Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy w związku z tym że słucham metalu powinnam czuć się wyjątkowa czy nie?

Polecane posty

Gość dziewczyna od metalu
pewnie jak wejdę tutaj za rok to będzie wklejać ten sam bilet i zakładać dziesiątki nowych tematów jakim to ona nie jest indywidum. przecież na forach tematycznych czy w gronie metalowców by została wyśmiana, tacy są gorsi niż fani nightwish. najważniejsze to być sobą, a nie słuchać czegoś na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 czy jak wkleję bilet heavy metalowego zespołu Linkin Park zostanę Twoim chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednoczesnie krytykujesz ludzi sluchajacych nightwisha. Hipokryzja sie klania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kasia przyparta do muru i nie wie co odpowiedziec " Ciekawe gdzie, bo chyba nie w tej dyskusji, w której trolle wmawiają mi bzdury, które obaliłam dowodem w postaci specjalnie zrobionego zdjęcia, co trolli nie obchodzi i nadal próbują mnie zakrzyczeć :P "znajdź sobie wreszcie jakieś pasje kobieto " Przeciez często pisze o swoich pasjach, i nie, nie tylko o metalu. " nadal z wypiekami na ryju udowadniać na tym forum, że jest wielce tru " Nic takiego tu nie udowadniam.Czytasz w ogóle ze zrozumieniem, o czym jest cała dyskusja? sprowadza się do tego, że niby nie chodze na koncerty, a po tym jak wkleiłam zdjęcie, że i tak nie chodzę na koncerty bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od metalu
niestety tak to jest rozmawiaj z głupcem a sprowadzi cię do swojego poziomu. z pozerami ta sama zasada. nie ma to jak metalówa siedząca całą dobę na kobiecym forum i próbująca zabłysnąć katem :D dla niej pewnie nie do ogarnięcia jest sytuacja kiedy z ekipą budzisz się w pociągu jadącym nie wiadomo gdzie po z******tym koncercie gdzie była garstka z******tych osób a nie tłumy niepowołanych noobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, dla mnie tez jest nie do ogarniecia lezenie jak menel w zlym pociagu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kiedy zrozumiecie,że nie warto podejmować dyskusji z kimś prymitywnym,komu się wydaje,że wszystko wie najlepiej i po prostu prowokuje.''...Czasu,który minął już za nic nie kupim,szkoda więc go tracić rozmawiając z głupim...''podsumował pewien poeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pewnie jak wejdę tutaj za rok to będzie wklejać ten sam bilet " W sumie moge zacząć kolekcjonować bilety i je tu wklejać na kafe, ale jednak aż tak bardzo nie żyje tym forum, zebym miała tak robić :D a nawet gdybym tak robiła, to bym została zakrzyczana że "i tak nie chodze na koncerty bo" :D nie powiem, bawi mnie ta dyskusja i to, że nawet na zdjęcie biletu potraficie znaleźc mnóstwo "ale". Podejrzewam, że nawet gdybym wkleiła tu swoje moje własne zdjęcie na jakimś koncercie a obok tego aktualnie zrobione zdjęcie, na którym trzymam karteczke i udowadniam że to ja, to i tak zostałabym zakrzyczana, że to zdjęcie z jedynego razu, jak byłam na koncercie a poza tym jestem brzydka, obleśna i co tam jeszcze. Taki urok tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od metalu
bzdura, totalnie nie zrozumiałaś mojego przekazu a rozmowa z tobą to strata czasu. a skoro to forum ma taki urok, to po co tutaj siedzisz. z tego co widzę, to ani nie można tutaj sensownie popisać, ani nic szczególnego się nie dzieje. no ale może parę osób łyknie twoje pozerstwo, bo się totalnie nie znają na tym klimacie co widać po komentarzu o pociągu i menelach. także tego, siedź sobie dalej mi już szkoda czasu na pozerkę, która niemal się popłaczę, bo ktoś jej udowodnił lansiarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i próbująca zabłysnąć katem" nigdzie nie próbuję zabłysnąc katem. Po prostu taki bilet sfotografowałam, a wy zaczełyście miec do tego wielkie problemy, że kat komercyjny itp, to zaczełam o nim dyskutować. "Ciekawe kiedy zrozumiecie,że nie warto podejmować dyskusji z kimś prymitywnym,komu się wydaje,że wszystko wie najlepiej i po prostu prowokuje." No właśnie, nie powinnam dyskutować z takimi osobami, które myślą że wszystko wiedzą najlepiej o mnie, mimo iż mnie nie znają, po prostu mnie prowokują,a przynajmniej nie powinnam była tak się starać, wklejać namacalne dowody w postaci zdjęć, skoro nie spotkał mnie z drugiej strony zaden sensowny argument. I najlepsze jest to, że "druga strona dyskusji" nic mi nie udowodniła, za to ja pokazałam coś, co wskazuje na to, że się mylą, a i tak od teraz będą pieprzyć że nie chodze na koncerty bo tak sobie uroili. Cóż, przynajmniej się nie nudziłam podczas tej dyskusji :) Wspomne ją z smiechem na następnym koncercie na jakim będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od metalu
