Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstydzilabym sie wychowywac czarne dziecko

Polecane posty

Gość gość
Taa a W Anglii wszyscy Polacy na zmywaku robią jak widzę co piszą na ten temat to śmiać się chce chyba by knajp zbrakło jakoś jestem tutaj pare lat i na zmywaku Anglicy są zresztą każda knajpa ma zmywarki i już przestano zatrudniać ludzi do restauracji bez angielskiego więcej Polaków pracuje po magazynach niż po tych zmywakach o których się mówi. Wyjdź z domowego barłogu i przyleć pójdź do pierwszej lepszej restauracji i później pisz głupie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wy porównujecie getta w Anglii do pojedynczych ludzi tu w Polsce? śmieszne jesteście i chyba te zmywaki już wam na łeb padły LD" :O Nos poza wioche wychylila czy nie? Getta, kozo o malym mozdzku tworza ludzie niezaleznie od koloru skory i niezaleznie od miejsca zamieszkania. Oprocz gett, sa ludzie o innym kolorze skory, pracujacy jako policjanci, lekarze, nauczyciele, architekci, farmaceuci, dentysci, aktorzy :D ekspedienci, smieciarze itd Sprawa jasna jest, ze jezeli w jakims kraju jest wiecej ludzi o ciemnym kolorze skory niz w katolickiej :P Polsce to i latwiej tam o getta jak i owych policjantow, lekarzy, nauczycieli..... Nie kolor skory determinuje ludzkie zachowania a wychowanie (ty masz biala skore a agresywna chamka jestes...strach sie bac :D) W panstwach mieszanych sa i zli biali i zli "kolorowi". Problemem najczesciej jest ludnosc naplywowa, na przyklad prostactwo z Europy wschodniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tej muzyki to o czym tu gadanie. Jak się komuś wiedza o muzyce murzynów kończy i zaczyna na 50 Cencie to się nie ma co dziwić, ze takie pierdoły opowiada. Strauss, Czajkowski i wiele innych mocno czerpali z muzyki czarnych - szczególne był tu popularny Ragtime. Nie mówię o bluesie, Jazzie (w 100 odsłonach od tradycyjnego przez post-bop do fusion). Presley jawnie mówił, że gra czarną muzykę, a większość jego przebojów to covery utworów czarnych (lepszych od niego) zespołów, co otwarcie sam przyznawał. Sprzedawał się od oryginału lepiej bo był biały (co wtedy miało jeszcze znaczenie) i robił wprost rockowe odjazdy jak grał co się dzieciakom podobało. Beatlesi czerpali garściami ze stylu, wręcz plagiatowali melodie z Soulowych kawałków m. in. Motown, pomijając już fakt, że grali bluesa na tej bazie dodatkowo zrobili swoją muzykę. Eksperymentalne granie Jimiego Hendrixa dało podwaliny do Metalowe granie. To właśnie soulowe zespoły najcelniej wygrywały w listach przebojów z brytyjską inwazją (Beatles, Rolling Stones). Do tego mamy masę gatunków, które mało są znane w Europe a skąd bierze się większość muzyki tanecznej - Disco (nie móię o Bacara, Abba, Boney M czy innej podróbie), Detroit Techno, Chicago House. Koniec czarnej muzyki się zaczął w latach 70-tych, kiedy lewcicowi krytycy i punkowcy zaczęlio się czuć zagrożeni muzyką taneczną czarnych, bo rock przestał istnieć na listach. Wtedy też zaczęto promować zaćpane Reggae z Jamajki (kraju którego IQ równe jest najbiedniejszym krajom Afryki - taki też poziom prezentuje ta muzyka) oraz oczywiście hip-hop (też korzenie u ćpaczy Jamajskich). I tak wieśniacki Hip-hop wykośił Rocka zupełnie, bo okazało się, że na mizognii i zgrywaniu twardziela przeganiają Mansona 100 razy. Więc mamy teraz co mamy w muzyce dzięki białym lewakom. Nie no jak czytam czasami te komentarze to się nie dziwię że w Polsce PBK per capita 2 razy mniejsze niż w Niemczech, ale ludziska się godzą na płacę minimalną 4 razy mniejszą. Gość się nie zna ale się wypowiada bo słyszał w radiu jak Beatlesów promowali, a skąd ta muzyka wzięła to już się nie dowiedział. Żenada a nie znawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada, jak puszczają się z dziczą to niech do tej dziczy emigrują. Won z Polski murzyńskie wycieruchy razem ze swoimi bachorami w kolorze gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciotka siostra mojej mamy wyszla za maz za Murzyna prawie 35 lat temu, poznali sie na studiach medycznych w Polsce, to dopiero byl szok! ojciec ja wyklal, rodzina sie odwrocila, utrzymywala kontakt jedynie z moja mama i babcia, wyjechali do Stanow, pierwszy raz ciotka przyjechala do Polski na pogrzeb dziadka...kuzwa, byl umierajacy a nie chcial jej widziec, przyjechala z dziecmi: 2 chlopcow i dziewczynka, dla nas dzieciakow to byl szok pierwszy raz widzialam murzyna na oczy, w szkole to nawet bylam slawna ze mam czarnych amerykanskich kuzynow :D:D:D, 4 lata temu bylam u nich na wakacjach z siostra, pracuja w szpitalu ciotka jest ginekologiem a jej maz chirurgiem, dzieciaki juz dorosle: jeden jest dentysta, drugi inzynierem a kuzynka ginekologiem jak matka, normalni ludzie tylko kolor skory nas rozni, teraz juz to takie normalne ale kiedys to bylo cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn jest mulatkiem i co mi zrobicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra ma 2 dzieci w Usa z afroamerykanem,mieszkaja w N.Yorku,kocham te dzieci sa takie sliczne,oj chcialabym miec takie ,nie musza nigdy sie opalac zawsze jak czekoladka mleczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałabym mieć mulatka :-) , dziecko białe ,czarne czy żółte to dziecku niczemu winne . Jeśli miałabym kasę zaadoptowałabym takie dzieciątko . Teraz się słyszy w tv o zamachach , biedne dzieci głodują , umierają na ulicach a tu taki tekst . NIe myślę co ludzie powiedzą , ten temat jest rasistowski :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem czemu polki tak ciagną do czarnych.Są tępe jak oni,z tym ze jednak to murzyni mają więcej kultury,intelektu i klasy niż polki.W dodatku polki cuchną jak oni,chociaż szczerze mówiac to polki cuchną o wiele gorzej,wejdźcie do autobusów,na uczelnie czy do pociągów to można się zrzygać.Polki,weźcie się nauczcie jak się używa wody i mydła,to nie gryzie.I nie używajcie do tego jakichś gównianych perfumow potęgujących ten wasz odór :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Polska to niby kraj katolicki i ludzi tacy dobrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
Dnia ‎29‎.‎05‎.‎2015 o 21:38, Gość gość napisał:

