Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarenka_

zakochalam sie w wykladowcy

Polecane posty

Gość gość
Ja wiem co nie przeszkadza temu, ze podobaja mi sie przystojni faceci, to chyba oczywiste? Sarenko korzystaj z zycia, jak pojdziesz na impreze i wyobraca cie kilku przystojniakow od razu zapomnisz o jakims profesorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu czytam same dziffki, co za ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka_
dziekuje kochane za rady, jednak u mnie musi byc najpierw zakochanie. nie umialabym sypiac tak z facetami jak kolezanki, za duzo rozmyslam, analizuje i czulabym sie z tym zle po prostu. jednak wam zycze udanej zabawy z waszymi przystojniakami i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka_
jezeli los bedzie dla nas laskawy, a mysle ze bedzie, to jeszcze sie spotkamy w okolicznosciach innych niz studentka-wykladowca. ja wiem, ze teraz i w najblizszych miesiacach i tak jestem niezdolna do zadnych zwiazkow, takze z nim. zlamane serduszka potrzebuja spokoju i odpoczynku od "milostek", zeby wrocic do normalnego stanu i funkcjonowac jakos. Niestety wrazliwosc i sentymentalizm to cechy utrudniajace mi zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zrobić z wykładowcą, który podrywa mnie na wykładach. Jest to fajny facet z tym czymś, podoba mi się ale problem polega na tym, że studenci gadają a oboje mamy rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co młodej lasce stary piernik, jeszcze nieatrakcyjny?? Ceń się i celuj w przystojnych, każdej ładnej należy się przystojne ciasteczko i prawie wszystkie zdajemy sobie z tego sprawę smiech.gifsmiech.gif Bierz z nas przykład Sarenko smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×