dla mnie ta muzyka jest jak powietrze i mam wielu przyjaciół w tym mojego męża, którzy żyją tą muzyką od lat. nikt z nas nie musi w przeciwieństwie do ciebie pisać sobie na czole, że słucha metalu, bo to naturalną siłą rzeczy widać i otoczenie o tym wie. tylko co z tego? jesteśmy po prostu sobą, a jak coś jest naturalne to nie ma się powodów by godzinami na forum udowadniać cokolwiek, po prostu ma się takie rzeczy gdzieś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"która niemal się popłaczę, bo ktoś jej udowodnił lansiarstwo. " NIKT NIC MI NIE UDOWODNIŁ TĘPA ISTOTO, a jeśli uważasz że tak, to pokaż w którym miejscu :D To ja udowodniłam innym, że jednak na koncerty chodzę, POKAZUJĄC BILET, mimo iż próbowali mi wmówić że nie. i nie płaczę, jestem rozbawiona, lubię się kłócić w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna od metalu ma racje, jaki metal siedziałby by dzień w dzień i na takim forum jak kafe się lansował? Jeszcze rozumiem specjale fora, gdzie można pogadać z podobnymi osobami i poznać owe zespoły czy coś, ale tutaj? Zresztą na 99% jest to po prostu kolejny projekt. Bywały tutaj już osoby słuchające ciężkiej muzyki, chociażby taka Noxelia czy Sacryfical Suicide, ale u nich tego lansu nie było i natarczywości, byli w tym naturalni a nie to co ten twój kafeteryjny kasiaszatanistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 18:15 zespól Linkin Park zagra 25 sierpnia w Rybniku,na stadionie naprzeciw psychiatryka,bilety jeszcze są,zabierz ją może na ten koncert,niech tak przy kompie naokoło nie siedzi.Może tego zespołu nie lubi,to na metalfest do Jaworzna czy coś, jest w czym wybierać, Woodstock też jeszcze itd.Within Temptation i Black Label Society zagra m.inn.z takich znanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*twór kafeteryjny miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dla mnie ta muzyka jest jak powietrze i mam wielu przyjaciół w tym mojego męża, którzy żyją tą muzyką od lat." to gratuluję, też chciałabym mieć męża w tych klimatach,zazdroszcie ci, ale co wlasciwie masz do mnie? :) "jaki metal siedziałby by dzień w dzień" wiesz, lekko aspołeczne metale-nerdy też istnieją, ja jestem introwertyczką, samotniczką, co nie powoduje automatycznie że tylko siedze w domu i nie wiem co ma charakter, osobowośc do bycia metalem. Znowu wymyślanie na siłe pseudoargumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma bycie samotniczką, introwertyczką do siedzenia na kafe? nic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"eszcze rozumiem specjale fora, gdzie można pogadać z podobnymi osobami i poznać owe zespoły czy coś, ale tutaj?" Tobie sprawia przyjemność zadawanie ponownie tego samego pytania na które odpowiedziałam już w tym temacie, i poza nim milion razy? " Zresztą na 99% jest to po prostu kolejny projekt." Wiesz, nie wiem nawet na czym ten słynny kafeteryjny "projekt" polega, bo siedze tu od dawna, i nikt mi nie wyjasnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gościu z 18:15 zespól Linkin Park zagra 25 sierpnia w Rybniku,na stadionie naprzeciw psychiatryka,bilety jeszcze są,zabierz ją może na ten koncert,niech tak przy kompie naokoło nie siedzi.Może tego zespołu nie lubi,to na metalfest do Jaworzna czy coś, jest w czym wybierać, Woodstock też jeszcze itd.Within Temptation i Black Label Society zagra m.inn.z takich znanych " Tylko black label society można określić jako zespół metalowy z tych wymienionych, a ostatni Metalfest był w 2013 roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co ma bycie samotniczką, introwertyczką do siedzenia na kafe? nic" to ty mi zarzucasz, że często nołlajfie przed komputerem, i uważasz, nie wiem czemu(tak sam brak związku przyczynowo-skutkowego, jak z tym robieniem zdjęć a chodzeniem na koncerty), ze z tego wynika, że nie mogę słuchac metalu, bo żaden metal tak nie robi. to ja ci mówie, że taki mam charakter i nie wiem co w tym dziwnego. Już rozumiesz, czy mam ci to narysować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie siedze tu dzień w dzień, wpadam tu najwyżej na kilka godzin. Przeważnie siedze na forum bardzo krótko, pół godziny, godzinke wieczorem. Gdzie to siedzenie "dzień w dzień"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam typa o nicku Sacryfical Suicide. Kiedyś był też gość o nicku Glen B, ale to było bodajże w 2008 albo 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×