Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
Myrevin dziś I dlatego u nas obowiązuje demokracja parlamentarna. Nie do pomyślenia by ludzie o czymś decydowali. Może wtedy nie dawaliby się tak okradać. No i podatek dochodowy... istnieje duże prawdopodobieństwo że obsługa tego podatku kosztuje więcej jak dochody z jego tytułu, ale że daje utrzymanie urzędnikom.. no ktoś ten skomplikowany musi obliczać x Zgadzam się z tym, że biurokracja jest u nas zbyt rozbudowana, być może jest nawet tak, że obsługa podatku dochodowego przewyższa wpływy z niego, ale gdyby zlikwidować ten podatek oraz wszystkie US to co zrobić z tą masą urzędników, gdzie znaleźliby zatrudnienie? w przemyśle [ jakim?] usługach [ jakich?] ile kasy poszłoby [ naszej, oczywiscie z podatków] na przekwalifikowanie, szkolenia, czy zasiłki dla bezrobotnych? to chyba niewykonalne, przynajmniej w najbliższym czasie, ale kto wie może nastepne rządy zaczną coś mysleć na ten temat PS. Nie jestem urzędnikiem oraz nikt z mojej rodziny nie pracuje w budżetówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ ale gdyby zlikwidować ten podatek oraz wszystkie US to co zrobić z tą masą urzędników, gdzie znaleźliby zatrudnienie? } o Argument z doopy. A kto się martwi o innych bezrobotnych? Poza tym wszystkich urzędów skarbowych zlikwidować się nie da. Poza tym czemu akurat ich utrzymywać? To może jeszcze powymyślać inne podatki, które by liczyli nowi urzędnicy aż do likwidacji bezrobocia? A, ale co wtedy z urzędasami z urzędów pracy? No poziom logicznego myślenia na poziomie "przeczkola" normalnie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
Światowy Kongres Żydów w Nowym Jorku wydał oświadczenie, w którym szef organizacji Robert Singer podkreśla, że znalezione na terenie Polski cenne przedmioty mogą pochodzić z grabieży żydowskiego mienia. Z tego powodu - uzasadnia - powinny one wrócić do prawowitych właścicieli lub ich spadkobierców. "W przypadku, gdyby nie odnaleźli się żadni spadkobiercy, jakiekolwiek złoto i inne znalezione rzeczy, będące własnością żydowskich rodzin lub firm, powinny trafić do polskich Żydów, którzy przetrwali, a nie otrzymali od Polski odpowiedniej rekompensaty za cierpienie i stary ekonomiczne, jakich doznali w czasie Holocaustu" — czytamy w oświadczeniu. ...oczywiscie wiadomo, że wszystko co było wartosciowe dawniej i teraz w Polsce należy się żydom , jako rekompensata za to ze tutaj byli i nadal są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barramek wczoraj bezczelność żądań żydowskich przechodzi granice zdrowego i logicznego myślenia, niech się upominają od tych, którzy wywołali II WŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ "W przypadku, gdyby nie odnaleźli się żadni spadkobiercy, jakiekolwiek złoto i inne znalezione rzeczy, będące własnością żydowskich rodzin lub firm, powinny trafić do polskich Żydów, którzy przetrwali, a nie otrzymali od Polski odpowiedniej rekompensaty za cierpienie i stary ekonomiczne, jakich doznali w czasie Holocaustu"} o I po raz setny napiszę... dlaczego Polska ma coś rekompensować? No kto do cholery jest odpowiedzialny za holokaust? No i 27 mln Rosjan zginęło.. Żydów 5,8 mln, ale to Żydzi niby najbardziej pokrzywdzeni. No ale Rosjanie byli agresorami, nie tylko ofiarami. o Mapę z lat { mapa europy 1939-45 } w google nich sobie żyd jeden z drugim wpisze. Nie tam państwa Polska, bo chyba wtedy holokaust miał miejsce? Czy o czymś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiad na niedziele
