Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bckl

uchodźcy na KOS sytuacja turystów

Polecane posty

Gość bckl

Dzień dobry. W najbliższym czasie planuje wycieczkę na Wyspę Kos. Podobno uchodźcy się tam znajdujący nie dają spokoju turystom. Czy ktoś w forumowiczów był na Kos ewentualnie wie jak sytuacja wygląda? Pr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boisz się studentko że uchodźcy będą Cię podglądać na plaży jak się będziesz goła opalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jedzie wypocząć a nie oglądać darmozjadów koczujących gdzie popadnie. Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno uchodzćy się błąkają i żebrzą o pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pojmuję; nie mogą ich zebrać, wsadzić na jakąś krypę obiecując przeniesienie w lepsze miejsce i zatopić na otwartym morzu? Problem można rozwiązać tanio i skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak będziecie śpiewać gdy wy będziecie spierrdalać na Bornholm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o sprawdzone informacje od osób, które były ostatnio na KOS. Wyjazd jest drogi i nie chce ryzykować niezadowoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryzykować niezadowoleniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz juz opłacony ten wyjazd czy dopiero planujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze ja byłam tam pare lat temu. Czysto, bez brudasów, naprawde przyjemne widoki :-) dobrze wspominam ten urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też właśnie kupiłem wakacje, jadę z dwójką małych dzieci. Potem się dowiedziałem o uchodźcach. Jak to wygląda? Jadę koniec sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym co się tam teraz wybierają, radze: 1. Pilnować portfeli 2. Nie wdawać się w dyskusje z uchodzcami A najlepiej 3. Siedziec na doopie w swoim ośrodku i tam się relaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 wziac ze soba rozowe okulary i przewodnik "jak spedzic fajnie urlop w pokoju na kos" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli lecicie do dużego ośrodka typu Village, macie spokoj, teren ogrodzony i bezpieczny. Gorzej ze zwiedzaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, na tych zdjęciach widać pełno bab arabskich z małymi dziećmi, świeżo urodzonymi, niby tak im tak źle w tych krajach z wojną a nie przeszkadza im to w bzykaniu się i rozmnażaniu ;/ nie myślą o konsekwencjach, a teraz Europa ma utrzymywać ich i ich dzieci!! niech walczą o swoje ojczyzny a nie przyjezdzając niszyczc Europę , tez bym nie chciała jechać na wakacje gdzie byłyby tlumy koczujących uciekinierow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez jade za 2tyg i chcialabym sie dowiedziec jak rzeczywiscie wyglada sytuacja - czy w kurortach turystycznych takich jak Tigaki tez sa uchodzcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
My też lecimy z Itaki i ponoć rzeczywiście są na wyspie kwaterowani w zamkniętych hotelach,w miarę szybko transportowani na ląd i do Europy. Każdy wie że są w sytuacji tragicznej i dlatego wypoczynek może być b.niezreczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosiłabym o informację na temat uchodźców od kogoś kto wrócił z Kos. Czy w dalszej odległości od stolicy są również obecni? Jadę a małym dzieckiem i wszystkie informacje będą dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś wróciłam z Kos. Od rodziny dowiedziałam się o problemie z uchodźcami. Jestem zaskoczona. Na miejscu nie spotkałam ani jednej osoby przypominającej te ze zdjeć publikowanych w mediach. W mieście Kos byłam dwukrotnie. Większość czasu spędziłam w Marmari. To były w 100% udane wakacje i myślimy o tym by wrócić w to samo miejsce w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również niedawno wróciłam z Kos. Wydawać by się mogło że nie się nie dzieje, ale niestety trzeba mieć oczy szeroko otwarte. Ci uchodźcy korzystają z miejsc przeznaczonych dla turystów. Nie wiem czy komuś np. byłoby przyjemnie odpocząć na ławeczce z dzieckiem jedząc lody w upalny dzień, kiedy wcześniej właśnie na tej ławeczce leżał-spał całą noc brudny (być może chory) uchodźca. To był tylko jeden przykład, więc trzeba się dobrze zastanowić czy warto jechać na wakacje na tą wyspę, może lepiej poczekać na następny rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niedzielę wrócilismy z 2 tygodniowego pobytu na wyspie Kos. Dwukrotnie bylismy w stolicy i tylko raz wudzielismy niewielką grupę uchodźców w parku. W Tigaki gdzie spędzaliśmy urlop nie było ani jednego. Wakacje były cudowne i każdemu polecam ta piękną wyspę. A ludziom, którzy zmuszeni byli uciekać z własnej ojczyzny należy okazać współczuie a nie bać się ich lub brzydzić. Często są to ludzie wykształceni, kulturalni. Ktoś napisał o żebraniu, nie wdziałam, żeby ktokolwiek żebrał. Oni czekają na przetransportowanie do Aten i nie zamierzają osiadać na wyspie. Niestety będąc dwa tygodnie dwukrotnie było mi wstyd za naszych rodaków, którzy w pośpiechu zwijali się z plaży widząc pana zbierającego opłatę za leżaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem teraz na Kos. 2km od miasta Kos. Wczoraj wieczorem tam pojechałam żeby zobaczyć co i jak. Widziałam jedna kobietę z małym dzieckiem ijedna starsza które zebrały na ulicy. Nikogo więcej. Uchodźcy nie rzucają się w oczy. Na wyspie w innych miejscach ich nie ma. Nie ma też problemu z wypłatą pieniędzy ale polka w recepcji powiedziała ze może się taki pojawić. Wiec radze jechać z gotówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wylatuje na Kos w sobotę z rodziną, żona ma obawy a ja myślę że to media tak groźnie przedstawiają sytuację. Na wakacjach zawsze trzeba uważać nie zależnie od uchodźców. Jak wrócę to napiszę jak było. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałam się zapytać jak obecnie wygląda sytuacja na Kosie? Chodzi mi konkretnie o dzisiejsze zamieszki, lecę w sobotę i trochę się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, tez lece z rodzina na kos w najbliższa sobotę... mam 0bawy bo lecimy z dwójką dzieci..również jestem ciekawa jak wygląda tam obecna sytuacja... proszę o jakieś info od wtajemniczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez chcialabym sie dowiedziec jak to wszystko wyglada, planowany lot mamy na 30 sierpnia i obawiam sie, ze moze do niego nie dojsc... jest bardzo zle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Chciałabym się dowiedziec jak obecnie wygląda sytuacja na Kosie? Lecimy w sobotę, więc poproszę o info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja wróciłem z Kos 2 tygodnie temu, byłem z 2 dzieci. Na kos nie widziałem żadnego uchodźca. Bankomaty oraz restauracje pełne. Ludzie się tam świetnie bawią. Nie ma czego się obawiać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle wygląda sytuacja i tyle w temacie. Jak nie musicie proszę nie lecieć. Burmistrz Kos obawia się rozlewu krwi i twierdzi że sytuacja wymyka się z pod kontroli. Scenariusz zmienia się z godziny na godzinę i nie na lepsze bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×