Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zimny dran

I wanna do bad things with you

Polecane posty

Gość gość
Nowa kazdego nowego zapraszała na priv Jak sie schlała to na miłość ją brało Dlatego wiem że to ona pisze z pomaranczowego Ale z zimnym pisze na @ wiec po ujj te sciemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
gośćiowa dziś dobrze gośćiowa odpowiem za idiotę uważam osoby które wchodzą tylko po to by obrażać, wklejać jakieś dziwne teksty, co powoduję że "zwykli" ludzie przestają mieć ochotę na pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety pamiętliwe sa ;) Jak zaczynałam przygodę z netem to niestety glupia gaska bylam. Trafilam na takiego lovelasa, umial mnie zakrecic. Na szczęście na mailu się skonczylo. Zniknal tak po prostu, jak już widział, ze mi bardzo zależy. Pare miesięcy później znow na siebie trafiliśmy, zmieniłam tozsamosc;) i tym razem to ja się zabawilam. Było to o tyle latwiejsze, ze wiedziałam dobrze co lubi, nie mogl uwierzyć,ze spotkal tak idealna kobiete. Odplacilam mu pięknym za nadobne i nie przyznałam się do tego, po prostu znikłam. Nie cierpie takich co się zabawija cudzym kosztem. Musza mieć straszne kompleksy, ja tez to zrobiłam i to z premedytacja, ale w odwecie. Nalezalo mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadużywające alkoholu samotne kobiety to paga nie tylko w internecie.Tutaj za to urasta ten problem do rozmiarów utrudniających zwykłą,luźną,przyjmną rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba plaga analfabeto... a kto nadużywa alkoholu? ty? Ktos dobrze pisze, tu nie ma nikogo nowego. Nie ma świeżaków.. Ale wy jesteście tak durni, że tego nie widzicie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość want to want me
chwila chwila, ja z Zimnym poznałam się na forum, ale w innych okolicznościach, przypadkiem. Potem przeszliśmy na priv, a teraz piszemy tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość want to want me
Najszybszy, muszę się z Tobą zgodzić :) chyba niektórych bawi wchodzenie na forum i dowalaniem innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
niestety dla niektórych forum jest tylko po to by wylewać swoją frustrację i kompleksy 😴 a nie lepiej napić się zimnej FIn z lodem, w taką piękną pogodę ? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Najszybszy.... przyjmuję do wiadomości, ale to jednak potwierdza moje zdanie, ponieważ z takich a nie innych powodów kogoś uważasz za idiotę...jeśli obraża ciebie albo nie tylko, to i tak nie jest to powód aby inni go mieli za idiotę, albowiem moim zdaniem jest tu kilku inteligentnych idiotów zatem:) dla mnie tacy ludzie zwyczajnie nie mają nic lepszego do roboty, a że nie mają w temacie nic do powiedzenia na temat, to próbują zwrócić uwagę w taki a nie inny sposób:) zakręciłam chyba nieco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.31 Moment.Poznałaś tu gościa z którym przeszłaś na @.Zaangażowałaś się a on chciał się tylko zabawić.Gdyby to była historia z portalu randkowego,gdzie ktoś deklaruje przeniesienie znajomości do reala,to ok.W twoim przypadku,gdy jeszcze się za głupotę spod nowego nicka odegrałaś to jest po prostu śmiech,gąsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie osmieszaj sie nowa jestes i byłaś zawsze infantylna w szlafroku już nie podrywaj sąsiada :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt lekkie kliknięcie w dotykową klawiaturę nie jest analfabetyzmem.Kto pije i tu pisze widać,bez podawania nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
gośćiowa dziś szanuję twoje zdanie, ale idiota nie oznacz do końca ograniczony umysłowo, bardziej chodzi o osobę które leczy tym swoje frustrację i kompleksy wydaję mi się że nikt kto ma zdrowe podejście do ludzi, do tego forum nie robiłby takich rzeczy może Ty znasz kogoś, kto robi to dla jakiejś idei, ale czy ta idea jest słuszna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuszne jest robienie ludzi w ujjja Forum upadło nie ma gdzie pisać Wiec temat się kręci Nowa zgrywa idiotke Leci na Zimnego Brakuje błędnego i tabasco giaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju ale miałeś tu do czynienia z paniami,które myślały,że szukasz tu życiowej partnerki,lub też chciały,żebyś chciał ją tu znaleźć.:-) Czy ciągnące się jak flaki rozmowy z nimi uważasz za treść bogatszą niż głos krytyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość want to want me
