Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i stało się wygrał Duda co z in vitro?

Polecane posty

Gość gość
Dla chorych na straszne choroby m.in stwardnienie rozsiane leków nie ma bo nfz refunduje tylko kilka lat, a dla was najwazniejszy wydatek to in vitro ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już bym wolała, żeby te pieniadze,byly przeznaczone na obiady dla biednych dzieci, niz na in vitro, martwmy sie o życie już urodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakiej szansie ty piszesz? nie widzialas statystyk ile polska jest warta a na ile mld zlotych duda naobiecywal? przeciez jego "plany" nie trzymaja sie kupy, bo kraju na to nie stac. nie zmieni sie ani sluzba zdrowia, ani emerytury, ani zus, ani rynek pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze ale ciemnogród. wlasnie skonczylam swoją przygodę z tym forum. intelektualna biedota, o minimalnym zakresie wiedzy z pisania i czytania sluzącym do wypisywania bzdur. 80% forumowiczek powinno wrocic do szkoly i jednak zrobic te maturę, albo przynajmniej czasem cos poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedłe statystyk to ja mam średnia krajowa i 3 nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uomo dziś gość dziś a skąd Ty wiesz, co Duda i z kogo chce zrobić? Komorowski byłby lepszy? To gratuluję wystarczającego poziomu życia, bo ja już mam dość wegetacji. Nie wiem na ile się zmieni i co się zmieni, ale nowy człowiek = nowa szansa xxxxxxxxxxx hahaha typowe myslenie polaczka :)gratulacje, tak polaczki mysla od 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może gorzej nie będzie. Jasne, że cudów nie zrobi, bo na to rewolucji trzeba byłoby. Zresztą Duda ma większą kulturę osobistą i będzie bardziej się liczyć z obywatelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A co w tym śmiesznego,że ludzie po iluś kierunkach studiów nie mogą znaleźć pracy, a o rzeczach takich jak choćby usamodzielnienie nie wspomnę. Że trzeba umierać, bo państwa nie stać na leczenie. Że trąbi się o profilaktyce, a trzeba czekać latami na wizytę do specjalisty. Już dawno są leki i nowe metody leczenia nowotworów, tylko państwa nawet nie stać, aby wprowadzić je w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno byc zakazane tam dzieci czekaja w domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem całkowitą przeciwniczką refundowania metody in vitro, jak ktoś ma takie życzenie niech sobie sam zapłaci, a jest tylu chorych ludzi dla których nie ma pieniędzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powinno byc zakazane tam dzieci czekają w domu dziecka xxx Co powinno być zakazane? Powinno być nierefundowane to się zgodzę ale zakazane? Spróbuj przejść chore procedury adopcyjne w Polsce, a w domu dziecka są w 99% dzieci, które mają rodziców z ograniczonymi prawami i takich adoptować się nie da! Ja starałam się o adopcję 5 lat! w końcu zdecydowałam się na in vitro za które sami zapłaciliśmy i wiesz co? po niecałym roku już byłam w ciąży i mam swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Duda powie, zabraniam i bedzie zabronione, weżcie się puknijcie w dynie, tak zrobi katoloand, bo teraz dzieci nie mają 2 fgodzin religii w szkole, kasa nie płynie na świątynie opatrzności, ksiądz nie jest na etacie, kler jest neutralny w polityce,a duda zrobi,że będzie katoland.Śmiech, czy wy zdajecie sobie sprawę z tego,że kler sie najbardziej ropanoszył za lewicy , podpisał konkordat, a za Po0 m iał czego zapragnął, ale nie, Duda teraz zrobi katoland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12,57 dokłądnie, powtarzają jakieś urojone lęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.57----dokładnie, nikt już nie pamięta, że to Aleksander Prezydent Wszystkich Polaków Kwaśniewski ratyfikował konkordat??? A spokojnie mógł sobie odpuścić, bo podpisywał go rząd Suchockiej już po wotum nieufności, czyli mogli sobie bazgrać co chcieli a ten pijus ratyfikował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.57 samo sedno, ale przecież tutaj poziom wiedzy jest poniżej wszelkiej granicy, ale wypisywać brednie to kaqżdy pierwszy, tak będzie katoloand, bo teraz kler siedzi cicho i nic od państwa nie dostał. Weżcie sie czasem zastanówcie nad tym co piszecie.Kwestia kionkordatu wyglądała dokłądnie jak tkos tutaj przypomniała, a za to Suchodzka dostała bardzo lukratywną posadkę w Watykanie, to jest począterk okupacji Polski przez obce Państwo jakim jest i zawsze będzie Watykan, czy wy tego nie widzicie, nie potraficie pojąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* Suchocka, tel mi zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow tych ciezkich pieniedzy ktore politycy wydali na kampanie wam nie szkoda tylko tych ktore pomagaja ludziom wam szkoda, wypowiadaja sie tu zacofani ludzie ktorzy pojecia o tym nie maja zadne zarodki nie gina a wasze jajeczka w kiblu tak samo laduja co miesiac, koszt in vitro to jednarozowo nawet 20tys. Ktory z was tye wydaje przy narodzinach dziecka? Bo wyprawke osobno tez trzeba kupic zycze kazdemu z calego serca kto sie tak tu wypowiada zeby jego corka/syn/wnuk czy wnuczka byli bezplodni wtedy pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten caly Duda Polakom jeszcze bokiem wyjdzie zobaczycie,pis juz raz rzadzil i co? Czy cos na lepsze sie zmienilo? A Duda to bedzie tylko marionetka Kaczynskiego,doprowadzi Polske do zaglady bedzie wojna z Rosja,akurat sprawa in vitro w ogole bym sie tu nie przejmowala,bo to pikus w porownaniu z tym co bedzie.Jaki narod taki prezydent przykre ale prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×