Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gospodarz_222

Creme brulee

Polecane posty

gosc de, zmartwiles mnie :D cie choroba.. myslalam, ze jestem pomyslowa. w takim razie bede udawala trzydziestolatke? myslisz, ze bede miala wziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiego lekarza się udać by zbadać tarczycę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym piwkiem to lepiej uważaj, potrafi mieć około 300 kcal to tak jakby zjeść pączka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida Większe jak dwdziestolatka.:) Ale na twoim miejscu przemyślałbym jeszcze sprawę, bo tyle się pojawia tematów typu: "poznam starszą";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co endokrynolog Richard Kalisz wygląda jak świniak a ma kolejną żonę i kolejne dziecko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Kalisz to Kalisz. Nie ma nic bardziej podniecającego niż mózg. U mężczyzny oczywiście. Przy czym zasada ta tyczy się tylko mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ wy jesteście dziecinni :D dajecie się podpuszczać starym kafeteryjnym wyjadaczom :D wszystko co piszą ma wywołać wkur/ wienie, pod/kur/wienie i największą radochę mają gdy ktokolwiek zaczyna dyskutować i się tłumaczyć Widzisz Gospoś tyle stron natłukłeś próbując cokolwiek wbić do tych pustych łbów i nic....., a nie czujesz że o to właśnie chodzi żeby Cie tylko wku/rwić? Wyluzuj i olej Trzym się ciepło bo jesteś jednym z nielicznych normalnych tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed każdą dietą warto zadać sobie podstawowe pytanie: „Dlaczego właściwie chcę schudnąć?”. Jeżeli nie znasz precyzyjnej odpowiedzi – warto jej poszukać. Na pewno ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roberta R to stara kafeteryjna wyjadaczka? Nie sądzę, a trafiła same sedno:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosp walczył dziś dzielnie. Niczym Pewna opisująca pomarańczom na każdy hejt. Kto im zabroni skoro mają czas, chęci i to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że Roberta napisała prawdę, a Gośpoch tylko Gość to Gość tamto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc de, ale ja juz jestem stara :classic_cool: a co dopiero jak przejde na emeryture.. chociaz wlasciwie.. przeciez zalozylam jednoosobowy faklub wladzi 1947.. chyba:O bo juz nie pamietam.. wybacz wladziu.. wybacz moja niepamiec ;) dwie kawiarniane lasencje otwarte bez granic :D dziecko 👄 masz racje. moge napisac kolejne oswiadczenie - kocham sie w meskich brzuszkach.. .ale chyba juz o tym pisalam, wievc wlasciwie powinno byc w aktach osobowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staraj się być konkretna; ogólniki w stylu „Bo chcę być szczuplejsza” doprecyzuj pytaniami: Dlaczego mi na tym zależy? Co to zmieni w moim życiu? Odpowiadając, pomyśl o relacjach z innymi, życiu towarzyskim, pracy, marzeniach… Przyjrzyj się tej liście i zastanów, czy powody, które wymieniłaś, rzeczywiście są dla ciebie ważne. Wykreśl te, które uznasz za nieistotne. Pomiń też te, które nie są naprawdę twoje. Może chcesz się odchudzać, bo koleżanki zaczęły dietę? Albo mąż palnął gafę, komentując twoją sukienkę? To, co zostało, to ziarna, z których wyrasta motywacja. Miej tę listę pod ręką. I podczas diety czytaj, gdy czujesz, że twój zapał słabnie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mam 👄 A ja się kocham w męskich głowach. Jak mam czas, czyli rzadko :( Tak się zastanawiam, skąd ten ogólno zauważalny :P pęd do "miecia racji" tylko i wyłącznej ? Niezbyt dokładnie przeczytałam temat na szybko, ale doczytałam w dzisiejszej dyskusji, co najmniej kilka wypowiedzi, którym przyznałabym rację, co nie zmienia faktu, że na miejscu prowokowanych do obrony i tak zapytałabym: i co z tego ?, albo wręcz, co Was to obchodzi ? Nie macie swojego życia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Trening personalny ? Mądrze radzisz gościu. :) Też powinnam ogarnąć kwestie rozmiaru swojego tyłka, ale nie mam motywacji. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Roberta trafila w sedno. To byla wymiana pogladow i tyle... Jedno nie przekonalo drugiego ;) Za wsparcie dziekuje, nie wiem czy jutro bedzie mi sie chcialo walkowac znow to samo, bo jednak troche meczace jak argumenty nie trafiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz tu JUTRO? NIE DO WIARY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie, będzie ... i w 2016 i 2017 i w 2018 i tak do usranej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę cały dzień tu przesiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko, a to do tej pory nie powiedzialam, ze najpierw sie kocham w zawartosci podczaszkowej.. a potem w calej reszcie? .. trudno. nie bede pisala kolejnego oswiadczenia :D prosze to dopisac w moich aktach osobowych. .. halloooo.. czy dobrze mnie slychac? gospochu, o ile jeszcze jestes. mam do ciebie sprawe, ktorej nie moge poruszac na forum publicznym, wiec prosze wrzuc @ w swoj nick. dla ciekawskich, info uzupelniajace. zamierzam sie z nim p******ic na @ wiec prosze nam nie przeszkadzac.. bede udawala trzydziestolatke. jak skonczymy poinformuje wszystkich obecnych jak bylo. mam nadzieje, ze gospoch jest super wyposazonym facetem :classic_cool: nie.. nie widzialam. mam wyobraznie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdolę, a Ty nie masz większych problemów ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie mowisz? .. jesli tak, to nie mam. mam ochote na gospocha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida to przegryw nr 1. Na forum jak te można pisać miesiąc, dwa, pół roku. Później przeciętna osoba, z własnym życiem, ma ciekawsze rzeczy do roboty. Jestem tu pół roku i real ciągnie, a tacy jak ona szczycą się, że tu piszą od lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten real to Cie , az tak ciagnie, ze nie mozesz sie oderwac od czytania i komentowania kazdego ? to jak juz cie wciagnie to daj znac, bo sie nie zorientujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie malutki mow per "gryw" z przedrostkiem "wy" :classic_cool: oprocz tego ze tu pisze, pracuje i mam zycie osobiste.. to tez zapisane zlotymi zgloskami figuruje od dawna w moich kawiarnianych aktach osobowych.. oprocz tego mam czas na swoje hobby. czy mozna nazwac to przegranym zyciem? :D lyknij to co napisalam i popij duza iloscia wody minerlanej. na zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Free :) Miłego pieprzenia ;) Goście ? Dawno nikt Was nie przytulał co ? :P Dobranocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz dawajcie cos nowego.. teksty o braku zycia osobistego juz byly.. moze jakies k******o? to chyba ostatnio jest na topie :D dostosuje sie. akurat dzisiaj nei jestem padnieta, wiec moge sie z wami zabawic :D o ile moja poczta prawie peerelowska mi pozwoli :D bo oczywiscie tradycji stal osie zadosc i mam bana :D dziekuje.. dziekuje.. i jeszcze raz dziekuje dbajacym o moj imidz ;).. gdyby nie to, juz dawno bylibyscie rozniesieni na strzepki.. a tak, niestety. hamulec wlaczony. dyrekcja kawiani czuwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko, nie zapeszaj.. widzisz .. widzisz.. chlopina sie wystraszyl. przestal pisac. wszystko przepadlo.. juz nigdy, przenigdy nie dowie sie dlaczego tego pragne.. trudno. jego strata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×