Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy, jakie jest Wasze ulubione danie obiadowe?

Polecane posty

Gość gość
Tak Was czytam i myślę sobie co ja lubię najbardziej i chyba nic mięsa wszelkie duszone pieczone czy smażone nie są jakoś przeze mnie uwielbiany. Ryby tez średnio z zup tylko Lubie pomidorowa wiec jako takiego dania ulubionego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Placki ziemniaczane ze śmietaną ,młode ziemniaki z kotletem mielonym i mizerią lub buraczkami, barszcz czerwony, żurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię wszystkie makarony - spaghetti zwykłe i carbonara, zielone pesto... no i lazania. Pizza quatro fromaggi. A ze słodkich - domowe pierogi z truskawkami/borówkami i ze śmietaną, mmm, pycha. :D Idzie lato, niedługo będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię "biedne" danie: ziemniaki, mielone i mizeria :) uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryba z pieca , może byc pieczona w foli z przyprawami , surówki wszelkie , chłodniki z ogorkiem , z botwinką, zupa pomidorowa , ogórkowa, rosół :) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barszcz czerwony. Makaron ze szpinakiem , śmietaną i czosnkiem. Ruskie pierogi. Pulpeciki w sosie pomidorowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmm ale pomyslow na obiady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.36 o tym samym pomyslalam :-D koniecznie trzeba wrzucic do ulubionych tematow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pstrąg grillowany, ziemniaki puree zapiekane, gotowane brokuły i do tego sos koperkowy-mniam Albo makaron z sosem mascarpone i szpinakiem i ewentualnie kura do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sa surówki i dobre ziemniaki, to ja nawet miesa nie musze jesc. Niestety moja rodzina jest makaronowa... Jedyne do czego ich przekonalam, to takie wynalazki jak makaron jeczmienny, makaron gryczany, ryzowy, owsiany, kukurydziany i inne pelnoziarniste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam makaron i wszelkie kluski, pyzy, pierogi... Do zdrowego odzywiania daleko. Oprocz tego co juz zostalo napisane-kopytka z bulka tarta, pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Devolay z ziemniakami i surowką i placki po wegiersku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kacza pierś z grila w sosie sliwkowym, camember ze śliwką zawijany w de volaia, kurczak z pesto... oj duzo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćip
Watrobka, Ziemniaki duszone w smietanie polane sosem z watrobki do tego surówka z kapusty kiszonej z marchewka i cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poledwiczka z sosem grzybowym i kapusta zasmazana. Mielone tez dobre z sosem i buraczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządny krwisty stek, sałata z winegretem i szalotką plus pieczone ziemniaki :) A na drugim miejscu duże krewety na maśle z czosnkiem, chilli i imbirem plus smażony makaron chiński. Te dwa dania mogłabym jeść często, baaaardzo często :) Latem jeszcze bardzo lubię sałatkę z pomidorów, bazylii, parmezanu z dodatkiem oliwy i octu balsamicznego. To, plus bagietka, i w upał jestem szczęśliwa kulinarnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to wszystko i ślina mi cieknie, już 6 tydzień na diecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szare kluchy I kapucha to jest to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotlet mielony i marchewka z groszkiem plis ziemniaczki,rolady wolowe w sosie z buraczkami zasmazanymi i kliskami slaskimi:-)Pyyyycha:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to, że sporo osób lubi mielone, a na kafe zawsze wmawiają, że mielone to się je z biedy. Ja uwielbiam naleśniki zwykłe, bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mielone ziemniaki i buraczki mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtojestja
Devolay ziemniaki i salata ze smietana. Pierogi z miesem. Gulasz z makaronem. Leczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ide gotowac obiad, ale mam smaka na to wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczupak pieczony z pieczarkami - niebo w gymbie :) albo inna rybka pieczona obłożona przysmażonymi z cebulką pieczarkami, pyszota pierogi z kapustą kiszoną, ale wcześniej opłukaną i przysmażoną z marchewką i tak samo z kiszoną łazanki - mistrzostwo świata - przepis teściowej ;) pierogi ze szpinakiem, fetą i czosnkiem; zapiekana makaronowa ze szpinakiem, fetą i też czosnkiem. Pierogi z wędzoną rybką. Młode ziemniaczki, z jajkiem smażonym takim co żółtko pływa i mizeria. gołąbki z młodej kapusty kurczak pieczony w miodzie pieczone roladki z piersi kurczaka nadziewane fetą, suszoną śliwką i orzechami i jeeeszcze mogłabym wymieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie od małego zna tylko mielone,kluchy,placki ziemniaczane to potem to właśnie są ulubione dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zup barszcz z botwinki, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupy: Krem z pomidorow, krem z selera i gruszki z grzankami, botwinka, rosol. Stek wolowy, pieczone ziemniaki, grillowana kukurudza, sos bbq. Kurczak w miodzie, puree ziemniaczane, surowka z czerwonej kapusty. Pieczony losos lub sandacz z ryzem i sosem serowym. Pierogi z miesem, kapusta i grzybami tez.. Spaghetti bolognese i burgery. I cieniutkie spieczone nalesniki z jogurtem greckim i truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm tradycja, rosołek, pomidorowa, udo z kurczaka, kluski śląskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wołowinę uwielbiam. Pod kazda postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj , a w tym jest sporo racji, bo wielu Polaków ciągle jeszcze nie odkryło bogactwa smaków kuchni świata, i co innego jak ten mielony jest przysmakiem po skosztowaniu dziesiątek dań tajskich, meksykańskich, hiszpańskich etc., a co innego jak się nic poza tym mielonym nie zna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×