Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarnaAnielica

co zrobic gdy ksiadz odsuna od spowiedzi??:(

Polecane posty

Gość CzarnaAnielica

Witam wszystkich:) mam wielkie przygotowania..termin wybrany,goscie zaproszeni,praktycznie wszystko przygotowane. Moj wymarzony slub koscielny,niestety problem pojawil sie dzis gdy podeszlam do konfesjonalu. Nie dosc ze kleczalam i czekalam jak ks proboszcz przestanie czytac to jeszcze gdy powiedzialam ze nie bylam pol roku u spowiedzi to kazal mi wstac i wyjsc,bo on mnie spowiadal nie bedzie. Usilowalam mu tlumaczyc..przeciez chodzilam do kosciola.nic to nie dalo. Odeszlam od konfesjonalu zaplakana,narzeczony byl w szoku. Co z tym moge zrobic?mamy przeniesc cala uroczystosc gdzie indziej?boje sie teraz isc do spowiedzi:( mial ktos z was juz taka sytuacje?jezeli tak to czekam na jakas porade. Z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdz inny kościół, albo gdzie indziej idz do spowiedzi po karteczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale was potrafią upodlić te czarne pedofile a wy się tak dajecie i jeszcze im za to płacicie! ha ha ha ha ha ha - co za idioci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej było wynająć sobie jakiś ładny pałacyk i mieć od razu ślub i wesele w 1 pięknym i nie zawilgoconym w przeciwieństwie do kościoła miejscu? Chciałaś to masz. Nie rozumiem mody na branie ślubów w kościele, kiedy nie jesteście wierzący. To tak jakbyś chciała, żeby udzielał wam go indiański szaman. Ich obrzędów też nie robisz, nic dziwnego, że nie chcą. A przechodząc do rady, idź do innego kościoła. Są księża, którzy sobie olewają i spowiadają kazdego zawsze, próbuj do skutku a jak Ci któryś z kolei odmówi to wsuń mu stówę między te kratki i tyle. Jeśli już musisz do tej spowiedzi iść, ale ja bym nie szła mimo ślubu kościelnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaAnielica
Tylko ze jestem wierzaca ale leczylam dlugo pewna chorobe..4miesiace bylam w szpitalu i nie chcialam tam sie spowiadac. A teraz chce wrocic do tego bo sama odczowam taka potrzebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście zalosne. Uważacie ze jak ktos nie byl pól roku w spowiedzi to zaraz nie jest wierzący? Każdy ma prawo do nawrócenia a to ze ktos z jakiś powodów nie byl w spowiedzi nawet i rok nie oznacza, ze nie może dostac rozgrzeszenia. Wspolczuje Ci autorko, ze ten ksiądz tak Cie potraktował. Niestety przez takich ludzi kościół traci wiernych :/ Najlepiej to bym radzila Ci iść do takiego księdza, który prowadzi wspolnote dla młodzieży. Oni maja inne podejście, bardziej przyjazne ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się, bo trafiłaś na złego człowieka. Ja jestem wierząca i praktykująca. Mam wiarę, wydaje mi się, mocna bo przemyślaną. Wiarę w Boga Jedynego. Chodzę do kościoła na msze, na ucztę Boga a nie dla księdza. Tyle się o jednym z nich na przykład nasłuchałam, że jak szłam do komunii a on ją dawał, to odchodziłam- brzydziłam się go i nadal się brzydzę. Uważam za bluźnierstwo, że on ma czelność wychodzić do ludzi. Wiem o jednym, dwóch- jest ich tysiące niestety. To tylko ludzie. Zresztą wiem, bo myślę, że jedną czarną owcę duuuużo bardziej widać niż dziesiątki białych. Wierzę więc, że o wielu więcej jest prawdziwych księży. Dlatego idź po prostu do innego księdza i już. Mi się zdarza iść raz na dwa miesiące ale też nie iść od świąt do świąt. Nigdy mi się nie zdarzyła taka przygoda, jak Tobie a mam 44 lata. Nie denerwuj sie i skreślaj tego, w czym jesteś wychowana. TEN człowiek jest zły, INNI są w porządku :) Powodzenia! I szczęścia na życie, szczerze i ciepło życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś idiota. Mnie się zdarzyło kilka lat nie być u spowiedzi i nie usłyszałam złego słowa. Niestety, jak napisał ktoś wyżej tacy ludzie, którzy minęli się z powołaniem robią więcej złego dla kościoła niż jakakolwiek propaganda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz! zaraz! to kościół ma dostosowywać zasady wiary do was czy wy się macie stosować do zasad wiary - bo czegoś nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz to na co zalsuzylas;-)) pretensje mozesz miec tylko do siebie - zachcialo ci sie slubu koscielnego to trzeba bylo sie stosowac do zasad a takto maja cie w garsci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah co za bzdura -wg kościoła stoi-przynajmniej raz w roku spowiadać się......skąd ten klecha wymyślił to co ci powiedział? idź do innego spowiednika lub w innym kościele i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P********e katolickie pedofile. Jakbyś była chlopczykiem to by Cię nie przegonil . Jak ja się cieszę że jestem ewangeliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×