Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zimny dran

I wanna do bad things with you

Polecane posty

Ja się czepiam? Nooo dzięki;-) To taki żart, my się tylko lubimy ;-) Dobra skoro ty to ty a ja to ja to życzę udanych dyskusji, mam nadzieję że więcej za mnie już nie zabierzesz od pomarańczy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ale ja nie chce by twoja koleżanka zrozumiała opacznie to co napisałam. Chciałam jedynie by nie obrywalo się jej za mnie a tu jak zwykle dupa blada :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka lubi pomyje.Jako maseczki piękności używa.:-) Mieszka i pracuje nad wodą,ale o 17.00 idzie się opalać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa gdzie jest Tabasko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udaje kogoś innego.Jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na Malediwach, raczy się słońcem. I grzeje pośladki gorącym piaskiem. Pozdrowie ja od was jak wróci ;-) Zimny no to ok.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny ,nie pisz "skarbie"bo się demaskujesz .Ile jeszcze masz nicków?jesteś żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Fiu, ale mnie ominęło:) nie zdążę dzisiaj nadrobić chyba:D przyznaję Zimny, żeś ty wcale nie taki zimny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki Nowa...ale spiertoliłaś :-o Koleżanka bardzo dobrze sobie radziła, olewała, a Ty zrobiłaś smród :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość want to want me
Pozdrawiam Was znad cudownie cieplego jeziorka ;-) P.S.Nie mieszkam nad wodą... Zimny czemu bedzie mily wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja cie piertole :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam cię want ze stacji kosmicznej bajka 11.U mnie przyjemny chłodek.Czy dobrze mnie słyszysz?Widzę,że zbliża się burza androidów....halo?...ha...h....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co za płodny zakątek.Jeden błazen odchodzi,kolejny jakby czekał na swoje 5 minut na scenie tego teatru.:-D Dziękuję za rozrywkę.Piszcie,tak trzymać.Niech zazdroszczą.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne Nowa i Tabasco Giia to warte siebie Ojjj Silena umyłas ci....pke? Kaj Tabasco Fałszywa Ewa i Gia? Może to tabasco piep(((przy))) się z Zimnym? Błędny juz zaliczony Władca lalek równiez\ tapetowali razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want jaki masz innynick? Obstawiam Silene Wiem że nie jesteś ru 3 Miesiace Czy mam wezwać inspektora Muszkę? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak,jak nam wszystkim!O boginii seksu od motylków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×