Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maniusia3000000

Ból brzucha u faceta

Polecane posty

Gość Maniusia3000000

Witam wszystkich. Bardzo proszę Was o opinię Może któraś z Was się spotkała z takimi objawami jakie ma mój mąż. Od jakiegoś tygodnia każdej nocy ok 4-5 nad ranem mojego meza bardzo boli brzuch i ból promieniuje do pleców. Ból opisuje jak taki jak przy zakwasach i brzuch jest wtedy bardzo twardy. Ból go budzi w nocy a w ciągu dnia ból ustepuje. Pojawia się kolejnej nocy Był u lekarza to powiedział że ma schudnąć zminic jedzenie i nie jeśc przed snem :-/ Przed snem nie je od kilku dni a obajwy nadal sa. Baaardzo proszę o pomoc bo się strasznie o niego martwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia30000000
Jest ktoś kto może mi chociaż zasugerować w czym może być problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za szybko i za często konia wali, zaspokajaj go ustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lekarz zlecił badania? usg jamy brzusznej? ból, z której strony się pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech idzie prywatnie do lekarza,na NFZ go nikt nie wyleczy. Albo do jakiej baby jagi (zielarki):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia30000000
Lekarz nie robił usg. No własnie ciężko jest zlokalizować źródło bólu bo boli go cały brzuch od żeber po pępek i wtedy jest bardzo twardy i promieniuje na plecy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomasuj i pryknij ;p a spróbujcie może coś na trawienie, albo wzdęcie np. ulgix, espumisan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie bardzo potrafię ci pomóc, zrób badania krwi i usg, prywatnie to wydatek łączny ok. 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku, a czy Twój mąż uskarża się na ból prącia podczas wzwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze miec kamienie w woreczku zolciowym, powinien miec wykonane usg jamy brzusznej jesli sie potwierdzi to trzeba przejsc zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce straszyć ale moja mama nie dawno zmarła na raka żołądka, miała podobne objawy na początku, to promieniowanie bólu do kręgosłupa, do pleców - ona też tak miała. Później to już było tak, że nawet nie wiedziała czy bardziej bolą ją plecy czy żołądek, ale tak się objawiają problemy z żołądkiem, że to promieniuje na plecy. Z plecami nic nie jest, ale tak sie to po prostu odczuwa. Może twój mąż nie ma raka, ale może zapalenie żołądka albo wrzody? Lepiej pójdźcie prywatnie do gastrologa i zróbcie gastroskopie, jak zauważy coś nie tak to zrobią biopsje, pobierze wycinek i pójdzie do badań. Lepiej nie czekać, a wydać kilkaset złotych na badanie i mieć spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy objaw kamicy wątrobowej....Usg niech zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można też zgadywać po objawach wrzody : bóle w nadbrzuszu (zwykle 20 min. do 2 godzin po posiłku), bóle nocne, bóle głodowe, czarny smolisty stolec. ale to może być trzustka, wątroba albo jelita, no bez badań się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze do znajomego weteryniarza niech idzie. Oni lepsi od lekarzy na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem lekarzem doktorem rehabilitowanym i stwierdzam po objawach że to coś z nerkami nie dziękuj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia30000000
Nie wiem co to możne być ale nie określa tego bólu jako bólu żołądka takiego wewnątrz tylko opisuje ten ból jako bóle mięśni które są w trakcie bólu bardzo twarde i ból ustępuje po ketonalu czy nospie i przez cały dzień nie boli tylko pojawia się znów w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia30000000
Koniecznie wyślę go na badania i tak jak mówicie prywatnie tylko chciałam znać waszą opinię i to że może ktoś z Was się spotkał z takimi objawami i będzie umiał mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogłupia mózg ketonalem, to go nie boli, powinniście jeszcze raz iść do lekarza, bądź zrobić te badania prywatnie, ile ten ketonal i nospa będzie mu pomagał, parę tygodni, miesięcy, a potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia30000000
Tak wiem tabletki są na chwile i wiem ze nie na dłużej dlatego szukam przyczyny i do lekarza pójdziemy Proszę tylko o Waszą opinię co to może być po objawach bo naprawdę nie mam pomysłu a w necie niczego nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech nie przesadza z ketonalem, bo zle to sie moze skonczyc.. umow go do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kamienie, coś bynajmniej w górnej części: wątroba, żołądek trzustka, śledziona. przynajmniej tak wynika z twojej wypowiedzi od "żeber po pępek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten twój, pożal się boże, mąż ma w ogóle jaja? Bo pytanie za niego na babskim forum świadczy tylko o tym, że jest peesdą z jajami a nie facetem. Dno i żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia30000000
Myślałam nad kamieniami Tylko nie boli go z prawej strony tylko cały brzuch i w trakcie bólu jest bardzo napięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciaza urojona. Pewnie niemacie dzieci i facet chce urodzić:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak szczerze powiedziawszy z tym bólem, to nie zawsze jest tak, że boli tam gdzie powinien, jak w książkach, ale no cóż takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy kamieniach nie boli po prawej stronie, tylko czesto zoladek i promieniuje do kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia30000000
No możliwe że to kamienie jak tak mówicie Tylko czemu boli tylko w nocy a w dzień nie i ból nie jest zależny od posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami pisałaś o lekach, które bierze ketonal przeciwbólowy i nospa, która jest stosowana w leczeniu takich schorzeń. no, ale twój lekarz jest hardcorowy skoro leczy w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety tak to jest przy kamieniach, ja czasem tez sie budzilam w nocy z bolem co bylo dla mnie bardzo dziwne a tam tworzyly sie zlogi lepiej niech maz tego nie lekcewazy, bo moze kamien zatkac przewod a z tego juz same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia30000000
Tak ten lekarz u którego był powiedział że ma schudnąć nie i jeść na wieczór i tyle Wiec leczy w ciemno tak jak mówisz. Zapisał mu ketonal a nospe ma odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×