Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy, jakie jest Wasze ulubione danie obiadowe?

Polecane posty

Gość gość
Uwielbiam makarony z sosami....spaghetti carbonara itp.moglabym jesc codziennie. Uwielbiam golabki mojej mamy, bigos z chlebkiem i maselkiem, Jak jestem w pl zawsze ale to zawsze zamawiam w takim barze mlecznym kluski slaskie, marchewke z groszkiem, golabki i do tego kompot wisniowy :) wiem pasuje idealnie ;) Ale mi slinka cieknie:) szkoda ze dopiero w styczniu bede miala okazje to zjesc ponownie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione danie to od dziecka pierogi ruskie :) dużo dań lubię, ale to jest ulubione! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje hity, które mogłabym jeść na okrągło: świeże ryby obsmażone tylko w mące placki ziemniaczane ze śmietaną/placek po cygańsku wszelkie makarony z sosem (nr 1 makaron z brokułami w sosie serowym) pizza (ale oryginalna włoska, nie te nasze polskie gumy) schabowy, tłuczone ziemniaki i ogórek kiszony chińska wołowina w cieście pierogi ruskie śledzie pod pierzynką z ziemniakami w mundurkach (obowiązkowo w dzień Wigilii) kurczak pieczony w ziołach + ziemniaki pieczone z rozmarynem i czosnkiem kurczak z kus kusem w sosie kolendrowo-miętowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spaghetti bolognese z mięsem wołoym od http://cezan-ubojnia.pl/ i dużą ilością sera, to jes to co najbardziej moja rodzina lubi jak zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaczną pizzę robią w Maxipizza. Mój znajomy u nich pracuje i z tego co mówił to używają jakiś specjalnych pieców, dzięki którym wypiek jest dużo szybszy. Kontakt do lokali jest na www.maxipizza.pl To jest sieć i w paru miastach można ich znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz podczas wakacji, kiedy brakuje nam czasu na to żeby coś ugotować, albo po prostu zwyczajnie jesteśmy pod namiotem to polecałabym zwrócić uwagę na takie dania obiadowe http://www.zychowicz.pl/index.php/dania-obiadowe,43,58.html Na pewno posmakują Wam tak jak i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłodnik :) A do tego dobra pieczona rybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vindaloo nie jest portugalskie, tylko indyjskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraZdziech
Nie mam jednego ulubionego dania obiadowego!Przyznam się szczerze, że nie lubię gotować i przeważnie jadam na mieście a dokładnie w Domu Kresowym!!Mega smaczne jedzonko mają!Zawsze świeże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dziecka uwielbiam pierogi ruskie. :D Co jeszcze? Pomidorowa i rosół, no może jeszcze krupnik. A poza tym spaghetti,pizza, pieczeń wieprzowa z sosikiem,ziemniaczkami i np buraczkami.. Kurczaka na wszelkie sposoby też uwielbiam. I gulasz z makaronem wstążkami. :D Aaaa, no i barszcz z uszkami,mogłabym jeść codziennie,chociaż niby typowo świąteczne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze jednak nas, Polakow, ciagnie do swojskich smakow, pomimo, ze teraz moda na miedzynarodowe kuchnie. Ale to dobrze :). Nasza kuchnia, choc nie nalezy do najchudszych, to jednak jest i konkretna i smaczna. Ja lubie golabki, bigos (ale taki zapiekany, z kapusty zwyklej i kiszonej, taki ktory robie ja ;) ) ruskie, schabowy, barszcz czerwony z ziemniakami, smazona cebula, swiezyna (oj jak dawno tego nie jadlam, pamietam ten smak), ale dobra pizza tez nie pogardze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placki ziemniaczane ze śmietaną Gołąbki Zapiekanka z cukini Krokiety z serem i pieczarkami Makaron z brokulami w sosie serowym Smażony camembert w panierce Ryby uwielbiam, ale tylko morskie Zupa ogorkowa Zupa pomidorowa z lanymi kluskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierogi: ruskie, z miesiem, z borowkami lazanki wolowy chow mein bigos zupa ogorkowa, rosol, zurek, makaron z serem golabki rolady wolowe z feta nalesniki z serem spaghetti bolognese lasagne racuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie kurczaki, ale takie z wlasnego gospdarstwa, wykarmione bez pasz i bez antybiotykow. Tych ze sklepu nie cierpie. Sa obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego ulubionego dania nie mam, ale lubie np. -rybe w porach z tiagatelle -potrawke z kurczaka z ziemniakami -rybe z sosem holenderskim -dobre steki, szczegolnie T-bone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gulasz z szynki z papryką, cebulką i pieczarkami do tego ryż i warzywa duszone. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×