Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imigranci z Afryki, co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra napisz coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość 2015.07.12 Gość 10:58 to typowy zawistny polak".-----------------Po pierwsze-"polak"to ty-idiotko.My jestesmy Polakami.Po drugie-tylko takie polki jak ty-sa tak popieprzone ze zadaja sie z czarnymi i innymi z poza swojej rasy i nie ma w tym NIC rasistowskiego.Mieszkam za granica i obserwuje to k..o...takich polek....Czarni sa wiekszymi rasistami niz to sie zdarza wsrod rasy bialej.W ogole nas nie szanuja wa tymbardziej bialych kobietJest mi ogromnie wstyd gdy murzyn opowiada mi ze jego kolega ma..."zone polke-bardzo respektujaca kobiata.maja 6tke dzieci",oraz ze jak sobie chcesz po...c to tylko polki,bo sa latwe i dobrze sie rzna ,-z czarnymi -oczywiscie.Tylko wy-polki jestescie tak durnymi babami ze dajecie komu popadnie.Jest mi tymbardziej przykro i wstyd ze tubylczynie tego nie robia,chyba ze z marginesu spolecznego albo tak szkaradne ze w zyciu by nie znalazla jakiegos mezczyzny ze swojej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat byłeś ty za granicą zmyślaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"'gość dziś akurat byłeś ty za granicą zmyślaczu. "' -----nie"bylem za granica"tylko tu wlasnie jestem i z tej zagranicy pisze.Zmyslaczko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele Polek podnieca odmienność i egzotyka a już zwłaszcza czarny kolor skóry. Wcale to nie oznacza że są z marginesu po prostu w naszym kraju nie ma murzynów więc za granicą są oni czymś czego co w Polsce jest 'towarem deficytowym'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
murzyn opowiada mi ze jego kolega ma..."zone polke-bardzo respektujaca kobiata.maja 6tke dzieci",oraz ze jak sobie chcesz po...c to tylko polki,bo sa latwe i dobrze sie rzna ,-z czarnymi -oczywiscie. Co to za bełkot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
belkot to ty tu nadajesz.Do tego ku..wski.ja pisze tak jak jest.Stosuje skroty myslowe bo nadaje do ludzi inteligentnych.Ty nie musisz tego czytac bo jak widac nie jestes w stanie pojac tego wszystkiego. Juz tu kiedys pisalem ze nie wygladam na Polaka,dlatego czarni nie wiedzac ze jestem...Polakiem zwierzaja mi sie o swoich podbojach seksualnych a ze polki sa najlatwiejsdze i lwasciwie jedyne to mowia o nich-cwoczyco jedna. jakos nie slyszalem zeby Czeszki,Slowaczki czy Wegierki itd.sie puszczaly z czarnymi a u nich tez czarnych jest bardzo malo.Wytlumaczenie chybione jak kula w plot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymityw do tego jeszcze ograniczony umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz sie przedstawiac az tak szczegolowo.Zes primitym to wiem.co do reszty-powinnas to zostawic dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to juz jest z takimi"rozgarnietymi"ze jak nie ma argumentow to zaczynaja sie napasci osobiste i zniewazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto na kogo napada? Niestety jednak niektórzy tutaj są trochę upośledzeni umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra-juz skoncz.Nie mam zamiaru sie klocic bez potrzeby.Fakt pozostaje faktem ze tylko i mwylacznie polski ze wszystkich krajow ue zadaja sie z czarnymi i innymi rasami.Jeszcze raz podkreslam ze nie jestem przeciw nim.Uwazam ze powinnismy zachowywac jakas odrebnosc rasowa.Tak my jak i oni.Zreszta oni nas nie lubia-tak naprawde i zdecydowanie jest wiecej rasistow wsrod nich niz wsrod bialych.Widzieliscie np.zeby nawet chinczyk czy chinka zadawali sie z czarnym albo z arabem?Bo ja nigdy a mieszkam juz tutaj tyle lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda to dotyczy wszystkich narodowości a kobiet z europy wschodniej szczególnie bez podziału na państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarni faceci sa po prostu dla wielu kobiet bardziej atrakcyjni seksualnie i zadne obelgi tego nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze "argumenty"to jedynie slowa"to nieprawda",nie poparte nawet najmniejszymi faktami.Jest rzeczywista nieprawda to co wy tu twierdzicie.Jest podzial na panstwa i kazdy Polak wam to powie.Polak ktory to widzi za granica.Czytalem juz wielokrotnie wypowiedzi na w/w temat,nawet tu na kafe.Wszystko bylo zgodne z tym co ja tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze "argumenty"to jedynie slowa"to nieprawda",nie poparte nawet najmniejszymi faktami.Jest rzeczywista nieprawda to co wy tu twierdzicie.Jest podzial na panstwa i kazdy Polak wam to powie.Polak ktory to widzi za granica.Czytalem juz wielokrotnie wypowiedzi na w/w temat,nawet tu na kafe.Wszystko bylo zgodne z tym co ja tu pisze. O co ci chodzi człowieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białym kobietom, które wsadzały sobie w siebie czarne kóótasy, i ciapate też, należałoby wsadzić w dóópę laskę dynamitu i przyłożyć papierosa. Białe kóótasy które wchodziły w czarne piz/dy należy umaczać w płynnym azocie i yeb/nąć młotkiem. Po czym resztę dać krokodylom. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty p********y rasisto, ciebie w ten durny łep jebnąć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murzynek w łachmankach
Te idiotki wyobrażają sobie 50 Centa z USA a mogą liczyć na takich wychudzonych afrykańskich murzynków, często chorych wenerycznie, ubranych w w łachmany z afrykańskich lepianek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa trochę śmieszna. Jak tak to kobiety szukają "z klasą", "na poziomie", "zadbanych", ale jak widzą czarnego pytona to może być i prostak, co tam, że nie umie się wysłowić czy intelekt na poziomie ameby - liczy się pyton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jedna z Radzynia Podlaskiego: Witam, jestem 23 letnią dziewczyną preferującą czarnoskórych. Jeśli jesteś dobrze zbudowany, w pełni czarny a nie mulat i hoojnie obdarzony - na pewno się dogadamy. Jestem w stanie zapłacić, zwrócić za koszty dojazdu lub sama dojechać. W gumce czy bez - Twój wybór, w łóżku mogę zrobić prawie wszystko włącznie z takimi rzeczami jak rimming itp. PROSZĘ O KONTAKT TYLKO CZARNYCH FACETÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to k***a za anons?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś głupie prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co im bronicie cipka nie mydło byle zarazy nie roznosiły wiem co mam w gaciach to się im nie dziwię sam bym na ich miejscu robił to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil idiota jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×