Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do osob po 30stce, czy wyszaleliscie sie w mlodosci ?

Polecane posty

Gość maxxxx

Jeżeli dbasz o zdrowie, trenujesz, to młode laski wyrywasz całe życie 😉 taka prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
Dnia 30.05.2019 o 21:03, Gość maxxxx napisał:

Jeżeli dbasz o zdrowie, trenujesz, to młode laski wyrywasz całe życie 😉 taka prawda. 

Hahahaha dobry żart xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Af sgnmój

Żałuję że byłam 13 lat z jednym facetem. Do 29 roku życia.

Bardzo tego żałuję bo lubię facetów. Lubię seks a mój związek był już bez seksu i łączyło nas tylko dziecko.

Żałuję że z nim byłam tyle czasu i jak słucham dziewczyn które z jednym całe życie to🤢

Jak miałam 29 lat, poznałam innego faceta. Z nikim nie było mi tak dobrze. Teraz chicalabym z innym. Mam ochotę na facetów tak dużą że jestem na sieive zła że przegapiłam tyle szans z tym impotentem... Z którym nawet dzieci mieć nie mogłam bo nie dawało rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piit
3 minuty temu, Gość Af sgnmój napisał:

Żałuję że byłam 13 lat z jednym facetem. Do 29 roku życia.

Bardzo tego żałuję bo lubię facetów. Lubię seks a mój związek był już bez seksu i łączyło nas tylko dziecko.

Żałuję że z nim byłam tyle czasu i jak słucham dziewczyn które z jednym całe życie to🤢

Jak miałam 29 lat, poznałam innego faceta. Z nikim nie było mi tak dobrze. Teraz chicalabym z innym. Mam ochotę na facetów tak dużą że jestem na sieive zła że przegapiłam tyle szans z tym impotentem... Z którym nawet dzieci mieć nie mogłam bo nie dawało rady

masz w sobie kuurwy 2/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Af sgnmój
1 godzinę temu, Gość piit napisał:

masz w sobie kuurwy 2/3

No mam i?

Z ciebie też niezły kuuuurwiszon

Dziewicą szybko być przestałam😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Raczej sie wyszlałam, ale to nie znaczy, że na tym poprzestanę 😉 Nadal czuje sie młodo, zreszta większość ludzi ocenia mnie jako młodszą z wyglądu i tak się też czuję, na kilka lat mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Do panów którzy tutaj piszą otwarcie, że zdradziliby żonę. Jesteście żałośni. A wam wydaje się, że jesteście adonisami i wszystko wam się należy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×