Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znalesc dziewice po 20roku zycia do zwiazku

Polecane posty

Gość gość
Jak powtarzał, że twoja wina, zamiast się postarać żebyś się podnieciła, to nie mogło się udać, złe podejście i nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On twierdził, że jestem zimna i tyle. A mnie odbierało ochotę jego zachowanie, to jak się do mnie odnosił, to jak się zachowywał wobec innych kobiet. Strasznie mi wtedy podkopał pewność siebie i czułam się jak popychadło. Pewnie dlatego nie mogłam się wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę ci jak miałem z jedną taką, pieściliśmy się trochę i próbowałem włożyć palec, ale nie wchodził, więc wiedziałem że muszę ją dobrze rozgrzać. Pieszczoty były chyba z godzinkę, lizałem, wkładałem już normalnie palce itp. Jak chciałem włożyć penisa, to trochę się zaniepokoiła, ale było widać, że nie może już dłużej czekać. Ja robiłem wszystko normalnie, żeby się udało i nie zepsuć okazji. Fakt trochę ją zabolało przy wejściu, ale potem już nic nie czuła i było nam super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój ex po prostu przyszedł, kazał mi rozłożyć nogi, bo będziemy uprawiać seks i zaczął próbować. Tyle gry wstępnej z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, coś mi się wydaje, że twój ex był doświadczony, ale na d****ach, bo one mogą ile trzeba na zawołanie. Każda normalna kobieta potrzebuje trochę czasu żeby się odpowiednio podniecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, najlepiej zapomnij o tym jak to było z twoim ex, bo nieciekawe wspomnienia i nie tak powinien wyglądać 1 raz dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko zapomnieć, chociaż minęło już sporo czasu. Od tamtej pory nie potrafię już zaufać facetowi. Miałam kilka okazji na związek, ale każdego odpycham i uciekam, jak zaczyna to wyglądać poważniej. Nie potrafię się przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz na spokojnie wyczuć co potrafi facet, jak to wygląda jak się całujecie czy lubi pieszczoty, itp. Na pewno nie odpychaj ich, tylko spróbuj wypróbować, który będzie odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:45 błagam Cię, jakbyś miała popęd jak większość kobiet to byś już dawno nie była dziewicą :D w wieku 12 lat też się masturbowałam jak szalona, ale dorosła kobieta potrzebuje seksu i to dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafię. 1,5 roku nie umówiłam się z nikim, a poprzednio skończyło się na 3 randkach i się wycofałam. Nie potrafię już zaufać facetowi, boję się, że albo będzie mnie tak traktować jak poprzedni, ale ja nie sprostam jego wymaganiom i mnie zostawi. Chciałabym się zakochać, ale to raczej niewykonalne. Nie z moim szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:10 Widzę,że wg niektorych to najlepiej się puszczać w wieku 14 lat na dyskotece w kiblu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie brzydzi seks po tym jak facet probowal mnie zg****ic, wkladal palce, ale nawet to mnie nie podniecilo tylko bolalo, robil to z calej sily, miętolił, a przy calowaniu czulam sie jakby pies mnie lizal po twarzy. podejrzewam, ze jestem lesbijka, mysl o seksie z kobieta nie jest dla mnie obrzydliwa i przerazajaca jak z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim, to nie ty masz sprostać wymaganiom, ale facet ma się postarać żebyś się odpowiednio poczuła. Tamten pop prostu był jakimś fajtłapą, jak to wyglądało tak jak piszesz, a z pozostałymi to też może dobrze nie trafiłaś. Teraz już jesteś bogatsza o doświadczenia i wiesz jak się ma zachowywać facet, więc jak trafisz na odpowiedniego, to się uda następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×