. Było wspaniale, dlatego nie żałuje ..ale rodzina Żałuję, że wyszłam za mąż tak młodo... Dlaczego to akurat ja musiałam urodzić się w Polsce? boże, za co?! polscy mężczyźni to, to już dopiero porażka, której nawet nie będę komentować, typ urody (którego dzięki bogu nie mam!)/A Ty jaki masz?/ mam 172cm, jestem szczupła, oliwkowa karnacja, ciemne oczy (dodatkowo noszę soczewki powiększające oczy. POLECAM!), długie ciemne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wklejaj tych bzdur idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już to czytałam kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11 54
rzygać się chce jak czytam takie teksty. "najlepszy orgazm w życiu" , "dlaczego urodziłam się w tym kraju" , "za wcześnie urodziłam" i to tylko dlatego że wydymał Cię jakiś czarnuch w kiblu hahahaha pusta babo jak można po czymś takim mieć jakieś refleksje życiowe. Kiedy zrozumiecie to że to tylko egzotyka was podnieca oni są tacy sami jak reszta facetów na swiecie a to że mają duże k***sy i to że dobrze bzykają nie znaczy że są lepsi.Tak samo jest z białasem też mają wielkie k***sy i też jest cała masa porządnych *****czy. A czarnym polki zawsze dawały dają i będą dawać bo jak widzą czarnego k****a to przestają myśleć głową hahahaha i nie ważne co on tam roznosi nie ważne co zostawi po sobie kazda d******py czarnuchom. Szczęśliwy jestem że urodziłem się i żyję w kraju gdzie ich tylu nie ma co na zachodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za głupoty polki wcale nie leca na czarnych może 1 na 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:41 wydaje Ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 8:46 powielasz brednie i zwykłe stereotypy a tak naprawde to nie wiesz o czym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 : 50 czego nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtarzasz jakieś bajki o polkach z czarnymi a wszyscy wiedzą, że to Absolutny margines a nie żadne zjawisko spoleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma bajek , marginesu i zjawiska to jest po prostu fakt.Pracowałem kiedyś w Łodzi z racji tego mieszkałem tam jakis czas miałem czarnoskórego kumpla z którym z którym spedzałem dużo czasu więc widziałem co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********ie o szopenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmyślasz gościu albo zobaczyłeś jakąś jedną lafiryndę i przypinasz łatkę wszystkim polskim dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trolu, po co piszesz sam ze soba i podbijasz ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie to zwykły troll i mitoman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpiszcie mi proszę na tym forum kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego się śmiejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chce murzynów bo oni mają większe pindole niz ja. Do tej pory żadna mi nie dała c**y, nawet majtek nie zdjeła, mam niecałe 10,5 cm a taki murzyn to średnia 20 cm. My polaczki będziemy sprowadzeni tylko do utzrymania białych lasek i ich czarnych potomków, a swoje picze i dypy będa nadstawiać murzynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są jak pitbulle psy które są genetycznie uszkodzone nie nadające się do życia :(:(:( każda kobieta zachowuję się jak by była chora psychicznie ich problemy i wieczne kurestvo to tragedia a gatunek ludzki jakoś przedłużyć trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie zaszkodzi jak trochę murzynów wzbogaci pulę genową w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co przedłużać? Ja dzień i nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×