Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maz28

i jak to po

Polecane posty

Gość maz28

Witam. Z żoną mieliśmy zawsze udane życie erotyczne. W trakcie ciąży ograniczyliśmy seks jakoś. Jak wracaliście do bujnego seksu po ciąży? Co lubi kobieta? bielizną? gadżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też przed mieliśmy bujne, a po... Seks maks raz w tygodniu. 2 lata po porodzie. Po prostu mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba swojej zony lepiej zapytac co lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:27 Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Nic Was nie nakrecalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
pytam o sprawdzone i poważne opinie kobiet daltego piszę w tym dziale, a nie erotycznym..bo tam jest różnie..a dlaczego nie pytam żony? Bo nie chce, żeby to było dla niej dziwnie wymuszone tylko miłe wracanie do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książki i filmy erotyczne. I trochę "zmuszanie" się do seksu, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Poza tym musicie mieć siłę. Zmęczenie skutecznie zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Dużo czasu zajęło Ci ta regeneracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza gra wstepna bedzie: kochanie, nie wstawaj, odpocznij sobie, ja sie nim/nia zajme :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, gość z 21.05 - ZGADZAM SIĘ W 100% dobrze powiedziane haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójkat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sie nic nie zmienilo nawet jak opisywali brednie,ze obecnosc meza przy badaniach u ginekologa jest zawsze przy mnie i dwa porody nie wplynely ujemnie na nasz seks.Powiem ze maz nawet bardziej sie stara w domu pomaga jak i w lozku bym to ja miala Zawsze pierwsza orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety lubią robić powalające wrażenie na facecie i jeśli to wymaga specjalnych gadżetów lub bielizny, to je lubią. Kobiety lubią kiedy facet jest w nie wpatrzony jak w obraz. Zwłaszcza w łóżku. Kiedy pieści, wie, kiedy ma być delikatny a kiedy nie, bo jest skupiony na partnerce i wie dokładnie czego jej trzeba. To tak w skrócie. Poza tym, że wyspane mają więcej ochoty na seks, licz się z tym, że ciało Twojej ukochanej się zmieniło i w bardzo dużej mierze zależy od Ciebie, czy będzie się czuła atrakcyjna i seksowna. A to przecież podstawa udanego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Zawsze jej dawałem do odczucia, ze podoba mi się i seks z nią to ogromną przygoda :) czy stałyscie się bardziej otwarte na nowe pomysły po tym jak pojawił się szkrab w waszym życiu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, dziecko raczej nie miało na to wpływu. Z wiekiem moje potrzeby nadal rosną i łatwiej mi przychodzi mówienie czego mi trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
A w jakim wieku jesteście z partnerem? My przed 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siłą rzeczy przy niemowlaku kobieta raczej wypoczęta nie jest, a zmęczenie trochę zniechęca....mój mąż starał się mnie odprężyć i zrelaksować ale bez ciśnienia na seks po tym....przeważnie długa romantyczna kąpiel, masaż hm, po chwili zwykle erotyczny...bez jakichś dziwności....zwykle nakręcił mnie tak, że sama miałam ochotę do zjeść:) ogólnie to w moim przypadku, przez jakiś czas odpowiadała mi jego inicjatywa, co oczywiście dla mnie oznaczało, że nadal mnie pożąda a to fantastyczne uczucie:) cierpliwości autorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Nie mam ciesnienia na pośpiech..jeste cierpliwym facetem:) tylko chce uniknąć jakiegoś rodzaju stagnacji i znudzenia..bo to niszczy związek od środka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie uda ci się żony nakręcić to radzę szczerze porozmawiać bo to sprawa oczywista jak każda inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
A czym fajnie zaskoczył Cie mąż?:) co zrobił..kupił..zaproponował..co bylo dla Ciebie miłym zaskoczeniem?:) a co do rozmowy to nie mamy problemu z tym też:) dużo rozmawiamy :) tylko czasami ciekawiej jest zadkoczyc niż czegoś oczekiwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam wyżej:) ja np wcale nie byłabym wniebowzięta z prezentu w postaci bielizny czy gadżetu....myślę że po ciąży, porodzie i przy maleńkim dziecku, kobiecie najbardziej brakuje chwili na relaks. Oczywiście uczucie akceptacji ze strony partnera odgrywa kluczową rolę, dlatego właśnie kąpiel w romantycznej atmosferze ( na zasadzie, że on mnie mył), albo masaż z zapachowymi olejkami...to pobudza przynajmniej mnie. On podczas tego wszystkiego też był nago....więc zazwyczaj wszystko zadziałało też w drugą stronę:) na gadżety itp chyba za wcześnie tak odrazu po ciąży....po 4miesiacach zabrał mnie na weekend, niedaleko od domu bo oczywistym jest, że matka nie ma ochoty zostawiać takiego malucha....ale mimo iż nie było to mega miejsce, to i tak byłam szczęśliwa bo pomyślał o mnie, tylko o mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
A mialas oczekiwania jakieś co do męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata wstecz tak dokładnie nie pamiętam czy miałam....zaraz po, na pewno nie był to seks szalony w kilkunastu pozycjach:) raczej klasycznie, ewentualnie ja leżałam płasko na brzuchu, albo w pozycji na łyżeczki. Bliskość która nie była dla mnie absolutnie nudna...do tej pory nie jest. Specjalnych oczekiwań nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
A teraz jak jest? Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 27, on 32. Teraz to już jest luz:) dziecko przesypia całą noc w swoim pokoju więc nie ma przeszkód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Zależy tez co jest granicą szaleństwa:) ja noe chce żeby czuła się niekomfortowo popporodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, jaki ja miałam seks z mężem przed ciążą. Ruchanko rano, potem po pracy, późnej pieszczoty w wannie i namiętny seks. Ciąża. 7 miesięcy postu (zagrożona, kochaliśmy się dopiero w ostatnich miesiącach, ale z wielkim brzuchem żadna przyjemność. I po porodzie stres, zmęczenie. Do tego ciągłe kłótnie i nieporozumienia. Mąż mnie już nie podnieca, już go nie kocham. Zmuszam się do seksu z nim raz-trzy razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Czemi Cie mąż noe kręci już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×