Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

Skarbie, ja tu sama siedziec nie zamierzam, bo to juz nawiedzony dom:) czytasz czasem wiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam,ale fakt nie często:)jestem tam....Nie przejmuj się kimś co nawet na oczy nie widziałaś ani nie poczułaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NocnaZjawa wczoraj To nie moja bajka, ani wczesniej, ani teraz. Dopoki sama czuje sie Tu dobrze, nic zmieni mojej opini. Ja sie w zadne uklady nie pakowalam, wiec, jak lubilam Pana Domu, tak dalej bede go lubic. Opinia publiczna nigdy nie robila na mnie wrazenia 1 Szkoda, że nie robi na Tobie wrażenia nie opinia publiczna, ale upublicznienie priva i to w najbardziej obrzydliwej formie. To, z kim się zadajesz, wiele mówi o Tobie samej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek, czemu myslisz, ze ja sie nie przejmuje? Czy mam latac wsrod tych ludzi i im cos gadac? Ciebie nie bylo, a wczesniej nie wiedzialam. Nie chce, zeby bylo Ci smutno, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na jedno oko:) ja nie gine,jedynie moge się zawieruszyć na czas nieokreślony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli martwic sie nie trzeba:) To dobrze, ale brakowalo mi Ciebie. Frida dotrzymywala mi towarzystwa, musze podziekowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjawo przejdź lepiej z jackiem... na priv. :D P Z takim godnym zaufania człowiekiem na pewno będzie Ci się bardziej komfortowo wtedy rozmawiało, a wiesz: wszystko co mu powiesz to kamień w wodę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz, co tu mi gadaja? Prosze Pan i Panow, aby przestali dawac mi dobre rady i zajeli sie soba! UPRZEJMIE PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się,życzliwych ludzi tutaj jest od groma rtylko szkoda,że bez imienni i żyjący kim innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni maja po kilka imion:) Mnie to nie rusza, niech sie pobawia, biedne ludki. Zawsze cos do mnie mieli, taki ich sens zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, wstydzic sie bede:) ja mam jakos dziwnie, to pewnie po wakacjach, rytm mi sie zagubil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie budze tak nagle! odwiedzam Cie zawsze, kiedy nie spisz:) moze masz w domu jakies duchy niekulturalne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem zawsze można jak się trybiki zgrają...no nic tak czy inaczej jest o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trybiki mowisz....on skasowal swoje auto w drodze z lotniska i musielismy jechac dzien wczesniej i przez Amsterdam! ja jestem zawiedziona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×