Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
Skoro Duda jest socjalista to kim jest Cameron lub Merkel ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę, ludzie nie cieszą się z tego że wygrał Duda, tylko z tego że przegrał Komorowski. Mały szczegół, ale istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ludzi się cieszy bo nareszcie mamy prezydenta inteligentnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Duda nic nie robi ! Jest już prezydentem 168 godzin i nie spełnił jeszcze żadnej swej obietnicy ! > ależ nie przesadzaj. przeciez Duda bierze czynny udział w kampanii PiSu i to jest nic nie robienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dużo ludzi się cieszy bo nareszcie mamy prezydenta inteligentnego o hahaha nikt wam tyle nie da co obiecał Duda :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tym co obiecał Tusk to pikuś. Tuska nikt nie przebije :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona jeżeli rzeczywiście się zmieniłaś i masz dystans to nie właź więcej na top shatyna i nie wchodź z nim w dyskusje , taka moja dobra rada. Zrobisz jak uważasz tylko potem nie narzekaj,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.08.13 > Tyle co zrobił Tusk będąc premierem RP to nie zrobił, dla Polski żaden premier po 1989 r. dziecinko i nie opowiadaj androny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
bede wchodzic,gdzie mi sie podoba,z shatynem nigdy nie wdalam sie w dyskusje,bo tego czegos nie mozna nazwac dyskusja,dyskutowac to trzeba umiec :classic_cool: 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.08.08 Czy jest jakaś grupa społeczna zadowolona z rządow Peło-Psl? x hehehe I dlatego Polacy zdecydowali, ze PO rządzi DRUGA KADENCJĘ co jest ewenementem po 1989 r. :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.08.13 > Tyle co zrobił Tusk będąc premierem RP to nie zrobił, dla Polski żaden premier po 1989 r. dziecinko i nie opowiadaj androny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś bede wchodzic,gdzie mi sie podoba,z shatynem nigdy nie wdalam sie w dyskusje,bo tego czegos nie mozna nazwac dyskusja,dyskutowac to trzeba umiec xxOtulona ma rację.Po pierwsze to każdy ma prawo pisac tam gdzie chce.xPo drugie ona ze mną nie może prowadzić dyskusji, ponieważ dyskusja polega na wymianie poglądów POPARTYCH ARGUMENTAMI.I ja właśnie w ten sposób prowadze dyskusje ale w zasadzie nikt poza mną tego nie potrafi.Wystarczy popatrzeć na te nasze rozmowy które czesto kończyły się właśnie w momencie kiedy ja poprosiłem o argumenty, o uargumentowanie itp, itd.W wypadku otulonej właśnie niestety tak jest, co potwierdza jej słowa, że dyskutować trzeba umieć.A ona tego właśnie nie umie.xA oto definicja dyskusji:xDyskusja (od łac. discussio, aby to omówić) – jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób. Dyskusja może mieć formę ustną (komunikacja werbalna) lub pisemną. W wyniku dyskusji dochodzi do ścierania się różnych poglądów związanych z różnymi punktami widzenia osób prowadzących dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
trzeba zacząć od tego że większość Polaków nie interesuje się polityką, nie mają zielonego pojęcia co dzieje się w Polsce a wiedzę czerpią tylko i wyłącznie z tv gdzie jak doskonale wiemy prawdy nie uświadczysz. I z tego właśnie powodu w Polsce nie jest i nie będzie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi sila "argumentu"xxJest siła bo wystarczy poczytac moje rozmowy i w prawie każdej jest prośba o argumenty czy o uargumentowanie, przez kogoś, jego słów.I w 99% to się nie zdarza.Natomiast w moim wypadku jest odwrotnie. Prawie zawsze potrafię uargumentowac to co napisałem a jeśli tego nie robię to dlatego, że mój rozmówca olewa moje prośby o to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś zatem uargumentuj,dlaczego jestes siedliskiem becwalizmu i mitomaniixxOczywiście. Uczynię to zaraz po tym jak ty uargumentujesz taką ocenę bo inaczej się nie da.Nie mogę uargumentować TWOJEJ oceny. Mogę jedynie swoją. A więc jeśli ty podasz argumenty które można sprawdzić w dostępnych dla wszystkich źródłach to nie pozostanie mi nic innego niż przyjęcie twojej oceny i uargumentowanie wtedy mojej.A więc czekam na argumenty dotyczące TWOJEJ oceny mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to była rada dla otulonej anie nakaz nie wchodzenia na top shatyna ani jedno ani drugie nie zrozumiało prostego posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy się zwyczajnie lubicie n*******lać w sieci a twój dystans otulona to tylko coś co byś chciała mieć ale w praktyce tego nie masz a szkoda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co tam otulona? Gdzie są twoje argumenty?Znowu nie potrafisz uargumentowac swoich własnych słow?