szybki obiad makaron ze szpinakiem bardzo dobryusmiech.gif ugotować makaron,na jednej patelni lub ronelku rozpuścić 2 opakowania mrozonego szpinaku następnie do szpinaku dodać łyżke masła jak już szpinak odparuje oczywiścieusmiech.gif troche soli czosnku i jogurt naturalny mały gęsty wymieszać i troche jeszcze na małym ogniu podgrzewac.Na drugiej patelni około 70dag miesa mielonego usamżyć z cebulką doprawić do smaku.Makaron odcedzić wrzucic do niego szpinak i mieso wymieszać.Ja na osobno scieram żolty ser i już na talerzy posypuje makaran pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin...Niemal wszyscy się podniecają tym „złotym pociągiem”, ale wielu słusznie zauważa, że mamy chyba powtórkę z rozrywki – analogiczną do tej z odnalezieniem ogromnych złóż ropy w Karlinie w grudniu 1980r. Niemal jak obecnie, wówczas również wszyscy się cieszyli, że staniemy się potęgą naftową. I wszyscy już liczyli te góry petrodolarów jakie spłyną na Polskę . Szybko okazało się, że są to bardzo małe złoża ropy, ale wtedy gdy chwiała się komuna, był to dobry chwyt propagandowy, a telewizja, radio i wszystkie gazety nie pisały o niczym innym jak o tych petrodolarach , którymi miała być zasypana Polska. Podobny chwyt propagandowy rozgrywany jest obecnie i nawet sama Ewa Kopacz ogłasza, że nie może się już doczekać tego bogactwa ukrytego w „złotym pociągu”. Analogia z Karlinem polega na tym, że wówczas w 1980 r komunie groził upadek, a obecnie chwieje się cały po-okrągłostołowy system stworzony w Polsce, któremu również ziemia zaczyna usuwać się spod nóg. Widać że obecnie rządzący powielają chwyty propagandowe komunistów po to , aby Polacy mieli czym zaprzątać sobie głowy i aby nie interesowali się sprawami istotnymi dla naszego kraju. Co nie znaczy, że może jest jakieś ziarno prawdy z tym złotym pociągiem, podobnie jak ziarno (ale tylko ziarno) prawdy było z odkryciem ropy w Karlinie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roszczenia żydów to jedno. Jeżeli gdzieś jest dokumentacja, spadkobiercy, to może to i zasadne. Ale za wypowiedź i żądanie "wynagrodzenia przez Polskę za niewypowiedziane cierpienia, jakich doznali, i katastrofalne ekonomiczne straty podczas Holokaustu" nie powinni nic dostać tylko zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baramek
Udało się, bajka pociągowa "chyciła". A ja pytam, dlaczego przesuwają termin oddania GAZOPORTU ? Zauważcie, ryże znowu puszczają dymną zasłonę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazoport... gdzieś kilka dni temu przeczytałam artykuł o tymże... ja nie wiem czy on jest zdatny do użytku... nie chce mi się teraz szukać .. to też wygląda na celową robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje mi tu tylko ufoludków. Jeszcze ufoludki powinny domagać się tego złota. Od biedy mogłyby znaleźć jakieś umocowania prawne..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baramek
Jakie znowu roszczenia? Światowy Kongres ...... poinformował tylko swoich nadwiślańskich pachołów kto jest właścicielem owego złota:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dobra znajdujące sie pod powierzchnią ziemi są własnością Państwa,chyba że Państwo uprzednio odsprzedalo swoje prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądźmy sprawiedliwi. MSZ Rosji nie upomina się o złoto, tylko jakiś żydowskiego pochodzenia prawnik ale niestety Kongres Żydów jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obstawiam że tam głównie będą papierzyska, dziś już mające tylko wartość historyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie rozumiem stare stwierdzenie: "Wania (Joffe) z drągiem za pociągiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Rosja uważa sie za sukcesora ZSSR to niech odda Wilno, lwów i całe zagrabione Kresy w 1939, niech wypłaci odszkodowania rodzinom katyńskim, pomordowanym w obławie augustowskiej i pomorodowanym i zmarłym na Syberii, a myslę że wtedy dopiero moiżemy z nimi rozmawiac o "złotym pociągu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj pani premierzyca powiedziała że symbole solidarności należą do wszytskich Polaków. :D Czyli co należy do ZOMO, do SB, do Kiszczaka? Należą do byłych członków PZPR? :D o Tz ja wiem że oni by tak chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
