Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maz28

i jak to po

Polecane posty

Gość gość
Nie siedzę w głowie twojej żony. Ja uprawiałam seks w ciąży do 8 miesiąca (później lekarz mi zabronił). Mój mąż zachęcił mnie do zbliżenia już 6 tygodni po, po mojej wizycie u lekarza. Zresztą ja po takim czasie też tego chciałam, ale mimo wszystko czułam się mniej atrakcyjna. On umiał mnie wyczuć, miał podejście, więc to wszystko było takie naturalne w moim przypadku:) mam nadzieję że chociaż trochę wątpliwości rozwiałam:) muszę zmykać już i powodzenia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział mi kilka razy w ciąży i po, że jestem gruba. To bolało. Teraz ważę przy 175 cm 55 kg, a on przy takim samym wzroście 75 kg. Jak wspominam mu o diecie i ćwiczeniach to się obraża. Trudno, żebym po tym wszystkim co mi mówił miała ochotę na seks, a on do tego w ogóle przestał o siebie dbać, więc nasze małżeństwo się sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz związek od zawsze polegał bardziej na seksie. Było dużo, ostro, mocno. Naprawdę bardzo mnie pociągał, nawet jak się pokłóciliśmy to po seksie żadne z nas nie pamiętało o co. A teraz? Nawet nie mam o czym z nim rozmawiać. Eh :(. Co Ci mogę poradzić to dużo cierpliwości i wyrozumiałości. Myślę, że zaraz po połogu żonę ucieszy bardziej voucher do kosmetyczki lub masaż niż gadżety erotyczne. Daj jej odczuć, że poród jeszcze bardziej umocnij Wasz związek, że nadal jest dla Ciebie atrakcyjna. Mi bardzo tego brakowało, a wydaje mi się, że każda kobieta tego potrzebuje. Moje dziecko ma już trzy lata, a ja nadal nie usłyszałam przepraszam od męża, za to jak mnie wyzywał od grubasów, świń i wytykał mi moje rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Fajnie dziękuję za podpowiedzi:) miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Moja lubi bieliznę, ale chyba za wcześnie na to tak od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorset..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pocalunki .. no wiecie gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotuj jej kąpiel - świece, muzyka etc a w tym czasie Ty zajmij się dzieckiem. Potem masaż zakończony minetą do orgazmu. Być może zaraz po zasnie :) ale po tym może następnego wieczoru sama będzie już mega nakręcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
To bez szkraba dzia sprawdzone mam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Zawsze w same perły chciałem ja ubrać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz jest moim idealem. Zawsze strasznie mnie krecil. Nawet jak przytyl 30kg. Ma cos takiego w sobie,ze nawet po 7latach jak na mnie spojrzy to sie rozplywam... Mnie najbardziej podnieca kiedy on po prostu mnie komplementuje. Mowi,ze mu sie podobam,ze kreci go moje cialo,moja pupa. Piersi troche sie wstydze,bo karmie i wiadomo,ze ten biust nie jest juz idealny,mleko tryska i takie tam... ;) Uwielbiam kiedy caluje mnie po szyi. W ogole chodzi o okazanie czulosci i tego,ze mu zie ciagle podobam. Gadzety takie jak lubrykant,bielizna itp to tylko dodatek. Chociaz...bardzo chcialabym,zeby maz ubral mnie w perly <3 A potem sznury tych perel zdejmowal powoli ustami. Ach...rozmarzylam sie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Rewelacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Z pereł dluuugich jest obustronna korzysc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ktorego tygodnia po porodzie wracaliścię do sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće
a no ciekawe hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
jeszcze troszkę czasu do porodu nam zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno trzeba zacząć od jakiegoś masażu , pieszczot itp. kobieta po całym dniu z dzieckiem jest zwyczajnie zmęczona a jak facet naciska i zabiera się od razu do roboty zamiast jakoś zachęcić żonę to jest na straconej pozycji ;) wiem to po sobie jak sex ma wyglądać tak że się rozbieram kładę, a facet nie okazuje żadnych czułości tylko aby "bzyknąć" to od razu przechodzi ochota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
Masaż widzę dominuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz28
skoro taki sprawdzony temat to pokuszę się na to :) tylko co tydzien nie bede kupować masażystow:):p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo kwiaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po jakim czasie od porodu nie miałeyscie oporów na sexy bielizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×