Co do tej muzyki ...hm że niby oni są w tym najlepsi - Bach Chopin Musorgski Holst Penderecki byli czarni ? Litości... Muzyka rozrywkowa Beatelsi Presley i masy innych też nie .

A Fredi Mercury urodzil się w Tanzanii. Teraz dopiero zdałem sobie sprawę ze ma trochę z mulata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cezary
Dnia ‎30‎.‎05‎.‎2015 o 19:32, Gość gość napisał:

"Mój kuzyn ożenił się z czarnoskórą dziewczyna z RPA" Pewnie jakiś nieudacznik co żadna biała go nie chciała, no chyba że podstarzała/samotna matka/niezbyt urodziła, itp. To wziął sobie młodą zgrabną ale czarną. Ona dostała wizę a on młode ciałko i kobietę która będzie go po rękach całowała za wyrwanie z afrykańskiej biedy.

Tez taki mam plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale durny temat. Jeśli bym się nie wstydziła czarnoskórego partnera, to tym bardziej wspólnego dziecka. Trudno mieć dziecko bez partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 2.12.2018 o 03:23, Gość gość napisał:

A Polska to niby kraj katolicki i ludzi tacy dobrzy...

piekny kraj tylko ludzie k u r w y , nieśmiertelne stwierdzenie, chyba będzie aktualne do samego końca naszej nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstydziłabym się wychowywać czarne dziecko ale po czarnym fi***e byś skakała? 

Murzyn jak murzyn. Też człowiek. Na całym świecie ich pełno i jakoś żyją. W Polsce też. Czasami myślę że taki murzyn jest lepiej wychowany i mniej fuuuuj niż taki Polaczek czy Niemiec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×