Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zimny dran

I wanna do bad things with you

Polecane posty

Gość gość
Nie zniechęcaj.On o tym wprost napisał.Młoda podjęła rękawicę,dajcie jej się więc wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio raczej się co do mnie nie pomylił, zdecydowanie zna moje możliwości, co do niegrzecznych rzeczy :) a czemu miałabym być niegrzeczna, niemiła? to, że lubię seks także wirtualny, nawet bardzo lubię, to nie zmienia faktu, że jestem normalnym, ciepłym człowiekiem :) nie mogliśmy zająć się na spokojnie tymi rzeczami, bo ciągle ktoś przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już teraz wiecie po co ja tu zaprosil. Zapewnil nam rozrywke, rozruszal te forum. Jestem za tym, żeby kazda kolejna tu zapraszal. Ecie pecie - cmok cmok cmok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na razie to ecie pecie jak ze szkoły przyklasztornej coś smęci.Nie wtrącę słowa,jeśli przestaniesz zapewniać,a zaczniesz pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z wiekiem to się nie trzeba było przyznawać.;-) Córce taki avatar może by pasował,jakby się z działem pomyliła,ale matce?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny jest po angielsku.Po polsku chyba mniej.Ale waruj.Zechce,to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udanego wieczoru i pięknej opalenizny nad tą wodą.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiała mieć jakis nick skro poznała sie z zimnym obstawiam infantylna Nowa 97 brakuje tabasco giaa ale ważne ze forum rozruszane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS.Gdyby cię znał choć trochę,nie zaproponowałby ci tego miejsca.;-)Twardej d**y nie masz w wyposażeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam nicku, ale uważaj sobie, co chcesz. Zostawiam Was tutaj z Waszymi zarzutami i podejrzeniami w stosunku do mnie. Nie będę psuła sobie humoru :) Zimny pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimnego dobry gust opuścił.:-DChciał,żeby to niewiniątko się z bad girls z forum zaprzyjaźniło?Czy myślał,że ją tak omotał na @,że tutaj nogi rozłoży? Hmmmm....😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka jest bez odpowiedzi,po co nowe zadawać?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I srajka,która wie lepiej jakie na mnie wrażenie to dziecko zrobiło.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"odchodzę z forum!" = "będę z wypiekami na twarzy śledzić, czy będzie reakcja, po czym wrócę jutro jakby nigdy nic" usmiech.gif Xxxx no ciociu jedna z drugą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jest! Jest!! Zalogowała się :D brawa dla Fly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milczę.Jesteś tu w innym celu,niż odowiadanie na pytania gośc***esymistów.:-) Want czeka i ma bad things.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want nie jest zazdrosna.:-) Przyjęła na klatę twój hulaszczy tryb życia na forum i nawet powiedziała,że czasem jest niegrzeczna,o czym wiesz.No i się obraziła,że chciałeś wszystkim to pokazać.Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny dlaczego nie ściągniesz nowego nabytku na drugie forum, tajne, prywatne? Będziecie przecież mogli sobie tam pisać ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drań kiedyś podał @ i wyrywał dooopy na seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny,byłeś tu i tam,zagadywałeś do tej,do tamtej.I całe szczęście,że cię tu tak pełno,bo już bym się pomylić miała,żeś wart grzechu.A tak-jaki erotoman taka gawęda.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×