Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy w związku z tym że słucham metalu powinnam czuć się wyjątkowa czy nie?

Polecane posty

Gość gość
tak te z neta są dla ciebie na wyciągnięcie ręki, bo na koncertach nie bywasz. ja bliżej mam na dysku setki zdjęć z koncertów ze znajomymi i jest co wspominać są to zdjęcia z koncertów na których faktycznie byłam i dla mnie takie są na wyciągnięcie ręki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko napisałam logicznie, tylko trzeba umieć myśleć. a teraz spadam, bo i tak obrócisz kota ogonem na tym trollskim forum. dla mnie jesteś nikim, zwykłym projektem i dla osób siedzących w klimacie też. błyskaj sobie przed trollami, prawikami i innymi kafe tworami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak te z neta są dla ciebie na wyciągnięcie ręki, bo na koncertach nie bywasz" Chodze na koncerty. Nie wiem, dlaczego sądzisz, że nie. to co napisałaś, to nie jest logiczny argument. Stąd, ze wklejam łatwo dostepne i dobre zdjęcia z neta, zamiast prosić o nie znajomych lub kopiowac z ich facebooka NIE wynika, że nie chodze na koncerty, i nie wiem w jaki sposób miałoby. Radze popracowac nad logicznym myśleniem i wyleczyć swoje paranoje, bo rzucasz absurdalne oskarżenia :) "ja bliżej mam na dysku setki zdjęć z koncertów ze znajomymi " a ja nie kolekcjonuje na dysku zdjęć ze znajomymi. Takie to dla ciebie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słucham metalu praktycznie od dzieciaka, większość moich znajomych to moja ekipa w klimacie, znam osobiście kilkanaście zespołów m.in. odraze, w której gra mój dobry przyjaciel więc naprawdę nie zabłyśniesz, załóż sobie kolejny temacik ktoś nie w temacie się na pewno nabierze na twoje ściemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co wstawiasz mozna cyknac dobrym fonem. Laska ma racje, pozer jestes i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszystko napisałam logicznie, " Nie. Napisałaś że nie słucham metalu i nie chodze na koncerty bo wklejam zdjęcia z metalfestu z rockmetal.pl na kafeterii zamiast zdjęcia które sama zrobiła, albo zrobili znajomi. To nie jest logiczne, w zasadzie nadal nie wiem jak powiązać to ze soba. "" dla mnie jesteś nikim, zwykłym projektem i dla osób siedzących w klimacie też." Wiesz, mało mnie obchodzi co sobie myślisz, nie będe udowadniała, że nie jestem wielbłądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To co wstawiasz mozna cyknac dobrym fonem. Laska ma racje, pozer jestes i tyle " Nie, nie ma racji. Słucham metalu, chodze na koncerty. I nie wiem dlaczego z powodu iż wrzucam zdjęcia z neta które mi się podobają miałoby świadczyc, że nie. Może ty mi teraz wyjaśnisz, skoro "mistrzyni logiki" już uciekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bywając na wielu koncertach siłą rzeczy ma się jakieś zdjęcia zespołu wykonane przez siebie i takie wkleja się chętniej niż komercyjnego festiwalu. nie pogrążaj się dalej, jutro założysz nowy temat i ktoś na pewno łyknie twoje ściemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona juz wyjasnila. Gdybys bywala na koncertach nie wstawialbys w kolko tych samych zdjec z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierz mi od lepszych jakościowo zdjęć wolę wykonane przez siebie nawet po pijaku rozmazane, ale własne i one bardziej oddają klimat koncertu iż wymuskane zdjęcia z festiwalu no ale co ty możesz o tym wiedzieć? zamiast iść na koncert wolisz gnić a damskim forum i udawać indywidum, którym nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo i tak obrócisz kota ogonem na tym trollskim forum" i jeszcze jedno - nie wiem gdzie widzisz obracanie kota ogonem. To ty piszesz nielogiczne niezwiązane ze soba bzdury - na podstawie na siłe wymyślonego, dziwnego argumentu o zdjęciach, twierdzisz że nie chodze na koncerty i nie słucham metalu, mimo iz logicznie to z tego w ogóle nie wynika. Już rozumiesz, czy znowu napiszesz coś nielogicznego, przeplatanego argumentami ad personam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bywając na wielu koncertach siłą rzeczy ma się jakieś zdjęcia zespołu wykonane przez siebie" Ja takich zdjęć nie robię. I znam inne osoby, które też nie robia. Wole poszaleć w pogo, patrzeć na scene, napic się piwa. A ludźmi którzy stoją jak kołki filmując koncert gardzę. A nawet gdybym robiła zdjęcia, to czemu miałabym