Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

Zza odwagę Ciebie lubie....a w piekle będzie cudownie:)Zjawo daj mi Pokute i rozgrzeszenie ,czyli Daj mi siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam, nie odmowie...tylko plan piekielny obmyslic bym musiala, a Ty pomoc, bo sama diablica nie bede, wspolwinny musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes z Kielc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropna ta Twoja godzina! Najzimniej :) ja powoli sie pakuje, ale to naprawde powoli, bo nie cierpie ukladac ubran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goracy, mowisz?:) Powiem Ci, ze u mnie sliczna pogoda dzisiaj, moze przez Ciebie. Wracam do ubranek, juz prawie skonczylam:) A potem musze zdobyc jakas muzyke na 1600 km....jakies meczace te wakacje na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
he he tak wszystko moja wina,biore to na klate....sama widzisz,że męki nie tylko te miłe mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, nie takie straszne te meki:) Poradzilam sobie ze wszystkim i jestem prawie wolna. Szkoda tylko, ze tak sie mijamy ostatnio...Ale jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak! najpierw wesele, a potem juz wszystko spontanicznie:) Ciesze sie, dawno nie bylam w Polsce tak na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo tak zapomniałem o weselu:)Masz trzy tygodnie,więc to co będziess chciała będzie dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj to już niech się wszyscy boją co cię na swojej drodze spotkają....na pogode nie mamy wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×