Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gospodarz_222

Creme brulee

Polecane posty

Gość gość
matu przestań gwałcić małe dzieci stary zboczuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki taki jeden, myslam, ze sie chlopak przestraszyl.. nie znam jego zwyczajow. w taki mrazie sprobuje jutro.. moze jakos na siebie trafimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba gospodarz i frida są na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarz,ktoś się pod ciebie wszędzie podszywa.I to na niebiesko.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi tak byc, bo gospoch od samego rana zajmowal sie robieniem mi dobrze 😴 teraz zajmuje sie zona.. jak sie chlopak nie wykonczy, zaznaczy tu swoja obecnosc odpowiednim pamiatkowym wpisem. wierze w jego mozliwosci. budowe anatomiczna ma super. wszystkie miesnie rozwiniete.. szczegolnie ten moj ulubiony.. :classic_cool: znaczy sie mozg.. mozg.. pokichancy. jak nie wierzycie, sprawdzcie w moich aktach osobowych, co lubie u faceta najbardziej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheheh szczeka opadła pomarańczowym napletkom :) dowalić bezmózgowcom :-) nawet nie potrafia dobrze hejtować Część wszystkim Gospo Witaj Rycerzu walczący z pomarańczowymi bezmózgowymi napletami :-) Witaj Frida ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na muzyke musisz niestety poczekac do wieczora, w terenie jestem :) a tak z ciekawosci dlaczego mnie o to prosisz? tyle osob wkleja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno dawno temu dziś Kotka poes ? Lata mnie tu nie bylo,ale pamietam opowiesc kotki, jak przestala byc prostytutka.mialam tu Nick,ale nie pamietam jaki :/ niemniej jednak - Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu bezsensowne insynuacje mające na celu tylko i wyłącznie wku/rwienie Kotki... , chory bezmózg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam z rana, już piątek, kolejny weekend ...o kolejny bliżej sosnowej jesionki :) ...ale co tam, ważne że słońce od rana i mam nadzieję że dzisiejszy grill się uda, ukraińska wódka już się mrozi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, jesionki albo piórnika jak to się mówi "ile się człowiek namęczy aby w końcu kopnąć w ten kalendarz" ukraińska wódka? nie ślepnie się po tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gospoś nie mam pojęcia, będę pił pierwszy raz, dostałem od znajomych byli we Lwowie na wycieczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok a żona pozwala ci spędzać wieczór w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób mi tego gospodarzu:-( i jej tego nie rób.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za męska menda.A ktoś powie,że człowiek na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może szanowna małżonka również udziela się na forum dając innym dobre rady w sprawach damsko-męskich-męskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×