Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wieczór kawalerski w Warszawie sugestie

Polecane posty

Gość gość

Nasz koleżka postanowił pod koniec czerwca zmienić stan cywilny. Chcemy zorganizować wieczór kawalerski. Tylko to nie ma być jakaś tam popijawa zakończona urwanym filmem tylko coś bardziej ambitnego. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie puszczać się na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omek33
A tam od razu puszczanie się. Warto jest sie zabawić ale nie od razu puszczać. Sam jestem zdania,że fajne dziewczyny na kawalerskim to dobra opcja. A wyjście do klubu go go to na pewno nie jest zdrada. Sam ostatnio organizowałem kawalerski najlepszemu kumplowi w Wawie i wynajęliśmy taki party bus: http://kawalerskie.pl/party-bus/warszawa Fajnie,że z tancerką bo bez niej byłoby średnio a tak to była jazda. Przynieśliśmy własny alko Kawaler był gratis. Mieliśmy własną imprezową opiekunkę Agnieszkę. Resztę wieczoru spędziliśmy w klubie Capitol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można rzeczywiście napierw poszaleć w stolicy a poźniej pojechać do Jaworowego Dworu pod warszawe gdzie możecie wykupić nocleg i na następny dzień, kiedy złapie was syndrom dnia jutrzejszego to wypoczniecie w hotelowym spa i zagracie partyjkę golfa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bersisko
najlepiej coś w centrum ogarnąć. w końcu stolica, wiec nie bedzie problemu z rozrywkami a nocleg najlepiej też gdzieś blisko... może hotel Rialto na Wilczej? samo centrum Warszawy, więc wszędzie nawet piechotą dojdziecie i zaoszczędzicie na taksówkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W centrum jest klub New Orleans ( www.neworleans.pl ), który mogę polecić. Mimo że miejsce rzeczywiście dość wyrafinowane, to ceny nie są jakieś dobijające. Bardzo ładne dziewczyny i świetnie tanczą. Mają dobre jedzenie w restauracji i dobrze wyposazony bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wieczór kawalerski naprawdę na poziomie to możecie zamówić najpierw stolik w Salto a potem iść np do jakiegoś fancy klubu. Sam planuję się oświadczyć dziewczynie właśnie w Salto bo mają mega fajny klimat i super żarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniero
Podbijam - New Orleans. Mega club. Show jakie robią tancerki jest wybitne, akrobacje, subtelność. Nie ma w nich nic z wulgarności, bardzo przyjemnie się na nie patrzy, a w dodatku alkohol nie jest drogi i bardzo smaczny. http://neworleans.pl/en/?nkpage=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werek8
Tydzień temu byłem w tym New Orleans i potwierdzam, świetny klub na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego. Świetnie się bawiłem, dziewczyny bardzo sympatyczne i piękne. www.neworleans.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie miałem ze znajomymi pomysłu na wieczór kawalerski dla przyjaciela, którego znam od dziecka. Znalazłem ciekawy artykuł http://ja-mezczyzna.pl/5-pomyslow-wieczor-kawalerski/ polecam przeczytać, może coś Ci się spodoba, albo zainspiruje do zorganizowania swojego pomysłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarez
No nie powiem, że New Orleans to najbardziej odpowiedni klub tego typu na organizację wieczorów kawalerskich. Mają świetną ofertę i menu i alkohole. Dziewczyny na scenie to 8 cud świata! www.neworleans.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratos
Mieliśmy fajne plany na wieczór kawalerski kumpla, ale niestety wszystko się posypało bo nam "miejscówkę" zamknęli. Więc musieliśmy coś na szybkiego wymyślić i trafiliśmy do New Orleans. Najlepsze co nas spotkało! www.neworleans.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleku
Ja często chodzę do New Orleans i obserwuję takie wieczory. Bardzo podobał mi się jeden gdzie wszystkie dziewczyny świetnie wyglądały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoszo
To zbyt poważna sprawa żeby tak po prostu organizować imprezę na wariata. New Orleans Club zorganizowało mojemu kumplowi najlepszą imprezę - wieczór kawalerski na jakim byłem. Oprócz profesjonalnej obsługi nie zabrakło mega fajnych tancerek. Pokaz tancerki był fenomenalny - fantastyczni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Byłem na najlepszym wieczorze kawalerskim w swoim życiu w Klubie New Orleans w Warszawie! Jednak w Polsce są najlepsze imprezy! Rewelacyjne tancerki o przepięknej urodzie i dodam, że takiego striptizu w życiu nie widziałem... Do tego open bar, bardzo duży wybór alkoholi z całego świata i nocna restauracja z obłędnym jedzeniem. Każdemu życzę równie udanej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasyl00

Gold House - najlepszy klub go go gdzie można się fajnie pobawić na kawalerskim 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiodorro

Byłem raz ale zdecydowanie wole New Orleans, bez porównania. To jest klub na poziomie, tancerki pierwsza klasa tak jak panowie wyżej piszą- pokazy taneczne mega. Najlepszy wybór alkoholi, my juz z ekipa tylko tam się bawimy http://bit.ly/NewOrleansPromocje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×