Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego ludzie w pl są tacy nietolerancyjni i zaściankowi?

Polecane posty

Gość gość

w USA ludzie są jacyś milsi, nie wtrącają się do cudzego życia i na amerykańskim shołapie każdy miałby w du/pie że pokazuje sie tam jego sąsiad bo jest dorosły a w pl odrazu donosy do rodziny knują i inne cyrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomy tam tylko rozmawia sobie, nic nie pokazuje a do rodziny screeny wysyłali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest normalne żeby dorosły człowiek nie mógł robić tego co mu sie podoba ze swoim życiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to jest normalne, ludzie poustalali różne normy etyczno-moralne, tam po prostu się nieco rozluźniły, co nie znaczy że polska to zaścianek, tylko że mamy swoje normy i tradycje, a oni swoje. Ale nieeee, ty byś chciała/chciał wszystkich globalizować w imię pokazywania cycków/pisiora w necie i to niby ma być wyraz wolności dorosłego człowieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że każdy jest dorosły i ma prawo robić ze swoim ciałem co chce a nie żeby ci sąsiad nakazywał i zakazywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nakazywać nie może, ale oceniać owszem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam. mną też żyje cała wieś:) czuję się jak celebrytka!:D nie przejmuj się wścibskimi ludźmi. nic już nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dziffko? świecisz doopskiem na su i boisz się, że ktoś cię rozpozna?? :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Usa?? HAHA. Tam to sa dzikusy. Jestem za tolerancja ale tam to toleruja wszystko jak leci. Tolerancja tez ma swoje granice. To ja juz wole naszą zasciankowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dziffko? świecisz doopskiem na su i boisz się, że ktoś cię rozpozna?? smiech.gif hahaha x nie ale wy jak zawsze myślicie że jak ktoś zaklada temat na jakis pogląd to znaczy ze pisze o sobie, ogólnie podałam taki przykład że w pl tylko jest taka wścibskość a nawet gdybym sie pokazywała to jest tylko i wyłącznie moja sprawa nie mam 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z USA jakoś nikt nie emigruje do Polski taka fajna nasza zaściankowość jest...a na Lampedusie jak uchodzcą powiedzieli że do Polski trafią to płakali rzewnymi łzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mają prawo komentować co chcą. Nie zabronisz im tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie emigruja nie z powodu tolerancji tylko braku pieniedzy. Mnie jest w Pl dobrze oprocz słabej płacy na nic wiecej nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mentalność,też mnie to czasem irytuje,ale nic z tym nie zrobisz.Coś co jest inne zawsze zbudza sensacje.Ja akurat mam to gdzieś jak mnie ktoś ocenia,ucięłam kontakt z wieloma osobami,bo udawali przyjaciół a za plecami mi doope obrabiali...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie potrafią znaleźć złotego środka, albo zaściankowość rodem z kk i mohery wszędzie albo totalna sodomia. Jestem przeciwko tym zakazom i "świętym" moherom z kk ale też nie podoba mi sie rzeczywistośc kreowana w USA i japonii, gdzie dosłownie wszystko staje się normą a jak coś srytykujesz to znaczy ze jesteś nie-tolerancyjnym ch*jem (taka tolerancja zich strony) niedługo powiedzą że szczanie i s*anie sobie nawzajem do ryja jest normą a na ulicach kopulujące pary będa normą, o ile już tak nie jest tam, no przesada po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez mozna wszystko komentowac co sie chce, ale w stanach nawet nie dziwi jak facet sie ostatnio ozenił z psem bo tak go kocha albo z kotem. To jest normalne? To jest chore. Nie mam nic do innych narodowsci, do innych ras , gejów lesbijek ale nie lubie jak sie ktos popisuje zeby wzbudzac kontrowersje. To nie ma nic wspolnego z tolerancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.10 O tym wlasnie mowie:) Zgadzam sie. Tolerancja jak najbardziej ale wszystko ma swoj umiar. Jak ktos bedzie chodził nago po miescie bo lubi to mi to przeszkadza bo jaa nie chce patrzec na "wątpliwe" walory innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety. Mam wrażenie, ze zachód to się cofa i wraca do korzeni człowieka, gdzie nie liczyło się nic innego oprócz jedzenia i kopulacji, a kopulacja gdzie popadnie i z kim popadnie. Tylko teraz wymyślaja jeszcze coraz bardziej "wyrafinowane" sposoby jak sobie ją urozmaicić. Głupio być człowiekiem mającym jakieś zasady, granice, tam już powoli nie ma granic żadnych, przyzwoitości, im bardziej kontrowersyjne tym fajniejsze i ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" facet sie ostatnio ozenił z psem bo tak go kocha albo z kotem" x :D:D ja piertole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra ale na shołapie to chyba każdy ma prawo sie pokazywać nikt nikogo nie przymusza do oglądania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W USA czy Australii nie pamiętam, jakąś baba ożeniła się z drzewem to nie żart:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co to jest shołap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×