Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy w związku z tym że słucham metalu powinnam czuć się wyjątkowa czy nie?

Polecane posty

na tle reszty społeczeństwa powinnam czuć się wyjatkowa? :classic_cool: może to zabrzmi infantylnie, ale osobiście wydaje mi się, że tak - nigdy nie byłam jak wszyscy, wybralam nisze, zamiast mainstreamu, tego co modne, plebejskie, tego co na czasie :P a wy co o tym sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
avril lavigne i nightwish to nie metal, a teraz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, brzmisz infantylnie. Do tego jestea dokladnie taka jak wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak .Bo już mało kto tego słucha. Metal juz dawno jest nie modny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wielokrotnie pisałam jakich zespołów słucham, i wielokrotnie wypowiadałam na temat tego co sądze o nightwish, budząc oburzenie fanów tego zespołu, więc nie wiem do kogo piszesz, ale na pewno nie do mnie. Może pomyliłeś/łaś tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo już mało kto tego słucha." mnóstwo ludzi słucha metalu, frekwencja na koncertach jest wysoka i nie ma problemu żeby spotkać metala na ulicy, ja licze metali i zawsze kilku dziennie nalicze. Co nie zmienia faktu, że na tle społeczeństwa to jest nisza :) "Metal juz dawno jest nie modny " I bardzo dobrze, moda jest dla plebsu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo malo ludzi slucha industrali, techno, rapu, country czy house. KAZDY gatunek indywidualnie moze stanowic pseudo nisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtorze jeszcze raz, bo widze, ze nie dotarlo: avril lavigne i nightwish to nie metal, a teraz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że np. takie house jest słuchane przez znacznie większy odsetek niż metal. I metalu nie słucha mało ludzi - trudno nazwac gatunek, którego fanów można spotkac w zasadzie wszędzie, a na koncerty przychodzi czasem nawet kilkadziesiąt tysięcy osób gatunkiem słuchanym przez niewielu ludzi. Po prostu metali jest malo proporcjonalnie do najpopularniejszych gatunków muzyki, a nie mało liczbowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@14:40: Martial Industrialu słucha jeszcze mniej osób, niż czystego Industrialu, czy Rocka industrialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powtorze jeszcze raz, bo widze, ze nie dotarlo: avril lavigne i nightwish to nie metal, a teraz " Zgadzam się z tym, sama pisałam wielokrotnie że Nightwish to nie metal, no i? http://f.kafeteria.pl/temat/f1/matko-boska-satanistyczna-jak-mozna-lubic-nightwish-p_6189752 Dlaczego mówisz wielkiej fance Death, Kreatora, Slayera i polskiego podziemia black metalowego o czyms takim? Pytam po raz kolejny, pomyliłeś/łas tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze statystyk wynika, ze metal ma jeden z najwiekszych fanbaseow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierć juz nie zyje, Kreator dawno sie sprzedal (Endorama) Slayer istnieje tylko teoretycznie, bo to juz nie Slayer, a polskie podziemie black to ostra kac kupa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ze statystyk wynika, ze metal ma jeden z najwiekszych fanbaseow" powtórze: metal ma dużo fanów liczbowo, ale nawet ta duża liczba stanowi niewielki odsetek społeczeństwa. Większość ludzi chodzi przeciez do jakichś klubów z muzyką elektroniczną umc umc itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie, w porownaniu do innych, niszowych gatunkow jest na drugim czy trzecim miejscu za popem i r'n'b :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Śmierć juz nie zyje, Kreator dawno sie sprzedal (Endorama) Slayer istnieje tylko teoretycznie, bo to juz nie Slayer, a polskie podziemie black to ostra kac kupa" Nie obchodzą mnie twoje denne opinie, nie wiem też jakich zespołów z polskiego podziemia słuchałes/łaś(zapewne tylko jakichś z lat 90 i nic z nowej fali po 2000 i po 2010 roku, takiej jak Furia, Odraza, Voidhanger itp), nie wiem co w związku z tym że Chuck Schuldiner nie żyje(to ma świadczyć przeciwko temu zespołowi, że frontman umarł? :D ) i nadal nie wiem, czemu wyskakujesz z jakims Nightwish i Avril Lavigne, może mi w końcu wyjaśnisz? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No wlasnie nie, w porownaniu do innych, niszowych gatunkow jest na drugim czy trzecim miejscu za popem i r'n'b " No nie wiem, fakt że gdzie sie nie pójdzie to zawsze jakichś metali sie widzi - czy na zakupy, czy na uczelnie, czy się idzie po ulicy, ale wydaje mi się że ranking gatunków muzycznych w Polsce pod wzgledem tego, ile osób ich słucha wygląda mniej więcej, jak wynika z moich obserwacji, tak: 1.pop 2.muzyka elektroniczna 3.rap 4.rock 5.metal 6. bardziej niszowe gatunki, jazz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamietam to badan nie przeprowadzalas, a twoje obserwacje nagina twoja chec bycia oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metal to muzyka szatana-gratuluję wyboru, jesteś wyjątkowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dobrze że czujesz się wyjątkowa i nie ma znaczenia z jakiego powodu z takim nastawieniem do życia napewno dalej dojdziesz niż gdybyś miała kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jeszcze chodziłam do liceum to w mojej klasie metalu słuchały 3 osoby, a w większości klas nikt nie słuchał, teraz w mojej grupie na studiach tylko ja słucham metalu, choć widze innych metali na uczelni, ale niedużo. To chyba nie jest jakiś wielki odsetek, sama przyznasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metal wyszedł z mody na początku lat osiemdziesiątych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile osob sluchalo folku, country, jezzu, poezji spiewanej? Trzy osoby w jednej klasie powiedzmy 30 osob to wcale nir malo, a nie sadze zebys rozmawiala z KAZDYM w szkole i wiedziala czego sluchaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metal wyszedł z mody na początku lat osiemdziesiątych " Znowu to samo powtarzasz trollu-katarynko? Ty te zdania skadś tu wstawiasz metodą kopiuj-wklej, że w każdym moim temacie piszesz DOKŁADNIE to samo, słowo w słowo? ale ty nudny jesteś, zmień melodie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym forum przewinęło się sporo osób słuchających metalu nawet wrzucali jakieś linki itp kiedyś nawet powstał topik o metalu, ale nikt aż tak się nie afiszował na każdym kroku, dla mnie jesteś przykładem pozerstwa i nic w tym wyjątkowego bo takich pozerków jak ty jest wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego w dniu dziecka:-Pżebyś więcej nie siusiała do łóżeczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ile osob sluchalo folku, country, jezzu, " tego faktycznie nikt(chyba że za folk można uznać folk metal...), ale elektroniki, rapu czy indie rocka słuchało wielokrotnie więcej osób niż metalu :P "poezji spiewanej?" Jacek Kaczmarski, kilka osób słuchało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×