Mam wrażenie, że niektórzy to się nudzą i piszą bzdury, albo zazdroszczą i piszą bzdury :P a ja delektuję się słoneczkiem przez okno niestety póki co :) Już nie mogę doczekać się jeziorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Idei nie rozpatruję pod kątem słuszności:) lepiej mieć jakąkolwiek niż żadną:) wiem o co ci chodzi, a ty zakapałeś sens mojego wywodu, więc należy tu postawić ".":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego można ci zasroscic idiotko Nowa97? Głupie nie sieja same się rodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
załapałeś* oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość want to want me
Gdy rano otwierasz oczy pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy ten dzień będzie udany. Usmiechnij się, bo szkoda życia na powagę. Z dedykacją do tych wrogo do mnie (bez powodu) nastawionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju czytając wpis o Arce, nic nie wskazuje na to byś chciał tu z kimś konwersowac. Wytknąłeś piszącym ich wady, przy czym sam o swoich zapomniałeś lub liczyłeś na to, że nikt ich nie zauważy. Jesteś przecież taki sam, więc po co ta cała twoja paplanina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie obchodzi jego arka pierdo//lcu//? Zał ze cie na nią nie zabrał? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źałosna baba. Naj jest ok. Ta want to tez mi się wydaje że to Nowa psiapsióła błędnego i fałszywej Ewy tabasco giaa :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
jakbyś czytał ze zrozumieniem, to wiedziałbyś że nie pisałem o wszystkich, tylko o osobach których sens bytności na kafeterii to ubliżanie, wyzywanie i gnojenie myślę że osoba która nie ma sobie nic do zarzucenia nie odebrała tego jako atak nigdy nie obrażałem i nie mam zamiaru nikogo świadomie obrażać, i jeśli ktoś nie rozumie mojego poczucia humoru, czy podejścia do forum to nich nie zwraca na mnie uwagi tylko niech ma odwagę mi to napisać, a nie chować się pod anonimową postacią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arka mnie nie interesuje, ot może Naj liczył, że takim tematem rzuci wszelkich na kolana i zaczną błagać by zabrać ich w te idylliczne miejsce. Gdzie będzie panował ład i porządek, choć patrząc na to, że nadal tu pisze, chyba nie o spokojną, beztroską rozmowę Najowi chodzi. Zakładając taki temat raczej doprowadził do podziału forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno. Ja Was nie przekonam. Skoro nie potraficie przyjąć do wiadomości, że pojawił się ktoś świeży to w sumie Wasz problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
dziś zaskoczę Cię, nie chodziło mi o nic, ot taka pomysł na temat i bum jest zbyt poważnie do tego podchodzisz, stanowczo za poważnie a już zdanie ze doprowadziłem do podziału forum? :D no błagam Cię, a kim ja jestem żeby móc dzielić lub łączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:39 Nie napisałam, ze poznałam go tutaj. Nie zakochałam się, po prostu zaczelo mi na nim zalezec. Znajomosc trwala kilka miesięcy, planowaliśmy się spotkać. On był bardziej smialy w tych planach niż ja. Chwilami obawiałam się braku dystansu z jego strony. Tu nie chodzi o to, ze z jakiś powodow zrezygnowal z tej znajomości, a o to jak to zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:32 dlatego ja uważam, że do tych znajomości wirtualnych trzeba podchodzić na luzie. Jest miło i korzystam z chwili, ale nie wiem jak długo ona potrwa i się nad tym nie zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz widzę Naja który uczestniczy w dyskusi :D jednak potrafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×