Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dom seniora

Polecane posty

Gość Danuta

jak górskie powietrze to sama bym się skusiła , uwielbiam góry 😉 Ale to dopiero za kilkanaście lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja też uwielbiam góry, muszą tam mieć bardzo dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik12

Opinie od omach seniorach bywają straszne, jednak od kiedy sami szukaliśmy dla schorowanej Babci odpowiedniej placówki, Złota Ostoja do której trafiła okazała się miejscem wyjątkowym, pełnym troski i dobrych ludzi. Warto dobrze poszukać, bo istnieją naprawdę wspaniałe miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaM

Polecam dom seniora Goldental na Kaszubach naprawdę bardzo przyjazne miejsce dla osób starszych. Oferują kompleksową opiekę jak i inne zajęcia dodatkowe dla każdego seniora. Jest to nowoczesne miejsce z licznymi udogodnieniami naprawdę jeżeli szukacie miejsca idealnego dla osób starszych to tylko tutaj znajdziecie to czego szukacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Dobrym, a nawet bardzo dobrym domem seniora jest Magdalenka w Dusznikach Zdrój, dom bardzo nowoczesny , sporo fajnych zajęć dla starszych, babcia jest zadowolona z pobytu tam, polecam. I warto dodać, że super górskie powietrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara
Dnia 28.10.2019 o 21:10, Gość KarolinaM napisał:

Polecam dom seniora Goldental na Kaszubach naprawdę bardzo przyjazne miejsce dla osób starszych. Oferują kompleksową opiekę jak i inne zajęcia dodatkowe dla każdego seniora. Jest to nowoczesne miejsce z licznymi udogodnieniami naprawdę jeżeli szukacie miejsca idealne mago dla osób starszych to tylko tutaj znajdziecie to czego szukacie. 

Również bardzo dobrze kojarzę to miejsce, moja mama tam przebywa od roku czasu. Jestem u niej codziennie po pracy akurat mam po drodze. ceny za pokój nie są aż tak wygórowane jak w przypadku innych prywatnych domów. Moja mama ma codziennie konta kontakt z osobami w jej wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Babcia mojej przyjaciółki jest w domu opieki i powiem wam szczerze, że ten pomysł nie bardzo mi się podobał bo jednak najbliższa rodzina w domu opieki to dość smutne. Rodzina mojej koleżanki była w nie najlepszej  sytuacji i fakt faktem babcia wymagała specjalistycznej opieki 24 h no ale... jak ktoś chcę to może wszystko.  Kiedyś pojechałam z moją przyjaciółką w odwiedziny do tej babci i myślała, że zastanę tam smutnych ludzi z tęsknotą w oczach.  Bardzo byłam zdziwiona jak tam zajechała bo moim oczom ukazał się piękny budynek, uśmiechnięci mieszkańcy, Panie spacerujące w ogrodzie, Panowie grający w szachy. Babcia moje koleżanki mi powiedziałam, że tu jest tyle zajęć, wycieczek, że czasem zapomina, że jest w domu opieki. Jeżeli ktoś chcę zobaczyć to miejsce   to jest to  ten dom opieki -  Dom Seniora 70 Plus w Konstantynowie Łódzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Moja Babacia przebywa w domu opiekuńczym w Czosnowie pod Warszawą (Złota Ostoja) i przyznam, ze od kiedy poznałam to miejsce wiem, że moje dzieci mogą mnie do niego oddać jeżeli zajdzie taka potrzeba - opieka na medal a warunki wspaniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatas

Czy wiecie, że jest coś takiego jak opieka dzienna? To jest bardzo dobre rozwiązanie. Oddajecie osobę starszą pod opiekę ośrodka tylko w godzinach waszej pracy, potem normalnie przebywa z wami w domu. Tak działa m.in. Dom Dziennego Pobytu „Seniorek” z Rudy Śląskiej, z którego to usług my właśnie korzystamy ddp-seniorek.pl/ Świetna sprawa, wszyscy jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaliina

Mi było bardzo ciężko podjąć decyzję o oddaniu babci do domu opieki, ale nie było innego wyjścia. Wybrałam możliwie najlepszy w okolicy. Zdecydowałam się na Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim. Babcia ma się tam dobrze, a ja ją odwiedzam, jak tylko mam czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fela

Dziadek z zaawansowaną demencją znalazł opiekę w Pielęgniarskim Domu Opieki Złota Ostoja w Czosnowie pod Warszawą i jesteśmy zachwyceni troską z jaką jest traktowany. Można znaleźć takie wyjątkowe miejsca jeżeli tego chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

My trafiliśmy z dziadkiem z polecenia do Złotej Ostoi w Czosnowie pod Warszawą i jesteśmy bardzo zadowoleni. Warunki wspaniałe, opieka niezwykła i miejsce bajecznie zlokalizowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przyjęłam się do pracy w Domu Pomocy społecznej i muszę przyznać, że bardzo mi szkoda mieszkańców i pracowników. Dyrektor nie dba ani o jednych ani o drugich. Jeżeli mieszkaniec nie jest w stanie samodzielnie się poruszać to nigdy już nie wyjdzie na dwór. Całe jego życie to mały pokoik bez łazienki, bo ta jest jedna na całe piętro czyli na 50 mieszkańców. Żal serce ściska. Jeśli ktoś jest "na chodzie" to może wyjść na ogród ale na zewnątrz np do sklepu już nie. Z przyznanych emerytom 500+ Dyrektor kazał zabrać pieniądze niby na papier do xero. W tym dpsie przydałaby się porządna, niezapowiedziana kontrola sanepidu, urzędu miasta Zabrze i PIP, bo jak nie jesteś znajomym dyrektora to dyskryminację odczujesz na każdym kroku. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje inne wynagrodzenia i szkolenia a potem twierdzi że niestety Pani Prezydent miasta nie przyznała środków i ludzie harują za mniej niż najniższa krajowa bo to niestety w dps dopuszczalne.... 

