Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

94zł zniżki na noclegi rezerwowane przez airbnb!

Polecane posty

Gość gość

Ok, to co robię to trochę prywata, ale chcę w lipcu jechać do Pragi i chcę obciąć budżet tego wyjazdu ;) www.airbnb.pl/c/lbieniek2?s=8 Jeżeli zarejestrujecie się na portal przez mój link to automatycznie dostaniecie zniżkę na rezerwowanie pokoju/mieszkania przez Airbnb na całym świecie w wysokości 94zł. Haczyk? Całkowita wartość rezerwacji musi wynosić przynajmniej 75$ (czyli trochę mniej niż 300zł). Np. dwudniowy pobyt w mieszkaniu z sauną w Zakopanym (całe mieszkanie do dyspozycji) już przekracza tę minimalną kwotę powyżej której można korzystać ze zniżki ;) Oferty są właściwie z całego świata, w różnych przedziałach cenowych i o różnym standardzie. Można wynająć całe mieszkanie czy nawet willę z basenem, a można też tylko pokój. Słyszałam, że niektórzy oferują nawet noclegi w igloo czy w domku na drzewie, ale jeśli chodzi o takie "ciekawostki" to sama znalazłam tylko stary samochód (ustawiony na czyimś podwórku na przedmieściach Berlina) do wynajęcia za grosze :P Dodatkowo same możecie udostępnić w ten sposób nieużywany pokój w waszym domu czy mieszkaniu (albo całe mieszkanie) i trochę sobie dorobić, ale to nie jest obowiązkowe ;) Co ja z tego mam? W momencie gdy ktoś kto zarejestrował się z mojego linku wynajmie pokój czy mieszkanie za przynajmniej 75$ to w chwili zakończenia jego pobytu ja dostanę 94 złote (25$) zniżki na moje rezerwacje i pojadę na tańsze wakacje ;) (Nie dostaje się zwrotu w gotówce) Zniżka tego kto się rejestruje pojawia się AUTOMATYCZNIE i można z niej skorzystać już przy pierwszej rezerwacji (powyżej 75$). Tak, po założeniu konta możecie wygenerować swoje linki i sami robić to co ja teraz ;) Do dzisiaj to mój chłopak rezerwował miejsca ze swojego konta, ale dowiedzieliśmy się o zniżce więc postanowiłam założyć własne żeby z niej skorzystać. Doświadczenia mam pozytywne i chyba wolę ten sposób podróżowania niż CS bo kiedy wynajmuję tylko pokój (a nie całe mieszkanie) to też spotykam kogoś miejscowego, kto może mi doradzić w sprawie zwiedzania i z kim mogę pogadać jeśli się polubimy, a jeśli to nie jest osoba w moim guście to nie ma ciśnienia, że muszę spędzać z nią wieczór. To chyba idealna opcja dla tych co czują się skrępowani korzystając z couchsurfingu ;) Upraszam Administratorów tego forum o wybaczenie, że wrzucam tu coś takiego, ale chyba wszyscy mogą na tym zyskać więc to nie taki znowu zwykły spam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena33
Ja tutaj mam link z 95zł na start: www.airbnb.pl/c/botlowski?s=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×