Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Deviant

Do dziewczyn noszące białe trampki. Dziewczyny:D przecież co druga teraz

Polecane posty

w takich chodzi. Nie przeszkadza, że są tak pospolite? A poza tym, co w nich takiego, że tak się podobają, to znaczy podobają noszącym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty się modą interesujesz. Ja, jako kobieta, nawet nie zwracam uwagi co kto nosi :D Akurat białych nie mam i mieć nie będę (względy praktyczne - brudzą się bardzo), ale co mnie interesuje czy ktoś lubi być klonem? Lubi to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę aż tak wygodne, że warto mimo? Fiku? Sportowe nie będą wygodniejsze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat nei jestem zwolenniczka sportowego stylu. Rok temu kupiłam jedne, bo były tanie i stwierdzilam że lekkie spotowe buty sie przydadzą. Pochodziłam intensywnie w tych butach tydzień i już mi podeszwa pęka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś trampki to był obciach,bo nie markowe tylko z bazaru od ruskich. kiedyś w szmateksach ubierali się najbiedniejsi, dziś nawet bogacze plądrują ciucholandy. jak to wytłumaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, bo taki jeden Gość kwiatek już nie chce ze mna o miłości dyskutować.:( Nikt nie chce:( To moda mi pozostała. 😭 Bez przesady, od czasu do czasu coś tam pooglądam w sprawach mody, ale to z trampkami to zwróciło uwagę. Mam nadzieję, że nikt nie odbiera tego tematu jako wścibskość. Wolę być ubrany oryginalnie niż kopiować, myślę, że dużo osób też tak ma, stąd ten temat. Bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbyś kogoś pokochać ? czy tylko lubisz dyskutować o miłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku, to niby 12zl, ale ta cena to tylko na tydzień butów.:(Czyli jakby tak co tydzień kupować...a takie zrobione przez dobrego szewca nawet kilkadziesiąt lat są w stanie, tyle że jednorazowo też za te lata trzeba zapłacić. Ostatecznie, hm, i tak się opłaca.:P x x Gość, bo conversy teraz kojarzą się z rockiem, grungem, a że popularna jest to muzyka, to po części też taka popularność trampek? Ale gdybania.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrkowi podobają się, więc podzielone opinie.;) X x Gość 19:31 dziwnie, jak na przesłuchaniu. Bonobo każdy przecież chce zaznać miłości, tu akurat bez wyjątku. A dyskutowanie o miłości na dłuższą metę jednak denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wolę być ubrany oryginalnie niż kopiować, myślę, że dużo osób też tak ma, stąd ten temat. " Skoro istnieje coś takiego jak moda to chyba niewiele jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość19:47 Moda, to podobno efekt wyczulonych na ubiór, na ładny, oryginalny ubiór(?) A to co teraz nazywane modnym, to raczej dykta przez panujących na rynku masowych marek. Konsekwencje tego są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moda, to podobno efekt wyczulonych na ubiór, na ładny, oryginalny ubiór xxx to raczej styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o białe trampki dobrze że przypomniałeś ,kupię sobie białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mówi słownik: moda 1. «sposób ubierania się, czesania i makijażu popularny w jakimś okresie lub miejscu» 2. «krótkotrwała popularność czegoś nowego w jakiejś dziedzinie x A Ty mówisz o jakimś stylu właśnie, może klasie czy guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, myślałem, że w modzie chodzi o tworzenie, czyli oryginalność. A styl to już niekoniecznie oryginalność. Jak Ty zdefiniowałabyś modę? x x Gość 19:58 pozostaje życzyć przyjemnego noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jechałam przed chwilą mpk, dużo osób było i żadnej w białych trampkach :) Tylko jedna pani około 50 miała białe tenisówki, takie w tym kapciowym stylu. No ale wytłumaczę fenomen: trampki mają mniej materiału niż większość sportowych butów, dzięki czemu nie jest w nich aż tak gorąco. Z kolei biały kolor kojarzy się z wiosną i latem, bo wiadomo że zimą i jesienią białe obuwie będzie upierdzielone, a latem nie tak bardzo. Oczywiście mógłby być inny niż biały kolor: żółty, różowy, pomarańcz, jasna zieleń, ale one nie pasują do wszystkiego, tak jak biały - jeden z dwóch najbardziej neutralnych kolorów. Ciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, ta pierwsza definicja to nie odnosi się do stylu właśnie? W takim razie jaką definicję stylu ma ten słownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moda kojarzy mi się jednoznacznie- słownikowo, jako coś chwilowego. na pewno chodzi w niej o tworzenie, ale tworzy się zazwyczaj w oparciu o konkretne zapotrzebowanie, przewidywanie ''trendów'' i z nastawieniem na jak największy zysk, a styl nie musi byc uzależniony od aktualnie panującej mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w modzie są trendy :/ wchodzisz w to albo masz w poważaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20:07 w takim razie to umnie jakieś zbiegi okoliczności, bo momentami co chwilę dziewczyna w białych. :DAle tak, biały też z lekkością kojarzę( tylko że trampek już z lekkością nie), na lato jak najbardziej. A nie lepsze byłyby espadryle?:P wtedy i lekkość w bucie i kolorze może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampki to jednak sportowe buty, a espadryle widocznie się nie wszystkim podobają, np. kojarzą się z kapciami, mniej pasują na stopę (luźne trampki z nogi nie spadną, luźne espadryle mogą) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deviant, TEN slownik to po prostu słownik języka polskiego, PWN-u - dostępny online. Polecam korzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Prawdziwa)moda tworzy przełomy. A (prawdziwy)projektant jest twórcą, a nie odtwórcą. Czyli według tego co tam sobie ubzdurałem, moda to poszukiwanie idealnego ubioru. Ale oczywiście, definicja słownikowa, niech będzie tą słuszną. 😴 Mnie to nie stanowi. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze:) Dziękuję za dyskusję, ale na mnie czas. Do widzenia i miłego wieczoru.;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Gościu, bo taki jeden Gość kwiatek już nie chce ze mna o miłości dyskutować.'' - ależ chcę :) chyba,że Ty już nie chcesz. Dyskutowanie o miłości denerwujące?? bo lepiej ją czuć,doświadczać,przeżywać niż dyskutowac o niej... nie mam białych trampek,mam za to bordowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×