Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milli

Ile macie par butów?

Polecane posty

Gość mardzi11
ja mam 16 par butów 6 par klapek 4 pary adidasów 2 pary sandałów 2 pary pantofli 2 pary kozaków na zime i wciąz mi mało mało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia123
W Warszawie, Sosonowcu i Gdańsku znajdują się outlety ,,Fashion House" ,gdzie można przez cały rok kupić ubrania oraz obuwie w cenach obniżonych nawet o 70% ,ja ostatnio kupiłam tam buty z ,,pumy" za 189 złotych, przed obniżka- 389:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Balerinki i adidasy - 2 pary. A no i coś jakby szpilki, ale to tylko na specjalne okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariokaa2
uwielbiam buty.wygodne iładnie leżące na stopie. teraz szukam kozaczków ze stretchu(koronki) w kolorze czerwieni lub złota. W szafie mam: ok.30 różnych par butów i chyba 7 par kozaków zimowych i 2 pary ze stretchu.Aha torebki też uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariokaa2
dod aję; czarne i czerwone szilki muszę sprzedać bo za małe .37-nowe. ale w szpilkach na wyjątkowe okazje.sportowe mam tylko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 pary martensów 4 pary trampek 1 japonki 1 sandały sportowe szpilki 2 pary baletek i to chyba wszystko. ostatnie buty jakie kupiłam to drugie martensy; wolę zainwestować w buty więcej i potem w nich latami chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola57
ja mam 21 par butów i jakoś mi one wystarczają :) zawsze kupując je, zastanawiałam się, czy mi się przydadzą, więc teraz nie mam problemu, bo wszystkie są cOOl :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia11
ja mam 48 par :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vroniś
1. glany- noszę zimą, ale już raczej nie w tym roku 2. tzw. szczurki brązowe z zamszu- takie moje "obuwie sportowe" :) 3. kozaki zamszowe na koturnie - czarne (na jesień/wiosnę) 4. płaskie sandałki- rzymianki brązowe (z Deichmana chyba) 5. sandałki na koturnie ze sznurka z Deichmana - zlote (do letnich sukienek :) ) 6. sandałki na megakoturnie 10cm, wiązane na rzemyki- jeszcze ani razu ich na sobie nie miałam :) Za małe o 1 nr Planuję dokupić do tego jakieś czarne eleganckie buty, i parkę adidasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licvzycie wszystkie?nawet te b. \"znoszonje\";) czy wszystkie sa idealne i wygladaja nadal jak nowki?;) kapcie tez sie licza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaaaaaaaaaaaa
10 mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 300
mam bogatego męża- to dlatego ale wolałabym mieć 5 :/ bo mi się to już nie mieści nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało 😭 kurde , jak by wyprodukowanie rozmiaru 42 było jakimś problemme:o bym zapląciła i 300 , byle by mi pasowały😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfg
rozmiar 42 jest ;) ale schodzi jako pierwszy wraz z 41. potem rostaja te mniej chodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina538
Dokładnie 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merymary444
Boję się liczyć :) Napewno za dużo. W okresie meisiąca kupiłam jedyne 4 pary letnich - po porstu uwielbiam buty zwłaszcza letnie i zawsze mówię że kupuję taki fason że i za 5 lat będzie klasyczny :) Może jednak powinnam policzyć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqlana
w mieszkaniu ok 93 par butów, mysle ze jeszcze by sie cos znalazlo, natomiast w domu, bedzie podobna suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM.A MNIE NIE STAC NA WIECEJ PAR BUTÓW CHOCIAZ NIE POWIEM CHCIAŁABYM.OBECNIE MAM KOZAKI W KTORYCH CHODZ,NO BUTY NA JESIEŃ I SZPILKI KTÓRE DOSTAŁAM OD KOLEZANKI TO WSZYSTKO.BUTY KUPUJE KIEDY JUZ NAPRAWDE MUSZE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MooniaStyl
Nie ważne jest ile tylko jakie, ja mam takie : -czarne kozaczki z puchem -szpilki na 5cm obcasie -skąpe sandały z cekinową kokardą (są śliczne) -klapki -japonki adidasy (orginalne) 2 pary -ciemno niebieskie trampki -białe trampki -adidasy (bardzo kolorowe) a oprucz tego 3 pary do chozenia po domu..;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lifjatana
Uuuu... Duzo. W tym roku to już pobiłam wszelkie rekordy w kupowaniu butów. Samych sandałków kupiłam z piec pary, a dziś na zlotychwyprzedazach.pl pojawiły się Crocsy i tak uwielbiam te buty, ze nie mogłam sobie odmówić:) W sumie mam w szafie ... no ze 40 par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×