Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dom seniora

Polecane posty

Gość martunia9093
Jeśli już musimy umieścić bliskie osoby w takim miejscu, to trzeba dokładnie się rozejrzeć, sprawdzić opinie i zadecydować, czy miejsce jest odpowiednie. Ze swojej strony mogę polecić Wam http://domseniora24.pl/ bo to miejsce, gdzie wszystko jest nowe, czyste i zadbane, a starsi ludzie mają np. gdzie się rehabilitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberi
Czy dom seniora to dobre rozwiązanie - to zależny od sytuacji. Jeśli już naprawdę ciężko jest opiekować się starsza osobą lub musi ona być pod stałą opieką specjalistów, to takie rozwiązanie jest uzasadnione. Sama mam podobne doświadczenie, nie jest ono najłatwiejsze, przyznam. Jednak specyfika mojej pracy sprawiła, ze musiałam uzgodnić z bliską mi osoba, czy zgodzi się na taki krok. Razem wybrałyśmy też ośrodek. Uprzedzam, jest to dom o wysokim standardzie, nie każdy będzie chciał z niego skorzystać, ale Leśny Dom Seniora jest właśnie miejscem, w którym moja bliska czuje się dobrze, bezpiecznie i wartościowo. Jesli nie znajdzie się takiego ośrodka, to można zrobić krzywde starszej osobie. Dlatego naprawdę, wybierajcie tylko sprawdzone, renomowane domy opieki, domy seniora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniula2
jedna osoba z mojej rodziny również przebywała w tym ośrdoku finezja i popieram zdanie że to porządne miejsce. niestety coraz trudniej obecnie o takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o opiekę nad starszymi osobami to my zgłaszaliśmy się do http://jesiennie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość212121
Dobrze, że są takie miejsca, gdzie profesjonalnie zajmują się seniorami. Ja sama nie poradziłam sobie z opieką nad teściem. Teść aktualnie przebywa w Nowym Dworze Mazowieckim w Domu Rodzinnym. Fajne tam sa warunki. Teść ma swój własny pokój z łazienką, jest telewizor, pokój dzienny, gdzie przebywają w grupie, sporo tez fajnych zajec jest, ogolnie wszystko na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom seniora to dobre rozwiązanie jeżeli masz pewność, że osoba którą tam oddajesz jest w dobrych rękach. U nas była to opieka dzienna w http://swierkowyzakatek.pl/ i zdecydowaliśmy się tylko i wyłącznie ze względu na bardzo dobrą opinię naszych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Domów seniora jest w Polsce sporo. Warto przyjrzeć się kilku ofertom i je porównać. Mi osobiście bardzo podoba się ten dom opieki pod Warszawą - http://domseniora24.pl/ Zastanawiam się nad przeniesieniem tam mojej babci która mieszka sama i nie radzi sobie zbyt dobrze z otaczającym ją światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://www.senior-residence.pl . Mam tam dziadków, mają się świetnie, tyle się naczytałam o domach seniorów, że przez pierwsze dwie noce jak tam się znaleźli pac nie mogłam, teraz wiem, że to były niepotrzebne nerwy bo mają tam świetną opiekę. Bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza babcia korzysta z dziennego domu opieki Seniorek w Rudzie Śląskiej http://www.ddp-seniorek.pl/ i to bardzo dobry ośrodek. Mieci się przy Kubiny. Dzienny dom opieki to bardzo dobre rozwiązanie, babcia jest tam od 8 rano do 17tej czyli wtedy kiedy nie ma nas w domu. W ośrodku jest miły personel, dobra terapia zajęciowa, ćwiczenia pamięci. Przyjmowane są też osoby z Alzheimerem czy demencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do odwiedzenia sklepu https://seniorplus.edu.pl,w którym znajdziecie Państwo wszystko, co niezbędne seniorowi. Bogaty asortyment sprawi, że kupicie wszystko w jednym miejscu. Od akcesoriów przydatnych w codziennym funkcjonowaniu, przez sprzęty do ćwiczeń ruchowych, rehabilitacyjnych czy intelektualnych, a nawet sprzęt i pomoce do aktywizacji seniorów, typu gry zręcznościowe czy sprawnościowe! Oferujemy, akcesoria wyposażenia domu seniora, domów spokojnej starości, gabinetów rehabilitacyjnych, a nawet sprzęt i pomoce do aktywizacji seniorów i usprawniania osób starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujesz nadal domu seniora z wieloma dobrymi opiniami to możesz sprawdzić ofertę www.dzis.eu. Była tam babcia mojej koleżanki i bardzo sobie chwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Oddanie bliskiej osoby jak mama, tata, babcia czy dziadek do domu opieki nie jest na pewno łatwe ...jednak czasem nie ma innego wyjścia. Jeżeli mamy już tak zrobić to warto rozejrzeć się za ośrodkiem, który jest najlepszy i zapewnia 100% opieki.  Mój kuzyn oddał w zeszłym roku swoją 80 mamę do domu opieki Domu Seniora 70 Plus w miejscowości Konstantynów Łódzki.  Byłam tam kilka razy z kuzynem u cioci i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. W domu opieki było czyściutko, pachnąco i co najważniejsze przytulnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka

Znam ten dom seniora 70 Plus w Konstantynowie bo moja babcia tam była przez dwa lata aż do śmierci. Jak odwiedzałam babcię to widziałam, że mają tam bardzo dobrą opiekę, pokoje były czyściutkie i codziennie sprzątane a babcia była zawsze zadowolona i uśmiechnięta.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę polecić dom seniora Krzeminek, bardzo pomocni, zaopiekują się starszą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweat

Moi rodzice zastanawiali się nad tym co zrobić z moją babcią, po złamaniu nogi i dlugim pobycie w szpitalu obawiali się ze już nie stanie na nogi, na sczęsce jakoś doszła do siebie, powoli wraca do dawnej sprawnoci, jedyny problem jest z dietą, mało co chce jeść, trzeba robić zupy przecierowe bo ciężko jej już gryźć, żeby trochę pomóc jej z powrotem do zdroawia kupiłam jej geriamoc, dobre witaminy, które poprawiają pamię it eż dodają sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Mój dziadek od dłuższego czasu przebywa w Złotej Ostoi koło Warszawy (Czosnów) i jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni niezwykłą opieka jaką jest otoczony. Pełen profesjonalizm i doskonałe wsparcie osób z demencją i innymi problemami wieku starczego. Naprawde warto rozważyć taką alternatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

My skorzystaliśmy z opcji jaką jest dom opieki, niemniej przed wysłąniem dziadka do placówki, dokładnie ją weryfikowaliśmy, Ostatecznie padło na Złotą Ostoję i nie żałujemy decyzji. Dziadek jest bardzo zadowolony, ma wspaniałe towarzystwo i cudowną opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Byłam sceptycznie nastawiona do tego rodzaju alternatywy, jednak od kiedy musieliśmy znaleźć takie miejsce dla cioci z Alzheimerem, widzę jak wiele daje osobom chorym. Korzystamy z pomocy Złotej Ostoi pod Warszawą i jesteśmy zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina12

Ja też polecam placówkę pod Warszawą w Czosnowie. Ten Pielęgniarski Dom Opieki zapewnia naprawdę wspaniałą opiekę, Dziadek jest zawsze zadbany, najedzony i zaopiekowany w lepsze i gorsze dni. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.06.2015 o 19:20, Gość gość napisał:

Moja mama jest w domu seniora dokładnie w Komarowie. Byłam tam i nie zrobił on na mnie dobrego wrażenia uważam że jest tylko nastawiony na zysk. Prawdą jest że jest tam czysto ale oni traktują tych starszych osób tylko tak by nie mieć z nimi kłopotów. Rzekomo jest tam opieka lekarska ale to nie prawda pensjonariusze siedzą w pokoju i nic nie robią a jedzenie jest wprost ohydne mój kot dostaje wiecej dodam że do tego domu starców wpakowała ją moja siostra bez mojej zgody i pomyśleć że to ona była tą kochaną córeczką.

W takim razie co stoi na przeszkodzie żebyś ty zaopiekowala się matka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

 Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym domu opieki  - Dom Seniora 70 Plus w Konstantynowie Łódzkim. Podobno mają tam super opiekę i kamerlany ośrodek zapewnia super opiekę i przyjazne warunki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Zależy od placówki. Moja mama jest w Domu Seniora Magdalenka w Dusznikach Zdrój i mieszka tam juz pół roku. póki co jestem zadowolona, bo widze, że ma więcej energii i nie jest taka samotna, jak wtedy, gdy mieszkała sama a my ją tylko odwiedzialiśmy. Sam Dom jest zadbany, ładny, mieszkańcy mają dobre warunki i prywatność, ale są pod troskliwą opieką, a na tym najbardziej mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

A czy niedaleko tej  Magdalenki jest jakiś kościół blisko? Mojej mamie jest to bardzo potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 9.10.2019 o 13:51, Gość Ewa napisał:

A czy niedaleko tej  Magdalenki jest jakiś kościół blisko? Mojej mamie jest to bardzo potrzebne

W Samym domu jest kapliczka, bardzo fajna opcja, codziennie są msze, przyjeżdżają księża 😉 Naprawdę polecam, sam dom zadbany i górskie powietrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×