Smutna rzeczywistość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornela

Babcia jest w domu opieki Złota Ostoja w Czosnowie pod Warszawą i jest to wspaniałe miejsce. Zawsze byłam nieco uprzedzona, ale widząc z jaką troską jest traktowana, wiem że to była dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela

Posiadam obiekt  o pow. całkowitej 950 m2 z windą w Karpaczu, częściowo zaadaptowany na dom seniora. Zainteresowane osoby prowadzeniem domu seniora zapraszam do kontaktu ze mną.

Gabriela Wysocka

Mój adres mailowy: gabula1003@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojt

witam

dla wszystkich zainteresowanych założeniem  lub prowadzeniem domu opieki. 

Zajmuję się kompleksową pomocą przy zakładaniu domów opieki. Odpowiadam na wszystkie pytania dotyczące tego typu działalności takie jak:

Jakie są silne i słabe strony tego typu działalności, jakie są wady i zalety. jaki jest rachunek ekonomiczny.
Odpowiadam na pytania odnośnie lokalizacji, wielkości oraz sposobów prowadzenia. 

Jak zaprojektować od podstaw lub jak zmodyfikować istniejący budynek. 

zajmuję sie także projektowaniem domów opieki. 

Oferuje odpłatne spotkania na których odpowiem na wszystkie Państwa pytania dotyczące domów opieki. 

Oferuje spotkania w Warszawie lub też u Państwa.

nie zajmuję się finansowaniem  lub pozyskiwaniem funduszy na budowanie domów opieki.

zapraszam do kontaktu  

 

5.7.4      7.4.0       6.2.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Znajoma bardzo sobie chwali Centrum Orgin w Otwocku gdzie przebywa jej mama. Mówiła że to bardzo duży ośrodek położony w lesie -  więc cisza i spokój.  Cały budynek pozbawiony barier architektonicznych, że są duże pokoje z telewizorem i własną łazienką. Odwiedziny o każdej porze dnia.Mają dużą ilość  pielęgniarek i opiekunek na zmianach. Mają zajęcia w ciągu dnia, no i duży wybór  zabiegów usprawniających. Kiedyś tam z nią byłam to ośrodek zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHciałabym polecic dom opieki Senior Med za przemiła opieke dużo cierpliwości jak i wspaniałe zajecia terapeutyczne.Polecam z czystym sumieniem.

Beata Ostrowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie domu seniora nie przekonują. Szczególnie teraz w czasie pandemii. Po co oddawać gdzieś starszą osobę skoro można mieć ją przy sobie? Oczywiście rozumiem kwestie opieki, ale to są takie firmy jak POL AR Serwis która deleguje do chorego profesjonalną opiekunę i są różne opcje godzinowe. Według mnie taka opcja z opieką domową jest o wiele bezpieczeniejsza i taka bardziej... ludzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc naprzeciw wszystkim złym opiniom na temat Domów Seniora / Domów Opieki chciałbym zaprosić na Naszą stronę www.domkosminy.pl. Aby Państwo przekonali się, że chcieliśmy stworzyć takie miejsce z prawdziwego zdarzenia , gdzie Nasi pensjonariusze będą mieli Najlepszą opiekę, czas wypełniony zajęciami oczywiście dla chętnych. Naszym celem jest wyciągnięcie Seniorów sprzed telewizora i zorganizowanie czasu tak , aby każdy dzień był ciekawy. U nas Seniorzy mogą liczyć na domową atmosferę , opiekę internistyczną, opiekę kardiologiczną , terapię zajęciową, rehabilitacje. W okresie wiosenno - letnim do dyspozycji mają prawie 1,5 ha ogród z drewnianą altaną , siłownią plenerową dla seniorów oraz jeśli ktoś lubi może uprawiać swój własny ogródek z warzywami czy kwiatami . Serdecznie zapraszam www.domkosminy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc naprzeciw wszystkim złym opiniom na temat Domów Seniora / Domów Opieki chciałbym zaprosić na Naszą stronę www.domkosminy.pl. Aby Państwo przekonali się, że chcieliśmy stworzyć takie miejsce z prawdziwego zdarzenia , gdzie Nasi pensjonariusze będą mieli Najlepszą opiekę, czas wypełniony zajęciami oczywiście dla chętnych. Naszym celem jest wyciągnięcie Seniorów sprzed telewizora i zorganizowanie czasu tak , aby każdy dzień był ciekawy. U nas Seniorzy mogą liczyć na domową atmosferę , opiekę internistyczną, opiekę kardiologiczną , terapię zajęciową, rehabilitacje. W okresie wiosenno - letnim do dyspozycji mają prawie 1,5 ha ogród z drewnianą altaną , siłownią plenerową dla seniorów oraz jeśli ktoś lubi może uprawiać swój własny ogródek z warzywami czy kwiatami . Serdecznie zapraszam www.domkosminy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wiązowni funkcjonuje dom seniormed.waw.pl. Świetnie zorganizowany, przytulne wnętrza i dobra opieka medyczna. Mój tata tam obecnie mieszka i nie narzekamy. Sami nie jesteśmy w stanie tak kompleksowej opieki zapewnić, a tutaj wszystko ma zagwarantowane na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o taką opiekę to na pewno warto się tym zainteresować, myślę że będziecie zadowoleni z tej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×