Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w takiej sytuacji mogę złożyć skargę na kuriera?

Polecane posty

Gość gość
Witam. Dziś kurier DPD mnie powyzywał od "k***w" mam to nagrane (program w komórce ACR) zamierzam opublikować i puścić na youtube w środę.. To jest nie dopuszczalne!!! Nie chciał doręczyć na 3 piętro podobno domofon nie działał, co jest nie prawdą.. Miałam operację w poniedziałek(posiadam wszelkie dokumenty) i czekam na antybiotyk z niemiec który miał dojść kurierem - niestety nie tym.Jestem na silnych proszkach znieczulających musiałam zejść specjalnie na dwór i zostałam wyzwana od k***w i pijaczek by odebrać przesyłkę która nie była lekiem tylko inną przesyłką. Fakt jest jeden kurier nie ma prawa wyzywać mnie od cytuję "K***W i PIJACZEK". Starałam się przez ponad pół godziny do infolinii DPD dodzwonić- zero kontaktu (zrywane połaczenia). Co zamierzają z tym zrobić?. \Czy mam nagranie publikować\?.Paczkę odebrałam dopiero o 19,39 a nie jak piszą po 18 godzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szuja ja tez kiedya tak mialam. Z dhl. Zlapalam w koncu jakiegos kuriera z dhl na miescie i kazalam tamtemu orzyjechac bo pojade do ich pracy i przywiozl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Czyli podobna sytuacja, miała dotrzeć do mnie przesyłka z T-Mobile i juz dwa razy dostalam SMS-a informującego o tym, ze nikogo nie było : ) dziwne bo tym razem miał sie pojawić u mnie w pracy a jakoś go nie widziałam... Oczywiście tez nie zadzwonił... Jak w pon zadzwonia to powiem, ze w takim razie rezygnuje z ich mega promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książki, które zamówiłam na All... Kurier wcisnął w furtkę. Niestety przemokły i są do wyrzucenia. Już mógł chociaż przerzucić przez furtkę na posesję , choć mokro ale ryzyko , że ktoś mógłby z przechodzących sobie je najnormalniej wziąć mniejsze. Byłam w domu i nikt nie dzwonił ani na tel , ani na domofon. Chyba przerasta firmy kurierskie okres przedświąteczny, za dużo ludzi kupuje na odległość. Jeszcze teraz All ... mają tanie opłaty za przesyłki . A sprzedawca cóż tłumaczy, że to nie jego wina. Coraz częściej spotykam się z opcją odbioru w punktach Ruch, żąbka lub stacji paliw. Paczkomat jak pełny, to zawieźli pod inny więc trzeba jechać. Chyba stara poczta polska najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam super kuriera z dpd, zawsze się z nim idzie dogadać, jak wiem , ze musze gdzies niespodziewanie wyjść a mam przesylke za pobraniem to zostawiam mu pieniądze gdzies pod wycieraczka, on bierze, zostawia paczke ma dyszke z tego dla siebie nie dużo ale ma.. czasem na powrocie gdzies się znim umawiam, zresztą wiekszosc paczek zostawia mi pod domem gdy mnie nie ma, ale uwielbiam wspolprace z nim, ostatnio miałam paczke na zwrot ale zapomniałam przygotować, i nie zdarzyłam do niego zadwzoic żeby nie przyjezdzal, a on wadl i mowi ok i tak miałem po drodze , wpadne jutro:) eh ale trafil mi się kiedyś taki ku uuu uu tas z ups co zadzwonil raz a ja 5 minut później oddzwaniam a ten nie odbieta przy piątku!!! pisze do niego, dzwonie milion razy, w końcu wkurwila się i dzwoie na infolinie, ze maja go tu do mnie sciagnac!!! bo jest piątek a ja czekam na paczke, udało się tylko chciał abym podjechala 5 km ok, choć nie musiałam. inny z inpostu tez zaznaczyl, ze nie było mnie w domuchoc byam i zawiozl paczke oddalona ode mnie 20 km do punktu odbioru, ( jakiś sklep komputerowy_ o jeny ale bylam zła, zamówiłam buty za 1000zł które szy jak swieze buleczki a on mi taki numer wycina, ze nie dowozi paczki do domu!! i mi paczke wala z konta w kąt, ok dzwonie na infolinie i proszę o przywiezienie mi tej paczki z punktu odbioru do domu( mogłam po nia pojechać, ale chciałam powiedzieć kilka słow kurierowi!!) za kilka dni dzwonie i okazuje się , ze moja paczka trafila do nadawcy!! osz kur!! ale bylam zła, poleciała skarga, dzwoniłam kilka razy i za każdym razem jebałam na kuriera i na infolinie i do sklepu , z którego zamowilam buty!! ostatecznie dostałam buty 2 tygodnie od momentu zamowieia ale dostarczyl mi je już inny kurier inpost, wiec chyba zwolnionu=y i dobrze. ludzie kurierzy to wasza praca, nie jesteście bogami, którzy będą decydować, macie zadaniedo wykonania i to robcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamawiam za pobraniem. Nie da mi paczki, to nie będzie kasy. Może to sprawia, że przesyłki dochodzą na czas i są dostarczane do moich własnych rąk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak

Kr-902-Rm
Kobieta wyzywa ludzi.
Kloci sie na autostradzie, i powoduje prawie fatalne wypadki! Na odcinku 5 km, sie kloci z 4 samochodami! 4 prawie wypadki! Takiej osoby czeba oddebrac prawko! Zajezdzac droge! Mocno chamowac przed kims!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak

Kr-901-Rm
Kobieta wyzywa ludzi.
Kloci sie na autostradzie, i powoduje prawie fatalne wypadki! Na odcinku 5 km, sie kloci z 4 samochodami! 4 prawie wypadki! Takiej osoby czeba oddebrac prawko! Zajezdzac droge! Mocno chamowac przed kims!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×