Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kolejny wstaje dzień, kolejny dzień końca

Polecane posty

Pulsuje pięknem życie W cudownym blasku słońca I znowu serce rośnie I znowu wpadam w zachwyt Kolejny chwytam dzień Kolejny dzień szarańczy Narodów chrystus gnije I świnia w perłach tańczy Tak szybko nam mijają Te słodkie dni szarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za matek brudne łona Ich pociech podłe gusta I ojców myśli czyste jak starych k***w usta Cynicznie wznoszę toast Bo przecież nikt nie patrzy A ja też tutaj gniję W te słodkie dni szarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny wstaje dzień Kolejny dzień końca Oto krajobraz triumfu Pulsuje pięknem życie Pulsuje nieświadomi Że nadzieja zdechła tu już dawno Nie pytaj mnie o drogę Bo żadnej ci nie wskażę Ja tylko wzgardzam życiem Plując na jego ołtarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narodów chrystus gnije I świnia w perłach tańczy Tak szybko nam mijają Te słodkie dni szarańczy Rozpalcie więc nadzieję Bo nie ma już ratunku Ja też zmierzam donikąd Choć w zupełnie innym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za matek brudne łona Ich pociech podłe gusta I ojców myśli czyste Jak starych k***w usta Kolejny wznoszę toast Cynicznie , tak jak zawsze A gnijcie s*******ny W te piękne dni szarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka :D napij się porannej kawy humor Ci się polepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowałam jakiś czas temu z kawy i papierosów, uważam od jakiegoś czasu używki za przejaw ludzkiej słabości. Zarówno jedno jak i drugie jest niedobre przy pierwszym spróbowaniu, i trzeba się do tego przyzwyczaić aby zaczelo smakować, a ludzie przyzwyczajają się na siłe bo inni tak robią, podążają za tłumem. Tak bardzo bez sensu, po prostu pokarm dla mojej mizantropii :) Z alkoholu jedynie nie rezygnuje. To jest niezawodny polepszacz humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejaw ludzkiej słabości...;) ok jakoś to uniosę uważaj z tymi % ryzykowne zwłaszcza że kobiety podobno szybciej się uzależniają miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pałke juz siorbalaś? Jak ci smakuje?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×