Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego wy mnie tak nie lubicie?

Polecane posty

Gość gość
I tu się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu mnóstwo osób które piszą w bardzo chamski sposób, totalnie prymitywnych. Czasami pisze w obraźliwy sposób dla innych :P ,ale zawsze staram się stosować merytoryczną argumentacje w dyskusji, a w odpowiedzi spotykam się z argumentami ad personam i obrażaniem. co więcej mam wrażenie że dla większości tutaj miarą tego, kto wygrał dyskusje jest to, kto stosował lepsze bluzgi, odzywki rodem z gimnazjum, a argumenty się zupełnie nie liczą - zobacz chociażby tą ostatnią dyskusje o chodzeniu na koncerty metalowe - udowodniłam ZDJĘCIEM, że chodzę, a trolle i tak mnie wyzywały że nie chodzę, bo oni mają racje, bo tak, bo potrafią mnie zakrzyczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego że jesteś inna a ludzie nie lubią jak ktoś się czymś wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam Cię lubię, choć czasem bywasz irytująca.😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedna rzecz na kafe - dla wielu osób tutaj, cokolwiek bym nie napisała, to jest to powodem do zaprzeczenia temu na sile i obrażania mnie. Piszę o historii, filozofii - "jesteś pseudointelektualistką, a takie wywody z google i wikipedii też potrafię napisać", piszę o metalu "nigdy nie bylaś na koncercie metalowym pozerko, co z tego że wkleiłaś zdjęcie biletu, ha ha ha Kat, jaki komercyjny zespół, na taki koncert chodzą pozerzy", pisze o religii "jesteś tępa, gimboateistka itp", pisze o głupocie ludzkiej "Sama nie jesteś mądrzejsza!!!!" I tak bez przerwy. Siedlisko frustratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś głupia :(, nudna :( i sztuczna :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 coś zlatujesz projektem cafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, mam pytanko. Czy lubisz być czule przytulana? To nie jest żaden trolling, ani propozycja, tylko normalne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś stała byalczynia i odpowiadasz na ataki. Co do mnie - mimo, że merytorycznie się w wielu przypadkach zgadzam, uważam, że sposób przedstawiania swojego zdania jest zbyt narzucajacy i często coś opiniujesz podpisujac jako fakt. Sama widzisz jakie jest to forum. Tu się wchodzi albo dla wyłania jadu albo dla beki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. ja wchodzę głównie dla beki, ale przyznam, że kiedyś można tutaj było normalnie z ludźmi porozmawiać, ale parę lat temu, kafe zaczęła schodzić na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz sluchac Avril 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Cię zupełnie ale siedzi tu dużo hejterów więc nie trzeba wiele by Cię nie lubili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:44, ale spójrz na ten temat w którym mi zarzucano, że nie chodze na koncerty http://f.kafeteria.pl/temat/f1/czy-w-zwiazku-z-tym-ze-slucham-metalu-powinnam-czuc-sie-wyjatkowa-czy-nie-p_6248833 Patrz co oni piszą: Najpierw pisza że nie chodze na koncerty metalowe, a jako argument dają to, że w moich tematach o metalu wklejam zdjęcia z internetu, zamiast zrobionych przeze mnie - no i do tej pory nie rozumiem jak jedno z drugim się wiaże i jak to ma udowadniać że nie chodze koncerty i po co miałabym wklejać samodzielnie zrobione zdjęcia? nie wyjaśnili, poprzestali na stwierdzeniu "to logiczne i już, nie odwracaj kota ogonem!" Żeby im udowodnić, ze chodzę(nie przejełam sie tym mocno, bo prostu chciałam zobaczyć jak zareagują), wkleiłam zdjęcie biletu z koncertu Kata. I co odpowiedzieli? Że to "żaden dowód", bo Kat to komercyjny zespół, że to "nic nie udowadnia", ze jak pokazuje tylko jeden bilet to byłam tylko na jednym koncercie w życiu, a na koniec wrócili do starej spiewki że nie chodze na koncerty bo jestem pozerką, bo tak i już, i na metalu się nie znam bo tak i już. Ta dyskusja i jej poziom przekroczył w moim odczuciu granice żenady. Mam wrażenie że staję się powoli gwiazda kafeterii, taką jak Nox, i zczynam mieć już grono stałych hejterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni się z tobą droczą a ty traktujesz to poważnie nie wierzą tobie to h...... im w d....... nie ma się czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muze kupujesz na CD czy podpierrdalasz mp3 z netu?:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już pisałem, ja Cię lubię, chociaż czasem prowokujesz mnie do kłótni z Tobą, ale zarejestrowanie się na kafe, uważam za Twój błąd, ponieważ co nie napiszesz, czy to będą pierdoły, jakich wiele, czy coś sensownego, jak temat o historii, to i tak ludzie są przeciwko Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku, dziewczyno jaka ty jestes ciezka... Te twoje rozmyslania, ta twoja nadgorliwosc z ta muzyka, te twoje argumenty z kosmosu... Dziwisz sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxy nigdy nie dogonisz bo ona była prawdziwa a ty jesteś praktycznie anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś noxy nigdy nie dogonisz bo ona była prawdziwa a ty jesteś praktycznie anonimowa x co fakt, to fakt, Noxy nie da się przebić na tym forum, pobiła i Lookrecje i Wawruszkę. Szatanistka jakby chciała zbliżyć się do tych person, musiałaby wysypać się z danych, fot twarzy + jakaś intymna fota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum niby można pisać na każdy temat,ale jednak nie warto,bo wszystko obraca się przeciwko tobie.Może zmienić słowo dyskusja na "hejcenie"ogólne i wtedy wszystko jasne.Może jeszcze ostrzeżenie,że nie jest przeznaczone dla osób wrażliwych i obrażalskich :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli masz stałego, zarejstrowanego nicka, piszesz sporo, nieważnie czy pieprzysz bzdury, czy piszesz mądrze, to niestety wcześniej czy później jest się skazanym na hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×