Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znalesc dziewice po 20roku zycia do zwiazku

Polecane posty

Gość gość
Ja mam jakiś problem w budowie, bo po prostu facet nie może wejść. Żałosne, nawet tego nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 19 31
ja tez się strasznie boje, ale biorę tabletki a on używa gumek i nie kończy w środku, więc nie mamy obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wie co zrobić, ale się nie da. Po prostu. Ból jak s*******n i się nie da. Nawet palca się nie da włożyć. I co? To nie jest kwestia strachu, tylko albo jakaś choroba, albo jakaś deformacja. ie wiem, bo nigdy nie byłam u ginekologa. I nie wybieram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PArtner ma za duzy członek i problem wlasnie tkwi :) sporo kobiet drobnych zwlaszcza ma wlasnie taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca zgodzę się z tym, że to jest choroba, musiał by to stwierdzić lekarz. Czasami jak dziewczyna nie jest podniecona i rozluźniona, to ciężko włożyć nawet palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to najwidoczniej mój facet nie potrafił mnie podniecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie...ja znam z 20 dziewic. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie potrafił, czułaś że jesteś podniecona i mokra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie, to kiedy próbował się ze mną kochać, to nic nie czułam. Zero podniecenia. W ogóle, nie potrafił mnie podniecić. Moje libido zniknęło totalnie na kilka miesięcy. Z pół roku później jeszcze nie mogłam normalnie dojść przez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko w klasztorze :) ewentualnie jakaś w oazie. Jak chcesz mieć kobietę oziębłą seksualnie z ciągle bolącą głową to dalej, szukaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc nie wiedział jak to zrobić, szczególnie dziewica powinna być podniecona i rozluźniona, na sucho to można wkładać rozciągniętej prostytutce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:26 Co ma dziewictwo do oziębłości seksualnej i bólu głowy? Ja jestem dziewicą a mam duże libido jednak nie zamierzam go rozładowywać z pierwszym lepszym samcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On w ogóle był jakiś dziwny. No ale ja - niedoświadczona i głupia, myślałam, że to tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecona może byłaś ale problem leżał, że partner miał za duży członek tak sie zdarza :) znajdz z mniejszym sprzetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz, to sobie sama popróbuj, kup sobie w miarę cienki wibrator, jeździj po łechtaczce i jak będziesz miała orgazm, to go włóż. Wtedy zobaczysz czy wszystko w porządku z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru tracić cnoty z wibratorem. Sorry. Ale wiem, że jestem taka ciasna, że nie mogę używać tamponów, bo nie dam rady włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz tracić z wibratorem, pobaw się nim i zobacz czy w czasie orgazmu robisz się luźniejsza i można już włożyć np. palec. Niektóre dziewice są ciasne i nie można na sucho wepchnąć palca, czy tampona. Trzeba ją podniecić i jak jest mokra to wejdzie, a następne penis też się zmieści, wiem co piszę, a nie mam chudego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a opisz sie? niska jestes? ile wazysz? bo zazwyczaj niskie maja takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę, nie mam na co kasy wydawać, tylko na wibratory. Zacznę się z kimś spotykać, to się będę martwić. Teraz to nie jest dla mnie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
165/55 kilo, więc nie jestem taka strasznie niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne z tymi tamponami. Ja nie mam z tym problemów od 15 r.ż a też jestem dziewicą. Może ty jesteś wyjątkowo ciasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że najlepiej z facetem, tylko znajdź sobie jakiegoś doświadczonego 30-40 latka, a nie prawiczka, bo będziecie się tylko męczyć i znowu nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne z tymi tamponami. Ja nie mam z tym problemów od 15 r.ż a też jestem dziewicą. Może ty jesteś wyjątkowo ciasna jezyk.gif x może. Mnie się udało 2 razy w życiu założyć tampon, gdzieś jak miałam 16-17 lat, potem już nigdy. W końcu przestałam próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, niektóre dziewice są ciasne, a niektóre luźne i mogą wkładać co chcą, taka jest budowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W schnisu jestyle suk do wzieca stac choc na jedom mn pamietasuki sq wierne kobiety nizawsze . Masz problem? Znajc se psa usmiechni sie gupku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:28 no ma bardzo dużo. Jeżeli dziewczyna przez ponad 20 lat życia potrafiła się oprzeć to znaczy, że pociąg seksualny ma słaby. A jak piszesz, że pierwszy lepszy to znaczy, że miałaś mało chętnych :) I tak to jest z dziewicami, albo oziębłe albo nikt fajny nie był zainteresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że najlepiej z facetem, tylko znajdź sobie jakiegoś doświadczonego 30-40 latka, a nie prawiczka, bo będziecie się tylko męczyć i znowu nic z tego nie będzie. x Mój ex nie był prawiczkiem, miał duże doświadczenie. Zawsze powtarzał, że to jest moja wina i że się do niczego nie nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:45 Niekoniecznie słaby :P mówię ,że mam duży popęd tylko radzę sobie z tym innymi metodami. A chętni byli ale jestem nieśmiała i nie umiem gadać z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×