Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bckl

uchodźcy na KOS sytuacja turystów

Polecane posty

Gość olololo
jaka jest cena wypozyczenia auta? czy może jeszcze Pani coś doradzić . lecimy w czerwcu druga połowa... orientuje się Pani jaka wtedy bedzie pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda obecna sytuacja na Kos ? Wybieramy się w maju z rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, również interesuje mnie sprawa uchodźców na Kos? był ktoś niedawno? czy dalej są bardzo zaśmiecone miejsca po niedawnej fali uchodźców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos z Was będzie sie orientował w sprawie uchodźców to dajcie znać, ja wspólnie z rodziną lecimy w maju 2016 wycieczkę rezerwowaliśmy ją w listopadzie więc... Nie uśmiecha mi się przebywać przez cały czas w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie troche boje .... lece koniec czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos leci w czerwcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lecę z narzeczonym 5go czerwca z Krakowa do dzielnicy Marmari-może też ktoś leci wtedy ?:) czasem fajnie kogos poznać, pozwiedzać coś razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lecę z rodzinką 28 maja do Kipriotis ... czekamy na pierwsze info o sytuacji na miejscu nie powiem trochę się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lece 21 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lece 31 maja do Tigaki jakby ktos cos wiedzial o sytuacji w tym regionie prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę 29 maj na Kos właśnie lecz przeszukując cały internet nie znalazłem ani jednej wzmianki o jakiś niepokojących informacjach na Kos właśnie (tylko tą wyspą się interesowałem) warto moim zdaniem używając wbudowanego google tłumacza przeglądać lokalne greckie stronki gdzie można się dowiedzieć o wszystkim. sporo statystyk jest też na stronach UNHCR-ONZ. aktualnie jest tam podobno w zamkniętym obozie ok 50-60 uchodźców i są tam od prawie roku kiedy to w sierpniu 2015 był szczyt kryzysu. pojawiły się też podobno miejsca do szybkiego "odbioru" dużej liczby uchodźców na wypadek kolejnej fali żeby nie było takiego problemu jak w sierpniu 2015 czytałem też informacje że w ostatnim czasie (tydzień) nie przybył do wyspy żaden uchodźca a w ciągu miesiąca chyba mniej niż 15 i wszyscy byli od razu odsyłani do Aten i dalej na ląd grecki. cały czas od miesiąca śledziłem sytuację i teraz czyli od początku kwietnia zrobiło się trochę gorąco z uchodźcami na wyspie Chios ale to i tak ułamek tego co było w sierpniu 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam lecieć 8 maja do hotelu Summer Village. Był ktoś może tam albo ktoś się wybiera w tym terminie? Ja już byłam w Kos, w Masticharii w środku września 2015r. Uchodźców można było spotkać w samym centrum Kos (tak jak wcześniej ludzie piszą, koło komisariatu, obok portu) ale było jak najbardziej bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Za tydzien wybieramy sie na wyspę Kos do miejscowości Kefalos. Jak sytuacja z imigrantami? Spokój czy jest się czego obawiać(lecimy z dzieckiem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośkaaa
czy ktoś jest zorientowany w obecnej sytuacji co się dzieje z uchodźcami na wyspie Kos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno mają atakować niewiernych i ich wymordować, chyba, że przyjmą islam... ... żartuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy głupi jesteście tam jest ich chmara na YouTube widziałam filmik z płaczącymi grekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy że taki "uchodźca" ma czerwonkę i nasra a wasze dziecko w to wlezie .. A co do meritum Grecy stają na głowie by ukryć ten syf -tam regularnie przybywają łodzie z Turcji ..Cześć wyłapiaczęść się rozchodzi po okolicy . Jak chcecei by was "ubogacili' to wolna droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytając informacje na greckich stronach uzyskałem informację że na Kos jest na dzień 9.04 15 migrantów i tendencja spadkowa, ci co są to wysyłają ich podobno na ląd a nowi nie przybywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy na Kos (20 kwietnia) problemów z uchodźcami nie ma żadnych. Jesteśmy w miejscowości kefalos Villa Giorgos. Byliśmy w Kos i naprawdę ciężko spotkać uchodźców. Więcej u nas bezdomnych w mieście niż uchodźców na Kos. Wyspa jest bezpieczna. Polecam tez prywatne kwatery bo ludzie są przemili. Trochę spadły om obroty z turystyki wiec i ceny są atrakcyjne. Giorgos prosił żebym informowała że wyspa jest bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy z 2 letnim dzieckiem nie ma powodu do obaw. Polecam piękna bezpieczna wyspa. Wypożyczenie auta w Kefalos w kwietniu Manalis rent car Za dobę 20€, quad 15€ za dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnin
Witam! Interesowała mnie sytuacja na Kos ponieważ lecę 14.05 razem z rodziną. Kolega jest a raczej był tam ze Straży Granicznej na Kosie i przenieśli go na Lesbos ponieważ nie ma tam uchodżców i nie spodziewaja się ich na chwilę obecną co nie znaczy że nie są przygotowani na pewno o wiele lepiej niz w zeszłym roku a poradzili sobie, mówił mi że nawet na Lesbos ich nie ma. Spokojnie można jechać, wypoczywać, i cieszyć się pięknymi widokami wyspy. A co do uchodźców to bardziej powinniśmy się ich obawiać w Polsce ponieważ tam to oni maja jeden cel jak najszybciej się przedostać do Niemiec i ie potrzebują problemów a teraz Grecji zależy aby jak najwięcej ich przechwycić i odesłać do Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktoś się orientuje czy pod koniec maja można liczyć na częściej kursujące autobusy. Na stronie http://www.ktel-kos.gr/site_en/ktel-kos-local-bus-schedules połączenia Kefalos Kos są dwa dziennie ale na 31 października. Czy rozkład zmienia się wraz ze startem sezonu. Lecę 29 maja z Krakowa do Kefalos. Jeśli ktoś ma podobny plan to zapraszam do kontaktu: dominik.ryb@gmail.com. Zawsze będzie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina87600
hej ja dla zainteresowanych wakacjam na kos....wlasnie wrocilam z dzieciakami wszyscy nam odradzali te wakacje ale bylo super uchodzcow nie ma wcale nie wiem jak bylo w zeszlym roku ale teraz czysto i spokojnie ...pogoda piekna stare miasto urokliwe bardzo bezpiecznie (strach ma wielkie oczy) spotkalam duzo polek ha ha bardzo fajny bar na plazy w mastichari prowadzi polka horaizon i godna polecenia wypozyczalnia samochodow bros w ktorej pracownicy mowia po polsku a tak ze zycie nocne w kardamenie goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xseru
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×