Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

masz racje. w takim razie idz w gosci.. bedziesz miala lepsza miejscowke ;) po co samotnie siedziec w ogrodzie, kiedy mozna w towarzystwie.. i na dodatek tuz obok grila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwrotnie wlasnie! Wiesz co Francuzki podaja z grilla! Trzeba uciekac do domu! Ale to za jakis czs, bo zanim on to rozpali....Ciekawe ludki, Ci moi sasiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi tubylczy rowniez.. wiesz dlaczego sie zeni z kubanka? zeby zaoszczedzic na ogrodniku i nie tylko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mozna, ja tam chcialam ogrod na dziko! I, po 3 tygodniach w Polsce, mam ogrod taki jak chcialam:) A jakie pomidory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie dzikie ogrody, dlatego nie pozwalam wycinac wszystkich "chwastow" .. sa zbyt piekne. poza tym, moga sie okazac przydatne ;) pomidor to chwast, wiec nie dziwne, ze pieknie wyrosl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm Hm.....wiem, pieknie, ale tu jest taki dlugi waski ogrodek....poradze sobie, pol na pol ...dziko-poukladany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugi i waski? .. to nie poszalejesz :) dobrej nocy zjawo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 dziś Róża to imie Peewnej......ona tu nie wroci,bo .....cdn nastapi...chciałaś to masz i znikniesz szybko....chociaz mam nie wiele ale ma raka i sie z tym boryka ale przez telefon jest dziwką ssa,połyka i ma orgazmy.nawet chlapie c**a przez tel.....jak ją nazwać jak nawet mi dała swoją masturbacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 dziś powiem wiecej kazała dziś rano....kurde obudziła mnie o siodmej zebym edytwał posty ze szlochem płaczliwym ....tak zrobiłem,ale nie bedzie tak ,że ja źły a ona bedzie obracać kazdego jako nie winna......sama tego chciała to ma....myślała,ze buźki bedzie rozdawac a po nocy na tel. sie pieredolic a rano jakby nic otrzepie sie i dalej kafe.....hipokryzja......zgadnijcie czemu zjawe i fride nigdy nie wyzwałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 dziś A połyka i gardło wystawia jakby p****li sie na oglądała....miałem służbe qa ona chciała,zebym poszedł do kibla i sie strzepał...Taka jest wasza Peewna.lubi sie j***c na morgi ale faceta nie chce....ciekawe dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 dziś Ja nic nie ukrywam,miała dwa orgazmy.....chyba i ja też...po prostu zrobilismy sobie dobrze,ale nie lubie jak robi z siebie świętej i kocha was a mysli co innego.....Gucio za stary jesteś i lekki oblech jak juz prawda to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze mi tutaj zadnych nielegalnie zdobytych tasm nie przynosic! Nie ma Pana Domu, wiec ja pilnuje porzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Domu zmywa ściany, czaje bejerę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taśmy są legalne, pan domu nie zniósł zawodu miłosnego i upublicznił fakty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie moja bajka, ani wczesniej, ani teraz. Dopoki sama czuje sie Tu dobrze, nic zmieni mojej opini. Ja sie w zadne uklady nie pakowalam, wiec, jak lubilam Pana Domu, tak dalej bede go lubic. Opinia publiczna nigdy nie robila na mnie wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wiec, nie wiem tylko po co wszystko tak rozdmuchujecie? Przeciez to prywatna sprawa. Jak brukowiec!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjawa udzielasz sie z gościa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatna sprawa była do momentu, jak Jaca wywalił wszystko na ogóle. Widzę że ty jak Frida, lubisz palić głupa i odwracać kota ogonem bez sensu, byle popleplać z konfiturą ze śledzia. twoje prawo demokracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo paląca głupa nawet tu trafiła:D super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w c**e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ta sprawa nie dotyczy, i przestan sie tu na mnie wyzywac. Ja p*****le takie forum! ja wole tu o glupotach gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba głupoty gadać :) dobra już nie wklejam, przecież to prywatna sprawa wykradziona z placusiowego maila :D strzaleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrożnie z chlapaniem Nocna, kiedyś Jacenty straci humor i będzie kupa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrrrrr..... tfu! pluję ci w mordę, szczecinski konfidencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×