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję ci otulona, że potwierdziłaś fakt, że to ty nie potrafisz dyskutowac a nie ja.Bo to ty nie potrafisz uargumentowac własnych słów.A tak swoją drogą... Czy ty jesteś naprawdę tak mało inteligentna, że dajesz i argumenty przeciwko sobie czy tylko taką udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt. Nic innego ci nie pozostało tylko śmianie się jak głupi do sera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Nigdzie nie mogę usłyszeć by Duda obiecywał gdzieś 500 zł na dzieci.. Mówi o takim programie, pomyśle, potrzebie. Nigdzie nie mogę usłyszeć by obiecał że da dzieciom po 500 zł. A to próbują wmówić różne media... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Obiecałem, że podniosę kwotę wolną od podatku i może pan być pewien, że przygotuję taką ustawę. Mówiłem o obniżeniu wieku emerytalnego i też złożę odpowiednią ustawę, tak samo jak tę dającą każdej uboższej rodzinie 500 zł na dziecko - oświadczył w wywiadzie udzielonym "Rzeczpospolitej".xxPoszukaj sobie tego wywiadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiecień 2015. Deklaracja programowa kandydata Andrzeja Dudy: "Będę chciał, aby zrealizowany został następujący program: 500 zł na każde dziecko, poczynając od drugiego (dla rodzin o najniższych dochodach na każde dziecko)".x27 kwietnia 2015. Spotkanie z rodzinami: "W rodzinach średnio zamożnych powinna być kwota 500 zł, poczynając od drugiego dziecka".x 7 maja 2015. Spotkanie z wyborcami na Pomorzu: "Ja dotrzymam słowa, bo jestem człowiekiem, który ma słowo za świętość. Ten program, 500 zł na każde dziecko, musi być zrealizowany".x 29 maja 2015. Wywiad dla "Rzeczpospolitej": "Obiecałem, że podniosę kwotę wolną od podatku i może pan być pewien, że przygotuję taką ustawę. Mówiłem o obniżeniu wieku emerytalnego i też złożę odpowiednią ustawę, tak samo jak tę dającą każdej uboższej rodzinie 500 zł na dziecko. To są konkretne obietnice, które powtarzam i z których proszę mnie rozliczać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś - Obiecałem, że podniosę kwotę wolną od podatku i może pan być pewien, że przygotuję taką ustawę. Mówiłem o obniżeniu wieku emerytalnego i też złożę odpowiednią ustawę, tak samo jak tę dającą każdej uboższej rodzinie 500 zł na dziecko - oświadczył w wywiadzie udzielonym "Rzeczpospolitej". x mówi [ Duda] o przygotowaniu odpowiednich ustaw, i takie ma prawo jako Prezydent a ty shatyn myślałeś, że uruchomi bankomaty i ludzie sobie będą wybierali kasę? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta zmiana tematu nie była potrzebna. Każdy kto przeczyta jak otulona "argumentuje" własne słowa, wyciągnie odpowiednie wnioski....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówi [ Duda] o przygotowaniu odpowiednich ustaw, i takie ma prawo jako Prezydenta ty shatyn myślałeś, że uruchomi bankomaty i ludzie sobie będą wybierali kasę? xxDuda mówi, że on złoży odpowiednie ustawy czy też ich projekty a teraz twierdzi, że to rząd ma zrobić...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty shatyn myślałeś, że uruchomi bankomaty i ludzie sobie będą wybierali kasę? xxWskaż taki mój post w którym o tym napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie jest obietnica że da, no sorry nie zakłamujcie rzeczywistości. IMHO składnie ustawy do sejmu, który w obecnej obsadzie wiadomo że ją odrzuci, jest marnotrawieniem, czy stratą czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. I dalej czekam na twoje argumenty... Bo podobno potrafisz dyskutowac...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest obietnica że da, no sorry nie zakłamujcie rzeczywistości. IMHO składnie ustawy do sejmu, który w obecnej obsadzie wiadomo że ją odrzuci, jest marnotrawieniem, czy stratą czasu.xxNo to po co obiecywał? Nie wiedział tego o czym napisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×