Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest po śmierci?

Polecane posty

Gość gość

Bo muszę to zrobić ale się boje. Chciałbym żeby była reinkarnacja. A najlepiej to cofnąć czas i nie iść na ta operacje. Najlepsi ludzie kończą najgorzej to prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po smierci jest tylko smrod,zasmierdzisz sie w trumnie i bedziesz smierdzial/la w trumnie zakopanej w ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma być? :D pomyśl.... albo inaczej, a czego oczekujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cofnięcia się w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antoni Macierewicz będzie ganiał za tobą z teczką pełną dowodów, ,,, bbbb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reinkarnacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie mów, że to z powodu nieudanej operacji plastycznej chcesz zrobić najgłupszą rzecz w życiu, choć niewątpliwie ostatnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śmierci ciała, Gościu? Jak ciała, to dusza osądzana. Osąd jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej plastycznej. Wystapil u mnie zanik teczowki i miesni twarzy przez chorobe immunologiczna którą aktywowala narkoza. Wygladam jak potwor zle widze w 2 d i ciemno, w dodatku mam zanik czucia w ciele. Jestem gratem, rupieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie jest jedno a ja swoje zmarnowalem i teraz naprawdę nic mnie już nie czeka. Nieoficjalnie to ja już nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i może to szansa, żebyś teraz zapragnął i poznał Boga. Jako zapatrzony w siebie narcyz marne mialeś na to szanse. Po śmierci jest prawda o Bogu, czystym Pięknie i Miłości i straszliwa rozpacz dla tych, którzy nigdy nie chcieli Go poznać i pokochać, bo ich ciało i uroda były dla nich bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W du/pie mam Boga za to co mi zrobił. Miałem dość cierpienia a jak już to mógł mnie oszpecic tylko trochę a nie tak że wstyd mi wyjść na ulice. Źli ludzie żyją i nic im ku/rwa nie jest a ja byłem dobry i jak kończę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********J Z TYM UMIERANIEM ĆWOKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie da się tego odkręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się. Niedługo to w ogóle oslepne to lepiej to chyba zrobić póki jeszcze mogę? No i oczy to nie wszystko, pol twarzy mi zniklo i eygladam okropnie jak nie ja http://ifotos.pl/z/wshhprq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam chętnych do samobójstwa. Im nas więcej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję...ale uwierz, samobójstwo nie jest rozwiązaniem. Walcz o siebie. Musisz uwierzyć, że ciągle jesteś wiele wart, Jesteś tym samym cudownym człowiekiem, jakim byłeś wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nikim. Bo dodatkowo mam wysoki spadek inteligencji i zaburzenia psychiczne. Cały jestem w rozsypce. Jedyna osoba na której mi zależało i której zależało na mnie też odeszła i to koniec. Nie mam najmniejszego żalu o to.. bo sam nie mogę patrzeć na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten świat jest okropny.tylko ból i cierpienie. ale ja wierzę że po drugiej stronie wreszcie odpoczniemy od piekła na ziemi. nienawidzę świata za całe jego zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje cierpienie jest najgorsze jakie można sobie wyobrazić. Już wolałbym być oblany kwasem nie byłoby takiej różnicy i przynajmniej by mi wierzyli a nie brali za psychopate i w kaftan. Każdy chce bym zdechł. Tylko za co mnie to spotkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz bliskie osoby, przynajmniej jedną, która jest dla Ciebie wsparciem, która akceptuje Ciebie takiego jakim jesteś, z którą możesz pogadać czy po prostu pobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli prawdą jest to co autor pisze i naprawdę jest tak oszpecony, to niby dlaczego biorą go za psychopatę i proponują kaftan? Nie widzą tego opłakanego stanu? Coś tu nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabijaj sie. Może zacznij ćwiczyć rytuały tybetanskie, poszukaj na necie, te cwiczenia leczą ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to samo co przed urodzeniem. Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dokładnie to samo co przed urodzeniem. Nic. " x Skad ta pewnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie widzieli mnie przed tym całym gównem i nie wierzą. Myślą że z takim ryjem się urodziłem. A odnośnie pytania to nie mam nikogo każdy czeka aż się zabije.Tkwie w takim g*****e.. nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ale ty bredzisz. Wez sie w garsc ofiaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z takim ryjem? Tak samo ze wzrokiem mam coś widze dużo ciemniej niż kiedyś tak do du/py. I tak bez głębi jakby wszystko było blisko. Mam zaburzone postrzeganie świata przez to. No i te okropne oczy. Wygladaja źle nienormalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie jest do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×