wklejać akurat moje zdjęcia? "nie pogrążaj się dalej, " ty się pogrążasz, piszesz nielogiczne bzdury, albo myślisz że wszyscy są tacy jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o zdjęcia, ale fakt, że wklejasz cały czas jedno i to samo zdjęcie z komercyjnego festiwalu mnie po prostu śmieszy :D widać, że nie masz pojęcia o prawdziwych koncertach w piwnicach. do tego jeszcze te udawanie wyjątkowej, wymienianie zespołów, które nie są jakoś bardzo oryginalne i stwierdzenie, że fora tematyczne są do kitu i lepiej popisać z samą sobą na kafeterii :D no daj już spokój pozerku, wstydu oszczędź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty? Gardzisz? W pogo w zyciu nie bylas. Jak juz gdzies kobiety nie beda mile widziane to w pogo wlasnie (a nie na forum), bo zaden facet nie chce lasce przypadkiem z lokcia w nos dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio myślisz, że jak ktoś cyknie zdjęcie jedno na parenaście koncertów to stoi cały czas jak kołek? argumenty z d**y, nie raz się cyknie zdjęcie nawet nie pamiętając, czasem coś się dostanie od ludzi, mam też kumpla który koncerty uwiecznia, bo taką ma pasje i on zawsze czymś dysponuje. nikt kto chodzi regularnie na koncerty i ma towarzystwo nie wklejałby zdjęć z jakiegoś festiwalu, no proszę cię. jesteś zwykłą pozerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, wkleje zdjęcie biletu z jakiegoś koncertu, by wam udowodnić, że na koncerty chodzę, co wy na to? tylko poczekajcie jakiś czas :) poszukam bilet i zrobie zdjęcie a obok kartka z dzisiejszą datą i godziną :) co wy na to? haha, ale bedzie wam teraz głupio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* z jakiegoś festiwalu z neta, na którym nie był nawet. jak ktoś siedzi w klimacie i chodzi na koncerty to zawsze ma jakieś własne zdjęcia a nie ściąga z go ogle grafika :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekstem o pogo sie pogazyla. Nikt nie lubi lasek ktore pchaja sie w pogo i kazdy na nie uwaza. I to wie KAZDY kto chodzi na koncerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, z juwenaliow wstawi :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz wklejać a głupio mi nie będzie, bo bilet można mieć skądkolwiek. ja jakoś nigdy mojej "klimatyczności" udowadniać nie musiałam, a ty z wypiekami na polikach musisz może pomyśl dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kumpla metalowca ktory wysmial takie oboszenie sie na kafeteryji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o tym piszę, że jak ktoś jest metalowcem to nie potrzebuje wklejania zdjęć z g og le gr afi ka na takie foru m i takiego lansiarstwa. straszną mam alergie na pozerstwo :D dla mnie i moich przyjaciół to śmieszne, a jesteśmy dosyć konkretni, bo potrafimy jechać na koncert na drugi kraniec Pol s ki, nie raz budziliśmy się w pociągu skacowani jadąc w odwrotną stronę niż trzeba. śmieszą mnie takie osoby siedzące 2 4 h przed kompem, wklejające foty z neta i robiące zdjęcia jednego bil et u z koncertu, które myślą, że są wielce oryginalne. współczuję, bo my będziemy mieć wspomnienia a ta będzie chyba swoje stare posty czytać :D nic tu po mnie, lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze prawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie będzie, bo bilet można mieć skądkolwiek. ja jakoś nigdy mojej "klimatyczności" udowadniać nie musiałam," Za to ty mi każesz "udowadniać klimatyczność", w tak idiotyczny sposób :) Proszę, bilet z koncertu Kata: http://pokazywarka.pl/dwwrky/ I co, skąd go mam, chce poznać twoją paranoiczną teorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat nie masz sie czym chwalic. Mnie by bylo wstyd tak sie schlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wooow,byla na jednym koncercie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tekstem o pogo sie pogazyla. Nikt nie lubi lasek ktore pchaja sie w pogo i kazdy na nie uwaza. I to wie KAZDY kto chodzi na koncerty " To ciekawe, bo ja pierwszy raz słysze, żeby ktoś mnie nie lubił bo wchodze w pogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja cie wrzuciła jeden bilet i to z koncertu kata który jest mega popularny i komercyjny :D gdybyś faktycznie miała takiego hopla na punkcie metalu to miałabyś cały stos biletów a nie z wysiłkiem bilecik z koncertu kata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×