Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zimny dran

I wanna do bad things with you

Polecane posty

Gość gość
To ryzykowna zabawa,ale nikt ci tego nie broni przecież. Naju zacząłeś się bardzo tłumaczyć gościom,to do ciebie nie jest podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
jeśli krytyka jest konstruktywna to mogę w niej uczestniczyć a może trafili na mój słabszy dzień ? w tej chwili to nieistotne bo właśnie zaczynam weekend mam nadzieję że choć niektórzy zrozumieli to, co chciałem przekazać Miłego i do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze umiesz tak Naju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want te serduszka i cytaty o miłości nie zapowiadają,żebyś mogła twardą dupę mieć,a to wymóg tutaj.Powodzenia w każdym razie,żeby nie napisała zaraz któraś,że tak zazdroszczę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię serduszka i motyle, a cytat związany z miłością, bo uważam, że dla miłości się żyje, a nie ma to nic wspólnego ani z forum, ani z tym tematem, więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trafniej byłoby jakiś cytat jednak z tym miejscem związanym wstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej,to ty młodziutka musisz być.Piszesz też miłosne pamiętniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem zimny,ale miło,że przypomniałeś,że to kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeee.Miło poznać.Jak na nową to ty mało pytań zadajesz. A mnie jakoś tylo twój obraz z motylkami,serduszkami i cytatem o wielkiej miłości do tych bad things nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem ogólnie bardzo grzeczna, czasem tylko robię te "bad things" :) też miło mi Cię poznać, choć nie wiem kim jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś want na niebiesko a ja gość na pomarańczowo.Ty dodałaś jeszcze coś niezwiązanego z forum.Tyle różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Enigmatycznie zimny,a skoro zajrzałeś na swój temat wypadałoby ustosunkować się do pytań.Want pewnie też jest ciekawa,po co jej f8 pokazałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty na siłę teraz będziesz jeszcze bardziej słodka niż ten róż z nicka?Pytałaś na pierwszej stronie,ile zaliczył tu kobiet.Zapomniałaś,że jednak cię to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh Zimny Zimny.A ja myślałam,że należysz do tych nielicznych ciekawych facetów.Trzeba było jej tu nie pokazywać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę twojej miny,gdy na forum internetowym piszesz.Tutaj wkleja się uśmiech a twarz jakbyś zobaczyła naprawdę to byś się przeraziła.Nie jesteś błyskotliwa,intrygująca ani powabna..Taka raczej ciepła kluseczka z misiaczkiem przytulanką pod pachą. Ciekawa jestem kiedy się tu te niegrzecznie rozkręci,więc zajrzę.:-) Good luck.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po prostu sobą, nie oceniam innych, szczególnie tych, których nie znam. Nie widzę powodu, dla którego Ty masz mnie oceniać, ale skoro lubisz to proszę bardzo, oceniaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę jest taka ecie pecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki tu mamy klimat.Spostrzeżenia po prostu.Fajnie,że prócz serduszek i motylków in love jesteś jeszcze taka szczera,miła i grzeczna.Zakochać się można,bo pogrzeszyć to nie.Chyba się Zimny lekko śliznął z tą ochotą.:-D I to przed publicznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ile drań zaliczył kobiet? Sporo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×