Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

domisad.pl

Polecane posty

Gość gość

Witam:) Zamawialam zawsze roslinki u znajomej ktora ma sklep ogrodniczy ale ona wyjechala za granice. Slyszalam ze w domisad sa dobre jakosciowo sadzonki borowki amerykanskiej. Czy ktos kupowal w tym sklepie?Bo opinie ma dobre w necie ogolnie. Mira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Wreszcie moj konik:) Kocham ogrod i od jakiegos czasu kupuje w dom i sad. Zawsze bylo wszystko w jak najlepszym porzadku. Roslinki dorodne a dostawa blyskawiczna. Ostatnio kupilam japonska sliwe zolta i sadzonka dotarla dorodna i sliczna:) Wlasnie patrze na nia z okienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fujj:(( Co to za wpis wogole jest? ja kupilam w domi sad przepiekne sadzonki krzewu malinojezyny. Mogę wbrew hejterom polecić ten sklepik :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło jej:)) to już do tego tu dochodzi?:) Ja również kupuję w domisad . Ostatnio zamowiłam clematisa andromeda i otrzymałam szybciutko. Zyczę mniej nerwów forumowiczom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trebini34
Swietna strona, dziekuje za polecenie!!!! Skorzystam i cos zamowie, bo rzeczywiscie duzo asortymentu maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam w domisad jeżynę bezkolcowa i jeżynęgigant . Spokojnie polecam ten sklep bo dziala extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę tylko potwierdzić bo kupilam w dom i sad sliwę gigant. Drzewko dotarlo dorodne a transakcja przebiegla bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem ze domisad jest OK mimo wrzasku powyżej :)))))))))) Właśnie zamowiłam malinę puruprową i jutro będę sadziła:) Pozdrawiam wszystkich Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom i spam co najwyżej. Żałośni jesteście z tą reklamą. Przestańcie sprzedawać szajs to ludzie sami przyjdą. Góóówna nikomu nie wciśniecie, żebyście sobie 500 razy tu odpowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turqusowa
Fakt, że rośliny zawsze dojeżdżają w bardzo dobrym stanie. Ja kiedyś kupiłam w markecie budowlanym tuje.... Niestety po 40 km w upale padła i niestety już nic nie pomogło. A ten Dom i Sad ma jakieś sposoby na to widocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom i spam co najwyżej. Żałośni jesteście z tą reklamą. Przestańcie sprzedawać szajs to ludzie sami przyjdą. Góóówna nikomu nie wciśniecie, żebyście sobie 500 razy tu odpowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż musiałam się zalogować, żeby tutaj napisać! To już nie można polecić żadnej firmy, żeby nie być wyzywanym od spamerów? Co za poziom wypowiedzi! Akurat też jestem ich klientką ( właścicielką pięknej czereśni kolumnowej ;) ) i potwierdzam, że firma jest ok. Tak więc jestem spamerem, a najlepiej pracownikiem tej firmy ;D. Hejter goni hejtera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cana09
Jak dla mnie jeden z najlepszych sklepów ogrodniczych w dodatku online. Mało kiedy ufam takim sklepom ale ten jest godny. W Dom i Sad kupowałam róże pnące i bardzo pięknie się rozrosły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają? KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWO SPAMERSKA WYPUIIIIIIIIIIIIIIIIIERDALAJ! Wszystkie możliwe fora już zassrałaś tym debilnym spamem! Jakie oni tam góóóóówno muszą mieć, że w ogóle klientów nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację dobry człowieku. Dom i Srad, to syf i nic więcej. Raz zamówiłam i żałuję. Poczytajcie opinie o nich na opineo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma niewiarygodna zachęcają rabatami promocjami potwierdzają zamówienia sms w których informują o bezpłatnych prezentacjach których nia ma w dostawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety 24 rośliny róze dotarły ale bardzo złej jakośi i objawami czarnej pleśni ponadto kompletnie inna odmiana która sypie się zanim rozkwitnie.Mam czekać do jesieni ponieważ nie chcą zwrócić zapłaty aby kupić nowe.NIE POLECAM.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam. Zakupiłam sadzonki róż białych pnących - fakt, jedna jest pnąca, ale czerwona, reszta to karłowate odmiany, w dodatku każda w innym kolorze. Nie uznali mojej reklamacji, bo nie posiadałam etykiet do roślin! Zatem w ich oczach nie byłam wiarygodna, to nic, że zamówienie złożyłam, zapłaciłam i otrzymałam ten trefny towar - to nie jest dla nich żaden dowód, że u nich kupiłam jakiekolwiek rośliny. Sprzedają po prostu kota w worku, sami nie wiedzą co dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Zamiast czterech zamówionych takich samych róż przyszły cztery różne..to samo z hortensjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co chcecie to mówcie zamówiłam zestaw róż z 8 szt tylko dwie się przyjęły Dotarły połamane kazali reklamować miały być czerwone wyrosły żółte a z Osirry dwukolorowej wyrosła różowa Jestem zawiedziona że tak mnie oszukali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Zamówiłem w sklepie sadzonek na ok 2000 pln, otrzymałem tylko część przesyłek. Poprosiłem o pomoc w ustaleniu co się stało. Pani na obsłudze nie dała mi dojść do głosu. Była arogancka, postawa spadaj dziadu. Zamówiłeś i zapłaciłeś to martw się sam. Szczerze odradzam korzystanie z tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessa

Dwa razy kupowałam róże w 2016 i 2018 za pierwszym razem róże były nie zgodne z opisem zamieszczonym na etykiecie Reklamacja uznana  dostałam róże ale znowu inne W 2018 przełamałam się i znowu kupiłam róże i znowu tak jak za pierwszym razem dostałam inne niż zamówiłam.Załamka dam sobie spokój z zakupami w tym sklepie.Ile razy można reklamować róże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Kupowałam róże. Miały być jednej odmiany, czerwone Wszystkie przyszły innej odmiany i w różnych kolorach (poza czerwonym). Sadzonki słabe, malutkie. Jedna po dziś nie wypuściła nawet listka mimo bardzo dobrych warunków. Nie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opnia

Kupiłam w tym sklepie drzewa kolumnowe, porzeczki oraz winogrona ... po otwarciu pudełka doznałam szoku, gdyż rośliny były i są w opłakanym stanie. Naprawdę kupowałam już rośliny przez internet na przykład florini.pl i były super (zdrowe, silne i bardzo dobrze zabezpieczone) ... nie wiem co mam robić bo po komentarzach widzę że nie warto reklamować ... może jej posadzę i zobaczymy co z nich będzie na wiosnę ... Odradzam zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sadzonki kupuję od lat na domisad.pl i jestem zadowolona. Mają tak bogatą ofertę że bez problemu znajdzie się coś dla siebie. Ostatnio nawet moja siostra wzięła sadzonki do siebie do bloku, to doradzili jaką wybrać doniczkę żeby było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne promocje są teraz na domisad.pl – różne drzewka owocowe itp. Jakościowo na pewno najlepsi więc warto przynajmniej sprawdzić co tam mają w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ostatnio zamawiałam w Dom I Sad i jakoś nie spotkałam się z żadnymi problemami. Nawet pojawiła się gratisowa hortensja za duże zakupy. Rośliny wyglądają na zdrowe, a przesyłka też nie trwała tak długo, żeby je jakoś strasznie miała wymęczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×