premierka - żydówka mówi co chce , a właściwie co powinna ... chcą aby powiedziała to co jej cadykowie chcieliby usłyszeć ... - natomiast po dzisiejszym umieszczeniu Dorna na listach PO po prostu widzęże byłem jeszcze powiedzmy w tym 2007 r. tak naiwny , ze głosowałem na niego z PISowskich list opolskich ,ponieważ nie miałem nic przeciwko temu , że był żydem uważajac go za dość ciekawego i normalnego polityka - nigdy wiecej nie popełnię takiego błędu głosując na żyda , myśląc że jest to 'dobry żyd'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipińczyk
Ludwiku Dornie i Sabo - nie idżcie tą drogą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ W miejscowości Ljungby dyrektor szkoły zakazała eksponowania flag narodowych i odśpiewania szwedzkiego hymnu podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Dyrektorka, Jimmie Nilsson podjęła taką właśnie decyzję ze względu na zbyt duży odsetek dzieci imigrantów, które uczęszczają do szkoły w Ljungby. Według niej szwedzka tradycja związana z eksponowaniem symboli narodowych podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego mogłaby urazić imigranckie dzieci. Stwierdza także, iż „tego rodzaju symbole mogą być źle zrozumiane” dlatego zdecydowała się na ich usunięcie. } :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewica jak to lewica zawsze głupia obojętnie z jakiego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
W sobotnie popołudnie organizacje lewackie wyszły na ulice w Szwajcarii. Manifestowali przeciwko zbyt małemu zaangażowaniu w przyjmowanie imigrantów. Policja rozpędziła tłum używając broni gładkolufowej.' ...za tym wszystkim stoi oczywiscie chazarskie lewactwo,którego zadaniem ma być wg.nich ... nauk rospertolenie całego wczesniejszego świata i stworzenie takiego 'dla wybranych' - to się bierze z nauk talmudycznych dla wybrańców, ... czyli , uczyńcie sobie ziemię poddaną bez wzgledu na zastosowane metody . w Szwajcari lewackie żydowstwo stanowi skrajny margines zwłaszcza we władzy ,dlatego oni nie mają skrupułów w rozganianiu tej obcej normalności zwykłej swołoczy ze wschodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Kraje Europy Wschodniej niezainteresowane pomocą w rozwiązaniu kryzysu uchodźczego powinny przygotować się na utratę zainteresowania nimi i ich problemami przez resztę Unii Europejskiej" - napisała na Twitterze Anne Applebaum, żona Radosława Sikorskiego. -dlaczego ta żydówka popiera przyjmowanie emigrantów ( w dużej mierze islamskich terrorystow) w Polsce ? -dlaczego ona straszy Polaków konsekwencjami tego , że nikt ich tutaj nie chce i że Polska zapłaci ...jak ich nie przyjmie ? - dlaczego ich nie przyjmują Israel i Usrael skoro wcześniej sponsorowali 'arabską wiosnę' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
cos mi sie wydaje jednak , ze przepinkolono kolejne iles tam mln. zl polskiuj kasy na kolejne fanaberie tych nooo takich marsjan ... co to wydaja zawsze nie swoje pieniadze na swoje cele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ....wyborem normalnych Polakow powinno byç natychmiastowe wyslanie tego chazarstwa na marsa lub przynajmniej na wzgorza golan ewentualnie niech jada razem z tymi emigrantami , ktorych zsiagaja do jewropy - do pociagow jako opieka ...i jak najdalej od nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
szalenstwo przy urnach - 7.8 % glosujacych na Bulowe referendom - wow ! wow , wow , wow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×